Hospes Palau de La Mar





Deze accommodatie heeft een score van 8.1
Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over Hospes Palau de La Mar
Ontdek de charme van Hospes Palau de La Mar, een luxueuze oase in het hart van Valencia. Dit hotel is perfect voor vakantiegangers die op zoek zijn naar zon, zee en ontspanning. Met het prachtige strand op slechts een kilometer afstand en een verleidelijk zwembad ter plaatse, biedt het de ideale mix van stedelijke verkenning en relaxte stranddagen.
De Ligging
Hospes Palau de La Mar geniet van een benijdenswaardige locatie in het toeristische centrum van Valencia, vlakbij het historische hart van de stad. Het hotel is omgeven door levendige restaurants en bars, terwijl winkelliefhebbers slechts 500 meter hoeven te wandelen voor hun retailtherapie. Het mooie strand ligt op een comfortabele kilometer afstand, perfect voor zonzoekers. Openbaar vervoer, ideaal voor stadsexploratie, stopt direct voor de deur. Bovendien is de luchthaven slechts een korte rit verwijderd, waardoor dit hotel een uitstekende keuze is voor zowel binnenlandse als internationale vakantiegangers.
Het hotel en de faciliteiten
Hospes Palau de La Mar biedt een indrukwekkend scala aan faciliteiten en diensten die zijn ontworpen om elke vakantieganger te verwennen. Het hotel telt 65 smaakvol ingerichte kamers verdeeld over 5 verdiepingen, allemaal bereikbaar met de lift. Bij de 24-uurs receptie wordt u hartelijk verwelkomd door meertalig personeel. Ontspanning vindt u in de prachtige tuin of in de wellness, inclusief spa, sauna en massagebehandelingen. Voor de actievere vakantiegangers is er een fitnessstudio en de mogelijkheid om fietsen te huren. Het zwembad, zowel binnen als buiten, met comfortabele ligstoelen en een whirlpool, staat garant voor ultiem zwemplezier en ontspanning. Daarnaast biedt het hotel diverse eetgelegenheden, een koffiehuis en een bar voor uw culinaire genoegens.
Eten en drinken
Culinaire verwennerij staat centraal in Hospes Palau de La Mar. Met diverse eetgelegenheden, waaronder een stijlvol restaurant, een gezellig koffiehuis en een uitnodigende bar, is er voor ieder wat wils. Vakantiegangers kunnen kiezen tussen halfpension en volpension, waarbij een uitgebreid ontbijtbuffet, middagmaaltijden en diners altijd vol variatie en smaak zijn. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden en vegetarische opties worden op aanvraag bereid, zodat elke vakantieganger kan genieten van maaltijden die bij hun dieet passen.
Goed om te weten
Hospes Palau de La Mar biedt faciliteiten die toegankelijk zijn voor vakantiegangers met beperkte mobiliteit, waaronder rolstoelvriendelijke kamers en openbare ruimtes. Het hotel accepteert Visa als betaalmiddel voor uw gemak. Houd er rekening mee dat de accommodatie niet specifiek is ontworpen voor personen met een mobiliteitsbeperking, maar we staan klaar om aanpassingen te bespreken die uw verblijf comfortabeler kunnen maken. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
24 uur inchecken
24-uurs receptie
Airconditioning
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Garage
Internet
Wasserette
Wasservice
Room service
WiFi
Bar
Cafe
Vergaderruimte
Hotelkluis
Liften
Restaurant
TV kamer
Kamerfaciliteiten
Internet
Airconditioning centraal geregeld
Badkamer
Bad
Bidet
Centrale verwarming
Koelkast
Haardroger
Minibar
Kluis
Satelliet en/of kabel tv
Douche
Thee- en/of koffiezetapparaat
TV
Rolstoel toegang
Sport & Entertainment
Ligstoelen
Aerobics
Fietsen en/of mountainbiken
Golf
Fitness
Binnenzwembad
Jacuzzi
Massage
Zwembad
Buitenzwembad
Sauna
Stoombad
Zonneterras
Tennis
Overige informatie
De accommodatie
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 5
Totaal aantal kamers: 65
Bouwjaar: 2004
Betaling
Visa
In de buurt
Strand: 5000m
Openbaar vervoer: 20m
Restaurant: 50m
Winkelmogelijkheden: 500m
Stadscentrum: 500m
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | 14 Avenida Navarro Reverter 14, 46004 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
Hospes Palau de La Mar
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review9 reviews
Dit hotel is top tegenover de Turia en vlakbij het oude centrum. In een half uurtje met de bus naar het strand waar ook eettentjes zijn en de beachclub. Een goed ontbijtbuffet en als tip ga bij de locals eten en niet de touristische/massale restaurantjes. En maak zeker een fietstour.
Modern hotel met goede service. Al het personeel zorgt ervoor dat het je aan niks ontbreekt. De standaard kamer was ruim en schoon. Douche en toilet zitten in 1 ruimte apart van de badkamer. Het ontbijt was erg uitgebreid. De ligging van het hotel is perfect. Aan de rand van het historisch centrum en dichtbij vele bezienswaardigheden. Bijna alles is op loopafstand. Het zwembad in het hotel stelt niet veel voor.
De entree en receptie zien er veelbelovend uit, maar op de (overigens wel ruime) kamers is alles versleten, beschadigd en wat vies. Vieze kitranden op de badkamer, hoekjes van het bureau en de kast, krassen op de vloeren en brandplekken op de salontafel. De laatste dag zelfs bezoek van een grote kakkerlak.
Het personeel is erg jong, waarschijnlijk zijn het stagiaires. Moeilijk mee te communiceren. In de aanwezige buitenruimte is geen mogelijkheid om even relaxed te zitten en een boek te lezen o.i.d. Er zijn enkel wat krukjes en rechte stoelen. Kortom, dit is zeker geen vijf sterren waard. Ook geen vier trouwens.

Hospes Palau de La Mar
Hotel Palau de La Mar is een mooi hotel op een goede locatie. Echter de kamers (met name de badkamer) mag wel een opknapbeurt gebruiken en was niet erg schoon. (schimmel kitnaden) BInnen 5 minuten ben je in het centrum van Valencia. Parkeren is mogelijk tegen betaling. Op zich een aanrader, maar vraag als de kamer niet voldoet, direct om een andere kamer.
Zeer mooi en trendy hotel in een rustig stadsgedeelte van Valencia. Dicht bij de metro, 2 metrostations zijn op 5à10 min. wandelafstand. Hotel heeft mooie uitstraling voor wie van trendy houdt. Vriendelijk personeel met voldoende kennis van de engelse taal. Kamers zijn ruim, zeer comfortabel bed, ruime badkamer met wastafel, bad, de douche is apart alsook het toilet. Kamers zijn zeer goed geïsoleerd en worden 2x per dag voorzien van verse handdoeken. Prachtig ontbijt met werkelijk alles erop en eraan. Je weet niet wat eerst te nemen. Lekkere koffie, vers gemaakt met Nespresso-cups. Het restaurant is in dezelfde trendy stijl. De maaltijden zijn zeker niet slecht maar ook geen topper. De wijnkaart vermeldt uiteraard spaanse wijnen die lekker en niet te duur zijn. Het hotel heeft ook een lounge en een bibliotheek als rustgedeelte, prachtig van architectuur. Een tophotel aan schappelijke prijs.

Hospes Palau de La Mar
Ook leuk voor jou
- € 372
p.p. vanaf*
Medium Valencia
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 388
p.p. vanaf*
CheckIn Valencia
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 533
p.p. vanaf*
VINCCI Palace
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 490
p.p. vanaf*
VINCCI Mercat
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 377
p.p. vanaf*
Eurostars Acteón
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 420
p.p. vanaf*
Hotel Valencia Oceanic
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 443
p.p. vanaf*
Barceló Valencia
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 343
p.p. vanaf*
Senator Parque Central Hotel
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.