3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR2
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
6.8
VoldoendeScore uit
  • 8
    Kindvriendelijk
  • 5.2
    Hygiëne
  • 7.6
    Ligging
  • 7.1
    Prijs/kwaliteit
  • 3.8
    Staat v/h sanitair

Over Camping Campo dei Fiori

Camping Campo Dei Fiori is een plek voor het hele gezin. De kids vermaken zich bij de miniclub, jij drinkt ondertussen een cappuccino aan de bar of strijkt neer bij het zwembad. De staanplaatsen zijn hier schaduwrijk. Op het gebouw bij het zwembad na is het sanitair verouderd. Vanaf de camping stap je in het treintje naar Vada (20 minuten).

Reviews

Vakantiegangers genieten van de grote, schaduwrijke kampeerplekken op camping Capfun, ideaal voor mooie zomerdagen. De ligging is centraal en je hebt snel toegang tot nabijgelegen plaatsjes en het strand met zijn kleine steentjes. Het zwembad is overzichtelijk en mooi, perfect voor lekker afkoelen, al ontbreekt het soms aan bedjes en mag je geen eigen stoel meenemen. Het restaurant op de camping scoort hoog en biedt lekker eten, terwijl de winkels vers brood en genoeg aanbod brengen. De kids animatie wordt echt als top ervaren, waardoor jonge reizigers de hele dag plezier maken. Voor wie graag buiten blijft, zorgt de groene omgeving voor een rustgevend gevoel. Al met al een plek waar herinneringen gemaakt worden onder de zon.

Op de kaart

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • BBQ toegestaan

  • Fietsverhuur

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Kinderopvang

  • Wasserette

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

  • (Mini) supermarkt

Sport & Entertainment
  • Aerobics

  • Aqua-aerobics

  • Boogschieten

  • Badminton

  • Basketbal

  • Beach volleybal

  • Kinderanimatie

  • Kinderzwembad

  • Fitness

  • Zwembad

  • Pool bar

  • Sauna

  • Tafeltennis

  • Tennis

Strand
  • Zandstrand

  • Door weg gescheiden van strand

Overige informatie

De accommodatie
  • Aantal bungalows: 130

Betaling
  • Mastercard

  • Visa

In de buurt
  • Strand: 800m

  • Bushalte: 1100m

  • Stadscentrum: 2000m

  • Openbaar vervoer: 1100m

  • Treinstation: 4000m

Contactgegevens

Adresgegevens
via del Novanta 4 - Vada, 57016

Wat zeggen bezoekers over

Camping Campo dei Fiori

6.8
VoldoendeScore uit 16 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 8
    Kindvriendelijk
  • 5.2
    Hygiëne
  • 7.6
    Ligging
  • 7.1
    Prijs/kwaliteit
  • 3.8
    Staat v/h sanitair

16 reviews

6
Camping met enorm veel potentie, nu helaas een 6
Door Lieke op 17-08-2025
Gereisd met partner

In december 2024 geboekt, het Zoover cijfer destijds was een 8,9. Helaas is er in januari 2025 een overname geweest, en is Capfun nu de eigenaar. Sindsdien is het cijfer ver omlaag gekelderd.
Onze ervaring is dat het een mooie camping is qua ligging en er zijn grote, schaduwrijke plekken. Helaas was het sanitair in een slechte staat, verouderd maar helaas ook vies. Zelfs het nieuw geplaatste toiletgebouw, kwam viezig over. Wij vinden het toiletgebouw een van de belangrijkste dingen met kamperen, dit heeft dan ook onze ervaring enorm beïnvloedt. Want verder heeft de camping een restaurant en 2 winkeltjes, food en non-food, super handig. Zwembad is mooi en overzichtelijk, helaas wel veeeel te weinig bedjes.
Wat we algeheel gemist hebben is het fijne gevoel. Je mist de gastvrijheid en een warm welkom, wat we over het algemeen bij de meeste kleinere campings hebben ervaren, en we graag zoeken!
Voor ons dus helaas een 6….

6
Minder dan verwacht
Door Marlon op 15-08-2025
Gereisd met jonge kinderen

De kampeerplekken zijn supergroot en er is veel schaduw. Het waterkraantje staat alleen super onhandig. Die staat bij de buren en om er dus te komen sta je precies voor de tent waar zij zitten. Dat moet anders kunnen. Het zwembad is prima, alleen er zijn echt te weinig bedjes. En je mag geen eigen stoel mee nemen, dus moet je met je handdoek op de warme vieze tegels liggen.
Het sanitair is oud. Een wc die opeens niet meer door trekt, een douche die het niet meer doet. De wc bril staat half omhoog en het is niet schoon. Handzeep en papier vaak op. Bij de douche moet je het doen met 1 haakje…Ook bij het afwasgedeelte is er maar weinig plek om je spullen kwijt te kunnen.
De animatie voor de kids is echt top de hele dag door! Groot compliment!
Strandje in de buurt van de camping vind ik niet mooi, veel kleine steentjes, dan ga ik liever naar Vada zelf.
Camping ligt centraal gelegen, waardoor we veel mooie plaatsjes hebben bezocht.

7
Wij hebben het fijn gehad.
Door Ingrid
Zoover Ontdekker
op 12-08-2025
Gereisd met oudere kinderen

Wij zijn hier 11 dagen geweest en hebben het erg leuk gehad. We kregen een mooie ruime plek(comfort) met koelkast.
Restaurant op camping is top!! Winkeltje met ruim aanbod en dagelijks vers brood.
Zwembad is erg mooi, geen glijbaan. Maar was voor ons niet nodig. Leuk barretje erbij waar je vanalles kunt bestellen en wat ze zelfs komen brengen. Wel echt te weinig bedjes, wat meer zou fijn zijn. Ook hier helaas irritante handdoekenleggers... De badmeester probeerde het wel in de gaten te houden, heb hem wel handdoeken zien verwijderen.
Sanitair was redelijk. Helaas geen toiletrollen in het hokje, wel een automaat in de gang, dus zelf meenemen is fijner. Schoonmaak moet beter, maar heb wel slechter meegemaakt.
Om bijvoorbeeld Pisa, Siena te bezoeken moet je wel een eind rijden, ongeveer 1,- 1,5 uur. Op dinsdag een grote markt in Cecina, leuk om te bezoeken. Cecina is een leuke plaats! Veel Nederlanders op deze camping.

6
Top camping slecht sanitair
Door J.hernaus op 12-08-2025
Gereisd met jonge kinderen

Leuke camping. Heel mooi. Niet te druk. Mooi zwembad, genoeg animatie, de hoofdstraat ziet er super uit. De plekken zijn mega ruim met een extra koelkast wat je er bij krijgt! Super allemaal dus, maar het sanitair daarentegen.. vies, rioolbeestjes, andere beestjes, spinnenwebben, wcpapier en viezigheid overal op de grond, de wcpotten zelf vies, je moet je eigen wcrol mee nemen wat ook minder is.. en de helft van de kranen doen het niet..echt een dikke min tegenover de rest! Er is geen 1x met een hoge druk alles goed schoon gemaakt. In de nacht worden de prullenbakken geleegd en verder vrij weinig... Verbeter dit punt en ik zou het meteen een 8 scoren!

5
Matig
Door Bas Veneman op 07-08-2025
Gereisd met jonge kinderen

Hele mooie camping. In het groen. Zwembad ook prima maar mist een glijbaan. Veel te weinig bedden waardoor er iedere ochtend handdoekenleggers een half uur voor opening al staan te wachten.
Het sanitair is echt belabberd. Het is niet schoon en ons dichtstbijzijnde was echt gigantisch verouderd. Het saniteirgebouw meer centraal (achter het zwembad) wel iets nieuwer maar verre van schoon. Zijn er nu een week maar heb er nog geen schoonmaker gezien.
Erg veel lawaai van de disco van de nabijgelegen camping. Lijkt soms op de eigen camping te zijn zo hard. Verder nauwelijks bewaking ‘s nachts waardoor jeugd toch best veel lawaai kan maken. Jammer. Hier komen wij in ieder geval niet terug.

6
Camping Campo dei Fiori
Door Charlotte op 03-08-2025
Gereisd met oudere kinderen

Wij hadden een XL plek, mooi ruim met privacy door een heg. Het is een vrij grote camping, op gezette tijden is de camping gesloten voor auto’s. Hierdoor moet je echt rekening houden wanneer je van de camping weggaat of aankomt. Mooi zwembad, jammer alleen dat er veel te weinig bedjes zijn. Handdoekje leggen is hier de standaard, mensen staan in de rij! Wij hadden het sanitair gebouw achterin, werd zeer slecht en weinig schoongemaakt. Voor een vrij dure camping vonden wij het sanitair echt zeer slecht! Animatie is vriendelijk en er worden veel verschillende activiteiten aangeboden. Vanaf de camping veel leuke plaatsen te bezoeken, het huren van een fiets (op de camping of om de hoek van de camping) is een aanrader!

Reviews van Google

Boek met garantie
  • ANVR2
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa