




Deze accommodatie heeft een score van 9
Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie
Over Elegance
Elegance Hotels International Marmaris, waar luxe en comfort samenkomen aan de prachtige kustlijn. Dit hotel biedt directe toegang tot een betoverend zand-/kiezelstrand, ideaal voor zonliefhebbers en wateravonturiers. Met zijn verfrissende buitenzwembaden is het de perfecte ontsnapping aan de dagelijkse sleur. Bereid je voor op een onvergetelijke vakantie vol zon, zee en ontspanning.
De Ligging
Elegance Hotels International Marmaris ligt in de adembenemende baai van Marmaris, direct aan het strand, waardoor vakantiegangers gemakkelijk kunnen genieten van zon en zee. Het bruisende stadscentrum van Marmaris, vol met winkels, restaurants en bars, bevindt zich op slechts 3 km afstand en is eenvoudig te bereiken met de nabijgelegen minibussen. Voor wie de omgeving verder wil verkennen, ligt Içmeler op circa 5 kilometer afstand. De luchthaven Dalaman, het dichtstbijzijnde vliegveld, is ongeveer 90 tot 95 km verwijderd van het hotel en binnen ongeveer anderhalf uur te bereiken met het openbaar vervoer.
Het hotel en de faciliteiten
Elegance Hotels International Marmaris biedt een scala aan faciliteiten die elke vakantieganger zal bekoren. Het hotel telt meerdere zwembaden, waaronder 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad, omgeven door een zonneterras met comfortabele ligstoelen en parasols. De directe ligging aan het zand-/kiezelstrand van het hotel verzekert een moeiteloze overgang van zwembad naar zee. Voor extra gemak zijn er ook faciliteiten zoals een 24-uurs receptie, WiFi in alle openbare ruimtes, diverse winkels en een uitgebreid wellnesscentrum. Met verschillende restaurants, bars en een café biedt dit hotel bovendien een gevarieerd culinair aanbod. Voor de actieve vakantieganger is er een fitnesscentrum en worden er diverse sport- en watersportactiviteiten aangeboden.
Eten en drinken
Bij Elegance Hotels International Marmaris kunnen vakantiegangers genieten van een breed scala aan culinaire ervaringen. Het hotel beschikt over 3 restaurants, waaronder een buffetrestaurant en twee à-la-carterestaurants met Italiaanse en Turkse keuken. Met de all-inclusive optie kunnen vakantiegangers onbeperkt genieten van ontbijt, lunch, diner in buffetvorm, evenals van snacks tussen de maaltijden door, soep in de avond en een selectie van lokale alcoholische en niet-alcoholische dranken. Voor degenen die willen genieten van een drankje, zijn er 3 bars beschikbaar, waaronder een zwembadbar en een strandbar.
Goed om te weten
Vakantiegangers dienen te letten op de toegankelijkheid van de faciliteiten, aangezien het hotel over faciliteiten voor mindervaliden beschikt. De accommodatie accepteert gangbare creditcards zoals Visa en MasterCard als betaalmiddel. Hoewel het hotel een uitgebreid aanbod heeft, kunnen sommige diensten zoals roomservice en medische assistentie tegen betaling zijn. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Reviews
Vakantiegangers genieten zichtbaar van een heerlijk all inclusive hotel met alles erop en eraan en komen er graag terug. Ze waarderen de ligging dichtbij het strand en de pier, ideaal voor zonnen op het water en in de avond genieten van een sfeervol restaurant. Het hotel heeft mooie kamers met grote, comfortabele bedden en een zwembad dat perfect is voor ontspanning. De locatie is top, met een korte rit met de dolmus naar het centrum. Al jaren komen reizigers hier meerdere keren per jaar, wat aangeeft dat ze zich er thuis voelen. Het eten wordt als goed ervaren, al vinden sommigen het bij het zwembad wat eentonig. Over het algemeen spreken de reviews van een topplek voor een fantastische vakantie, waar alles goed geregeld is en men zich welkom voelt.
Faciliteiten
Faciliteiten
Room service
Wasservice
Medische hulp
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Garage
Speeltuin
Hotelkluis
Wisselkantoor
Liften
Cafe
(Mini) supermarkt
Winkel
Kapper
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Restaurants met airconditioning
Restaurants met niet-rokers gedeelte
WiFi
Airconditioning
24-uurs receptie
Kinderopvang
Internet
Restaurants met hoge stoelen
Vergaderruimte
TV kamer
Sport & Entertainment
Waterskiën
Speedboot varen
Zonneterras
Stoombad
Massage
Duiken
Kanovaren
Waterfietsen
Windsurfen
Zeilen
Tafeltennis
Jacuzzi
Sauna
Biljart en/of snooker
Jetskiën
surfen
Bananenboot
Fitness
Fietsen en/of mountainbiken
Ligstoelen
Parasols
Aqua-aerobics
Entertainmentprogramma
Kinderanimatie
Zwembad
Aerobics
Darts
Zonnestudio en/of solarium
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Zwembad
Kinderzwembad
Pool bar
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1992
Renovatiejaar: 2012
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 5
Totaal aantal kamers: 193
Aantal tweepersoonskamers: 149
Betaling
Visa
Mastercard
In de buurt
Winkelmogelijkheden: 400m
Restaurant: 200m
Bars : 1000m
Openbaar vervoer: 300m
Strand: 10m
Zee: 20m
Contactgegevens
Telefoonnummer | +90 252 417 7878 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | 4 Siteler Mah. 209.Sok No 4, TR-48700 |
Website | Elegance |
Wat zeggen bezoekers over
Elegance
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review14 reviews
Een heerlijk all inclusive hotel met alles erop en eraan. Hier kom ik zeker graag terug
Het is in Mamaris een van de betere hotels
Gezien de ligging, uitzicht, zwembad en de pier voor zonnen in de zon op het water en in de avond om getoverd tot restaurant de perfecte plek voor een fantastische vakantie.
Net hotel op 30 sec van het strand goed eten mooie kamer goede en groot bed vond alleen het eten bij het zwembad eentonig maar verder een goed hotel en de dolmus rijd je voor 30 lira na het centrum
Elegance
Jongens het was weer topwe komen er al 22jaar en 2x per jaar het is altijd perfect
Centraal, aan zee, op loopafstand van levendige boulevard en centrum Marmaris. Elke dag goed en afwisselend eten en vriendelijk personeel. Geen moment verveeld.
Hotel is mooi en kamer was ruim. Badkamer daarintegen was klein met wc en douchen in een bad. Eten is erg turks en vaak hetzelfde. Personeel is enorm chagrijnig en zegt niet eens gedag, op de kamermeisjes na.
Silentpool is NIET silent. Prima sportschool waar je een handdoek krijgt. In de binnenbar was het zoeken naar personeel om je te helpen. Drie cocktails zijn gratis en de rest is betalen, dit was de eerste dagen 185 lira en ineens door de inflatie 220 lira. Boulevard direct achter het hotel. 12 min lopen kom je bij daisy beach bar, super gezellig, leuke bediening en super vriendelijk (2e drankje gratis)
Restaurant op de pier wat bij het hotel hoort krijg je 20% korting dus ala cart betalen.
Daar wel vriendelijk personeel.