3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
8.5
FantastischScore uit
  • Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds

  • Deze accommodatie heeft een score van 8.5

  • 7.5
    Ruimte
  • 8.5
    Ligging
  • 8.5
    Inrichting
  • 7
    Hygiëne
  • 9.5
    Kindvriendelijk
  • 8
    Prijs/kwaliteit

Over Palia Puerto del Sol

Bij Palia Puerto del Sol ervaar je een stralende vakantie, pal aan het strand. Deze gezellige accommodatie brengt je direct in de vakantiestemming. Of je nu op zoek bent naar rust of avontuur, hier geniet je van een zonnige en gezellige sfeer. Bereid je voor op mooie herinneringen en ontspannen dagen. Dit wil je echt meemaken!

De ligging

Palia Puerto del Sol ligt aan de zonnige Costa Calma, vlak bij het strand en de zee. Deze ligging zorgt voor de ideale mix van rust en levendigheid. Je loopt zó het zand op en voelt de warme zon op je huid. Ideaal om te genieten van de ochtendstond met een koffietje terwijl je uitkijkt op de blauwe zee. Hoe kom je er? De accommodatie is makkelijk bereikbaar met de auto of het vliegtuig. Vlieg naar Fuerteventura en binnen ongeveer 45 minuten sta je in je vakantieparadijs. Voor de deur stopt de bus, dus je kunt ook zonder eigen vervoer makkelijk de omgeving verkennen. In de omgeving vind je prachtige stranden, gezellige winkeltjes en restaurants waar je verse vis en tapas kunt proeven. Wil je wat actie? Fiets in 5 minuten naar de dichtstbijzijnde duinen of ga voor een wandeling langs de kust. Snelde je dat je hier alles voor een relaxte, zonnige vakantie hebt bedacht?

Het hotel en de faciliteiten

Palia Puerto del Sol voelt als een warm vakantiehuis. De kleurrijke gebouwen en groene tuinen zorgen voor een vrolijke sfeer. Je loopt zo naar de gezellige zwembad, perfect voor een frisse duik op een zonnige dag. De accommodatie biedt een speeltuin voor de kleintjes én rustige plekken om lekker te relaxen. Omdat het een kleinschalige plek is, voel je je snel thuis. Je kunt genieten van de zonnige terrassen met ligbedden, waar je relaxed kunt hangen met een goed boek of gewoon de zon op je huid voelt. Wil je iets actiefs? Er is een sportveld en in de bar geniet je van een verfrissend drankje. Wat maakt je verblijf hier bijzonder? Het is de gezellige sfeer en de persoonlijke aanpak. Eigenlijk voel je je hier meteen op je gemak. Een ideale plek om je vakantie echt te beleven en herinneringen te maken.

Eten en drinken

Bij Palia Puerto del Sol kun je genieten van eenvoudige, lekkere hapjes en ontbijtjes. Elke dag staan verse broodjes en koffie klaar, ideaal voor een relaxte start van je dag. In de bar kun je ’s avonds aanschuiven voor een drankje en een snack onder de zon. De sfeer is uitnodigend en informeel; je voelt je snel thuis. Of je nu zin hebt in een snack, een drankje of een lichte maaltijd, je vindt hier wat je zoekt. Vooral fijn dat je niet ver hoeft te lopen voor een gezellige plek om te eten en te genieten van de ontspannen vakantiesfeer.

Goed om te weten

De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting. Je bent hier goed voorbereid op je vakantie. Geniet van je verblijf en maak er een zonnige herinnering van!

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

Contactgegevens

Adresgegevens
Porto Cari-Cala Llonga s/n, E-07660

Wat zeggen bezoekers over

Palia Puerto del Sol

8.5
FantastischScore uit 2 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.5
    Ruimte
  • 8.5
    Ligging
  • 8.5
    Inrichting
  • 7
    Hygiëne
  • 9.5
    Kindvriendelijk
  • 8
    Prijs/kwaliteit

2 reviews

9
Echt top ga hier zeker nog een keer heen
Door Peter op 31-08-2023
Gereisd met partner

Wat een geweldig hotel we kwamen aan en werden goed ontvangen we kregen een kamer aangeboden die keek op het zwembad het personeel en het eten helemaal top eten was goed en personeel heel vriendelijk we hebben een heerlijke vakantie gehad

8
Heerlijk genieten!
Door M. Kleijwegt op 25-08-2023
Gereisd met jonge kinderen

Mooi, gemoderniseerd aparthotel met meerdere zwembaden. Gevarieerde keuken (en magnetron om extra op te warmen) met thema avonden. Zelfs heerlijk sushi gegeten!
Pluspunten:
- niet in de ochtend vroeg handdoekje leggen. Badhanddoek service €10 borg en nieuwe kost €1,-
- iedere dag schoonmaak en nieuwe handdoeken op de kamer
- gratis shuttlebus naar strand en centrum Cala d'or
- aan de haven en op 10 min loopafstand jn ander klein dorpje met winkeltjes etc.
Nadelen:
- wifi overal onbeveiligd
- borden restaurant niet schoon
- animatie Frans of Engels. Dit ivm de meeste vakantiegangers Frans zijn.
- weinig zitplekken op terras bij de shows
- weinig parasols bij kinderbad. Dit zijn ook vaste parasols in de grond.
- onderhoud kinderzwembad (trappetje zat los bijv.)
- geen luchtbedden ed. toegestaan in de zwembaden.
- veel trappen lopen door het gehele complex
- zowel zwembaden als water aparthotel was soort zoutachtig.

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa