3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
7.9
GoedScore uit

Vakantiepark Het Timmerholt

  • 7.1
    Kindvriendelijk
  • 7.7
    Onderkomen
  • 6.7
    Hygiëne
  • 8.8
    Ligging
  • 7.3
    Prijs/kwaliteit
  • 8.3
    Service
  • 7
    Activiteiten

Over Vakantiepark Het Timmerholt

Voor rustzoekers is Vakantiepark Het Timmerholt bij Westerbork de ideale bestemming. Fanatieke vissers kunnen kiezen voor een huisje direct aan het water. Terwijl de kinderen springen op het springkussen genieten jullie in het restaurant. Maak een fietstocht, bezoek hunebedden in Borger of bezoek het indrukwekkende Kamp Westerbork.

Reviews

Vakantiegangers genieten van een rustige, groene omgeving waar privacy en rust volop aanwezig zijn. Het park ligt perfect voor uitstapjes naar Westerbork, Assen of de rustige Drentse dorpjes zoals Orvelte en Wezup. De gezellige huiskamer in het centrum straalt warmte uit, ideaal om even te ontspannen met een kop koffie en een goed boek. Het park is mooi en schoon bij aankomst, en de huisjes bieden een fijne sfeer. Fietsen en vissen maken de vakantie extra bijzonder. De ontspannen sfeer en de natuurlijke omgeving roepen herinneringen op aan zonnige dagen vol rust en gezelligheid. Het lijkt alsof de natuur hier altijd een glimlach op je gezicht toont en de vakantiekriebel wordt meteen wakker.

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Internet

  • BBQ toegestaan

  • Fietsverhuur

  • Parkeerplaats

  • Wasserette

  • Wasservice

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

Sport & Entertainment
  • Tafeltennis

  • Tennis

  • Biljart en/of snooker

  • Jeu de boules

  • Kanovaren

  • Fietsen en/of mountainbiken

  • Fitness

  • Binnenzwembad

  • Jacuzzi

  • Minigolf

  • Buitenzwembad

  • Waterfietsen

  • Pool bar

  • Sauna

Contactgegevens

Adresgegevens
Gagelmaat 4, 9431 KT

Wat zeggen bezoekers over

Vakantiepark Het Timmerholt

7.9
GoedScore uit 49 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.1
    Kindvriendelijk
  • 7.7
    Onderkomen
  • 6.7
    Hygiëne
  • 8.8
    Ligging
  • 7.3
    Prijs/kwaliteit
  • 8.3
    Service
  • 7
    Activiteiten

49 reviews

8
Een zorgeloos verblijf
Door Leendert op 11-03-2026
Gereisd met partner

Een rustig park met veel privacy voor vissers, fietsers, rustzoekers en wandelaars. Fantastisch gelegen voor uitstapjes naar Westerbork (op loopafstand) en Assen, Emmen, Hoogeveen en alle rustieke Drentse dorpjes zoals Orvelte en Wezup. De huiskamer in het centrumgebouw straalt een informele en gezellige sfeer uit. Heerlijk om daar wat te lezen en een kopje koffie te drinken. De medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam. Wij komen in de zomer zeker terug. Een echte aanrader.

7
Fijn park
Door Bert op 06-01-2026
Gereisd met partner

Geweldig mooi groen park. En rustig. Mooie uitval basis voor heerlijke wandelingen

9
Fam vd linden
Door Jj vd linden op 08-10-2025
Gereisd met partner

Mijn ervaring is en was een succes.we hebben er een fiets en vis vacantie van gemaakt ..je kan prima fietsen in drente maar ook heerlijk vissen op karper..ik ga nu voor de 5 keer naar timmerholt en ik kijk weer uit naar volgend jaar augustus ..en ook de service aan de ballie was pervect..dank u wel voor de service die u bied

2
Slecht
Door Gaby op 19-09-2025
Gereisd met vrienden

Zeer slecht schoongemaakt huis. Oven vies...sokken van vorige bewoners nog half onder het bed vandaan. Een bank, zover je het een bank kan noemen , heb je na 5 min overal al pijn in je lijf. Het was een 8 persoons huis, maar niet genoeg gelegenheid om bv met z'n alle tegelijk tv te kijken. Een kleine koelkast voor een 8 persoons huis. De enquête ingevuld, daar is wel een nette reactie opgekomen, dat ze het betreuren, maar dat was het wel. Terwijl er in de riview wel terug te lezen is dat dit dus wel vaker voorkomt en dat er niets mee gedaan is. In onze reactie stond dat ze er wat mee gingen doen, maar dat zal ook gezegd zijn bij andere mensen en tot nu toe is daarin geen verbetering te zien. Wel een mooie omgeving .

9
Mooi park
Door Edwin kuylenburg op 12-09-2025
Alleen gereisd

Een mooi park de huisjes zijn mooi en bij aankomst schoon en ruim

8
Prachtig verblijf
Door Stiena Nap op 07-08-2025
Gereisd met partner

We hebben zeer genoten we zaten in huisje 142 voor de 3de jaar echt super mooie plek vooral om te vissen mijn partner heeft in deze periode 35 Karpers gevangen.
Personeel ook altijd vriendelijk altijd wel even een praatje maken als je bij de receptie komt. We hebben alweer voor 2026 geboekt huisje 142.🥰

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa