Over Camping Caballo de Mar (Glamping)
Bij Camping Caballo de Mar (Glamping) stap je direct in een zonnige, gezellige wereld vlak aan het strand. Stel je voor: de warme zeelucht, je slippers uit en meteen die eerste duik in het heldere water. Hier wacht een vakantie vol waterpret, activiteit en ontspanning—een ideale plek om heerlijke herinneringen te maken die je nog lang bijblijven.
De ligging
Camping Caballo de Mar (Glamping) ligt direct aan het strand, in een levendige omgeving waar je volop kunt genieten van het zeegevoel. Je fietst in een paar minuten naar het centrum van Pineda de Mar, een gezellige kustplaats met leuke winkeltjes, gezellige eettentjes en mooie wandelpromenades. De ligging is perfect voor wie graag zowel van de natuur als van de sfeer van de kust wil proeven en ontspannen onder de Spaanse zon.
Het hotel en de faciliteiten
Wanneer je bij Camping Caballo de Mar (Glamping) bent, voel je je snel thuis. Het terrein is sfeervol en compleet ingericht, met mooie tuin en een leuke speelplaats voor kinderen. De faciliteiten zijn gericht op plezier en comfort, zoals een buitenzwembad, kinderbadjes, waterglijbanen, hot tub, fitnessmogelijkheden en volop animatie. Alles is goed verzorgd, zodat je je nergens druk om hoeft te maken. Of je nu wilt relaxen, zwemmen, sporten of spelen, hier zit je goed. De vriendelijke staf helpt je graag bij alles en het biedt zelfs voorzieningen voor rolstoelgebruikers en speciale gezinskamers, zodat iedereen zich welkom voelt.
Eten en drinken
In het restaurant van Camping Caballo de Mar (Glamping) geniet je van eenvoudige maar lekkere maaltijden. Iedere dag wordt een ontbijt en middagmaaltijd geserveerd, met eventueel kindermenu's. Daarnaast kun je bij de bar terecht voor verfrissende drankjes en snacks. Voor de snelle hap zijn er ook een supermarkt, bakkerij en ijsverkooppunten op het terrein. Het sfeervolle restaurant en de bar zorgen voor een gezellige sfeer waarin je volop kunt genieten van je vakantie en de eerste zonnestralen met een verse broodje of een koel drankje.
Goed om te weten
Je betaalt ter plekke de toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen. Sommige faciliteiten kunnen tegen betaling zijn of afhankelijk van het seizoen, onderhoud of weersomstandigheden. Gratis Wi-Fi is beschikbaar, net als verhuur van fietsen, beddengoed en handdoeken. Babybed, -stoel en -bad kun je reserveren, zodat je comfort zeker is. De talen bij de receptie zijn Engels, en je hoeft je geen zorgen te maken: je bent goed voorbereid op een stralende vakantie vol plezier en ontspanning.
Reviews
Een vakantie aan de Spaanse kust brengt herinneringen vol zon, strand en gezellige momenten. Op camping Hele leuke camping waardeerden velen de vriendelijke personeel en het mooie zwembad, waar altijd een plekje was om te relaxen. Het strand pal aan het park zorgt voor puur genieten, zelfs met een klein wandelingetje door een tunneltje. De ligging tussen Calella en Pineda de Mar maakt dat je leuke eettentjes en supermarkten binnen handbereik hebt. Sommige reizigers ontdekten dat een stacaravan met uitzicht achteraan op het park echt een topplek is, terwijl anderen genoten van de eenvoud en rust van de kleine camping. In de avond hoor je de zee zachtjes ruisen en komt de vakantiekriebel pas echt los.
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Passeig Maritim, s/n, E-08397 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Caballo de Mar (Glamping)
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review13 reviews
Hele leuke camping. Personeel is heel vriendelijk. Prima zwembad waar je altijd wel plek had. Dus geen handdoek leggen van te voren. Al waren er altijd mensen bij die dat wel deden maar was niet nodig. 20 minuten lopen naar Pineda de Mar en Calella. Voor ons was dit prima. Mooi strand aan de overkant. Je moet een tunneltje door en je was er! Veel oudere kinderen ook waardoor onze zoon van 15 jaar ook aansluiting had. Wij hadden een heerlijke sta caravan van Eurocamp en beviel ons goed. Rustige ligging en Jeroen van Eurocamp was heel behulpzaam. Hij komt regelmatig langs hoe het gaat en een praatje maken. Kortom top vakantie !
Sta caravan geboek. 1 woord vreselijk. Naast een treinspoor met een trein die elk half uur rijd. We zijn weggestopt in een hoekje waar niets te beleven is. Comfort xl van eurocamp. Geen aanrader tenzij je om 6 uur gewekt wilt worden door treinen. Ook voor de kleintjes is het niks. Scherpe grind steentjes over het hele park na 2 dagen alle knieën kapot. Kinderen hebben geen ruimte om te spelen voor t huisje.
Heerlijke camping, direct aan het strand. Zalig dat je daar zo naartoe kan lopen.
Wij hadden een mooie stacaravan achteraan op het park.
Het is niet zo’n grote camping, wat wij heel fijn vinden.
Onze kinderen van 9 en 11 jaar oud vonden de glijbanen een beetje saai.
Personeel is heel erg vriendelijk.
Camping Caballo de Mar (Glamping)
Net terug van 2 weken Caballo de Mar.
Geweldige camping. Niet te groot. Gezelligheid, schoon, vriendelijke mensen en een perfecte ligging tussen Calella en Pineda. Wij hadden een strandhuisje ( nieuw) en dit zijn echt de mooiste bungalows op de camping. Pal aan het strand. Horeca op de camping is perfect. Schappelijke prijzen, al geld dit voor heel Spanje. Loopafstand van Calella en Pineda en verassend veel leuke eettentjes in de buurt. Supermarktjes op loopafstand. Enig punt van kritiek is de badmeester van dienst. Deze man gedraagt zich als een totale idioot. Dit ook gemeld bij de receptie. Wij willen zeker terug naar Caballo de Mar.
Met 3 pubers naar deze camping geweest. Hij ligt recht tegenover het strand, alleen een straat oversteken en je bent er. Wij misten wel een beachbar, ligplek was er overigens voldoende. Het restaurant op de camping is erg goed. Wij hebben 2 x gegeten daar en het was echt heel erg goed. Zwembad is klein opgezet maar wel heel leuk.
Op 20 minuten lopen ligt Calella waar een grote winkelstraat ligt waar ontzettend leuke winkeltjes liggen, gezellige sfeer ook!!Op kwartiertje lopen (richting Callella) ligt het station waar je de trein naar Barcelona kunt nemen.
We zijn ook nog een dag naar Tossa de Mar geweest waar het ENORM druk was, wel mooi en gezellig.
Stacaravan gehuurd via Roan was erg goed, goede bedden, uitstekende service van de medewerkster van hen. Wij hadden een mooie plek met voldoende privacy.
Zijn nog een dagje naar een waterpark (Illa Fantasia) geweest wat betaalbaar en leuk was. Niet te druk, wel groot en voor ieder wat wils.
Als je van een camping houd waar heel veel Nederlandse toeristen zijn,dan is dit jullie camping. Zelfs menukaart is aangepast aan de Nederlanders… Wij persoonlijk houden er niet van.. Er is een strand bij de camping,wij zijn steeds een stukje verder bij een “local” strand gaan zonnen en zwemmen.Bij de camping lijkt t net of je op Scheveningen zit.8 min lopen van de camping af ligt een grote Carrefour Vooral blikjes drinken en Hollandse kaas zijn hier goedkoper.Op 10 min lopen heb je een station,van daar uit rijd een trein naar BarcelonaDit duurt een uur en trein is altijd mega volPrijs voor 2 vol en 2 kids RETOUR €35!!!!Het dorpje zelf heeft paar leuke eet gelegenheden,en leuk voor wat op en neer te lopen (25min lopen)DOLCE GUSTO apparaat erinEn Rituals douche en shampoo
Camping Caballo de Mar (Glamping)
Ook leuk voor jou
Veelgestelde vragen
Zoover is een reisorganisatie waar je makkelijk jouw volgende vakantie vindt én boekt. Wat Zoover speciaal maakt, is dat het ooit begon als onafhankelijk reviewplatform. Hierdoor vind je hier miljoenen eerlijke reviews van andere vakantiegangers, zodat je vóór het boeken van je vakantie precies weet wat je kunt verwachten van een bestemming of verblijf.
Doordat zoeken, vergelijken en boeken op één plek samenkomen, maak je snel en makkelijk de juiste keuze. Zie je dezelfde vakantie ergens anders goedkoper? Dan profiteer je van de laagsteprijsgarantie van Zoover. Zo vind en boek je jouw volgende vakantie met een goed gevoel.
Lees hier meer over Zoover en onze voorwaarden.
Ja! Onze gratis online reisassistent Vera helpt je bij het vinden én boeken van je vakantie. Op basis van jouw vakantiewensen en voorkeuren geeft ze persoonlijk advies en zoekt ze vakanties die hier perfect op aansluiten. Zo kies je snel en makkelijk de vakantie die het beste bij je past en boek je deze direct.
Heb je toch nog een vraag of heb je nog extra informatie nodig? Dan staat onze Nederlandstalige klantenservice voor je klaar. Je kunt contact met ons opnemen via telefoon, mail of WhatsApp. We helpen je graag verder.
Ja, het is veilig en betrouwbaar om {AccommodatieNaam} te boeken bij Zoover. Zoover voldoet aan alle belangrijke keurmerken, zoals ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Dit betekent dat je rechten duidelijk zijn, je geld beschermd is en je geholpen wordt bij onvoorziene situaties. Zo kun je met een gerust hart veilig boeken bij Zoover.
Wil je meer weten over de ervaringen van klanten van Zoover? Op Trustpilot lees je reviews over hun boekingservaring. Daaruit blijkt dat veel klanten vooral positief zijn over de overzichtelijke website, het makkelijke boekingsproces en de duidelijke prijzen. Ook de snelle afhandeling en heldere communicatie worden vaak genoemd.
Lees hier meer over de voordelen en zekerheden van boeken bij Zoover en de ervaringen van klanten van Zoover
Ja, in veel gevallen heb je garantie als je je vakantie boekt bij Zoover. Dankzij onze aansluiting bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds kun je in veel situaties rekenen op duidelijke rechten en goede ondersteuning. Zo boek je met een gerust gevoel.
Wordt je vakantie gewijzigd of geannuleerd, dan heb je dankzij onze aansluiting bij ANVR duidelijke rechten. Bij een faillissement is je geld beschermd via SGR. En is er sprake van een officiële calamiteit op je bestemming, dan kun je rekenen op hulp van het Calamiteitenfonds. Welke regeling precies van toepassing is, hangt af van de situatie. Hier vind je al onze boekingsvoorwaarden.
Wil je je vakantie annuleren of wijzigen? Dan kijken we graag met je mee naar wat mogelijk is. Bij annuleren gelden annuleringskosten, waarvan de hoogte afhankelijk is van de voorwaarden van de uitvoerende partij. Je kunt je vakantie tot 4 weken voor vertrek wijzigen. Houd er wel rekening mee dat hier kosten aan verbonden kunnen zijn, zoals administratiekosten en eventuele kosten die door onze partners worden doorberekend.
Lees hier meer over de voordelen en zekerheden van boeken bij Zoover.
Soms loopt het anders dan gepland en kun je onverwacht niet meer op vakantie. Gelukkig is annuleren altijd mogelijk. Houd er wel rekening mee dat een reisorganisatie in dat geval annuleringskosten rekent. Ook Zoover brengt kosten in rekening, afhankelijk van de kosten die wij moeten betalen aan de uitvoerende touroperator. Daarnaast rekenen wij € 50,- administratiekosten voor het verwerken van de annulering.
We raden daarom aan om zelf een annuleringsverzekering af te sluiten. Afhankelijk van je situatie en de voorwaarden van je verzekeraar worden de annuleringskosten bij annuleringen vergoed.
Lees hier meer over de boekingsvoorwaarden van Zoover.
Als je jouw vakantie naar Camping Caballo de Mar (Glamping) bij Zoover boekt, betaal je jouw vakantie veilig en direct met iDEAL | Wero, Bancontact, Mastercard en Visa. Welke betaalmethode je ook kiest, je betaalt altijd veilig en zonder extra kosten.
Vertrek je pas over meer dan 6 weken? Dan betaal je bij het boeken alleen een aanbetaling van 35% van de totale reissom. Het resterende bedrag betaal je uiterlijk 6 weken voor vertrek. Uiteraard kun je er ook voor kiezen om tijdens het boeken meteen het volledige bedrag te betalen.
Heb je een last minute geboekt en vertrek je binnen 6 weken? Dan betaal je de volledige reissom direct tijdens het boeken.
Of er nog lokale kosten of toeristenbelasting bij jouw boeking bijkomen, verschilt per accommodatie. Als deze kosten van toepassing zijn, worden ze tijdens het boeken getoond of zijn ze later zichtbaar in je Mijn Zoover-account. Je betaalt deze kosten op de bestemming rechtstreeks aan de accommodatie.
Hoe hoog het bedrag is, hangt af van de accommodatie en de bestemming. Gemiddeld ligt dit tussen de 1 en 3 euro per nacht per persoon. Ga je bijvoorbeeld met z’n tweeën twee weken op vakantie, dan betaal je ongeveer 56 euro aan lokale heffingen.
Ja, het is mogelijk om speciale wensen of voorkeuren door te geven voor je verblijf in Camping Caballo de Mar (Glamping). Na het boeken kun je via je mijn Zoover account wensen of voorkeuren doorgeven. Wij geven deze vervolgens door aan de accommodatie. Houd er wel rekening mee dat we voorkeuren nooit 100% kunnen garanderen. Een voorkeursligging of andere wens is altijd afhankelijk van de beschikbaarheid en mogelijkheden van de accommodatie.
Tijdens het boeken kun je extra’s toevoegen, zoals een transfer, bagage of een verzekering.
Ja, in de meeste gevallen is het mogelijk om een babybedje bij te boeken bij Camping Caballo de Mar (Glamping). Na het boeken van je vakantie kun je via Mijn Zoover aangeven dat je graag een babybedje wilt reserveren. Wij geven dit verzoek vervolgens door aan de accommodatie. Houd er wel rekening mee dat we dit niet 100% kunnen garanderen. Dat is altijd afhankelijk van de beschikbaarheid.
Als de accommodatie het babybedje kan verzorgen, kan het zo zijn dat hier extra kosten voor worden berekend. Deze kosten betaal je dan ter plaatse rechtstreeks aan de accommodatie.