Camping El Bahira



Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Camping El Bahira voor je op een rij gezet:
Ook leuk voor jou
- € 144
p.p. vanaf*
Camping & Village Rais Gerbi
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 135
p.p. vanaf*
Camping Lilybeo Village
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Camping Costa Ponente
CampingVillage Kamemi
CampingIl Cicero
CampingAgriturismo Noto Terra dei Limoni
CampingGlamping Alcantara
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Centrale verwarming
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Loc. Salinella, I-91010 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping El Bahira
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review30 reviews
Wat een prachtige camping! Leuke sfeer, veel liefde voor details als handbeschilderde bordjes overal en kruidentuin met geweldige objecten. Het enige dat echt goed is om te weten; je kunt een heerlijke duik nemen maar wel met Waterschoenen ivm rotsen. We lazen met verbazing de recensie van iemand die enorm negatief was. Lieve mensen op camping. Verdienen echt een hoog cijfer.
Vieze vettige camping in hippie stijl
Alles is er kapot niks is onderhouden en er wordt overal gestort, vieze pis geur over heel de camping
Tss. 14/16 u mag je de camping niet in of uit!!
De foto’s die ze tonen IPP foto’s zijn in werkelijkheid alles behalve hetzelfde!
Zee niet toegankelijk, is aangelegd met beton die niet eens recht is, je verongelukt hier
Wij hadden happy huisje dat was wel inorde, proper maar ook hier weer alles brik brak 😏
Savonds bijna geen verlichting ook niet aan terras vh huisje waren genoodzaakt om binnen te eten want zagen anders niet wat er in ons bord lag
Service van vacanceselect dikke nul hoe durven ze zo een camping aan te raden
Camping is nog minder dan 1 ster waard
Nederlanders moeten echt weten dat het zwembad en de gate tussen 1300 en 1600 uur sluit. Iedereen wordt gewoon het water uitgewieberd op het heetst van de dag. Ben je op vakantie, heb je nog het gevoel in een keurslijf te zitten....het moet dan stil zijn op de camping. Voor mij een reden om deze leuke camping met fantastische liggen niet nogmaals te boeken.

Camping El Bahira
Eind juli/ begin augustus deze camping bezocht. De ligging is bijzonder fraai. Jammer dat een week voor onze aankomst er een fikse bosbrand was geweest, waardoor we uitkeken op zwarte heuvels. We hadden een stacaravan geboekt bij touroperator. Op de camping werden we " doorgesluisd " naar andere touroperator. Op zich niets mis mee, maar onze bijgeboekte lakens waren van papier en om daar 1,5 week bij 40 graden onder te moeten slapen is niet fijn. Na 5 dagen waren ze ook al kapot. Het enorm vriendelijke en behulpzame Engelse echtpaar, die van elke gast hetzelfde commentaar kreeg was hier zelf ook niet gelukkig mee ( echt een absoluut minpunt!!!) De stacaravan was wel brandschoon met prima inventaris. Camping mooi, super zwembad en prachtig snorkelstrand ( kiezel). Personeel was vriendelijk en behulpzaam. De camping ligt voor uitstapjes wel erg geïsoleerd. Om iets van het eiland te willen zien, moet je steeds de enige toegangsweg ( 25 km) rijden. Voor een zon en zee vakantie een super fijne plek.
Tussen de rotsen en de zee ligt deze ruim opgezette camping, met veel bomen en struiken. Op de camping zijn vooral Italiaanse families te vinden. Bij het grote zwembad zijn voldoende ligbedden en parasols. Verder een mooi strand, tennisbanen, tafeltennistafel, speeltuin enz.. Er is een winkeltje waar je elke dag vers brood kan kopen en 's avonds kan je pizza eten (in het restaurant of afhalen) die vers afgebakken is in de houtoven. Tussen 13 en 16 uur en na 24 uur is het stil op de camping, in de middag en avond is er muziek en allerlei activiteiten. Als je een plek vlakbij het zwembad hebt dan geniet je hiervan mee. Er is voldoende personeel en de camping wordt goed schoon gehouden. Wij hadden een stacaravan met uitzicht op zee, geweldig! Alles is aanwezig en de extra gehuurde airco, handdoeken en lakens (opgemaakte bedden!) waren prima. Prijs-kwaliteit vonden wij prima.
We waren met eigen auto en tent. Mochten op een mooie grote plek onder de bomen staan.
Helaas moesten we vanwege familie omstandigheden vervroegd naar huis. De receptie van de camping heeft
ons met onverstelbaar veel geduld geholpen om vervroegd een boot naar huis te boeken.
De camping heeft veel schaduw, een werkelijk prachtig en goed onderhouden zwembad. Prima restaurant en een
strand om de vingers bij af te likken. Strandstoelen en een parasol worden je als was van de koninklijke familie om niet voor je uitgestald. De steiger die is aangelegd brengt je naar glashelder water met een uitzicht op prachtige bergen.
De sfeer is er een van een grotere camping waar veel te doen is, maar dat was na eerder bezoek aan vijf kleinere campings ook wel weer prima. De sta-caravans liggen op echt nog geen vijftig meter van het strand en/of het zwembad.
Aaanrader qua accomodatie, maar vooral de vriendelijke hulp die ons werd geboden was super.

Camping El Bahira
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.