Over Camping Alannia Guardamar
Alannia Guardamar Resort, een oase van plezier en ontspanning, perfect voor elke vakantieganger. Dit resort springt eruit met zijn fantastische zwemcomplex, inclusief binnen- en buitenzwembaden, en ligt op slechts 900 meter van het prachtige strand. Ontdek de ultieme vakantiebeleving waar waterpret en zonovergoten momenten centraal staan!
De Ligging
Alannia Guardamar Resort bevindt zich in de schilderachtige omgeving van Guardamar del Segura, een plek bekend om zijn gouden stranden en natuurlijke schoonheid. Het resort ligt op slechts 900 meter van het dichtstbijzijnde strand en biedt vakantiegangers de perfecte mix van zon, zee en zand. Het stadscentrum, met zijn levendige bars, restaurants en culturele bezienswaardigheden, is gemakkelijk te voet te bereiken, slechts 2,5 kilometer verwijderd van het resort. Voor degenen die verder willen verkennen, ligt het openbaar vervoer op 3,0 kilometer afstand. Bovendien ligt de luchthaven op 28,0 kilometer afstand, wat het een handige keuze maakt voor reizigers.
Het hotel en de faciliteiten
Alannia Guardamar Resort is niet alleen een plek om te verblijven, maar een bestemming op zich. Met 40 kamers biedt het resort een intieme sfeer terwijl het bol staat van de faciliteiten. Het zwemcomplex, met zowel binnen- als buitenzwembaden, staat garant voor uren waterpret. Vakantiegangers kunnen relaxen op het zonneterras, ondergedompeld in het verwarmde water of genieten bij de zwembadbar. Voor de actievelingen biedt het resort een breed scala aan buitensporten en binnenactiviteiten zoals een fitnessstudio, tafeltennis en meer. Kinderen kunnen hun hart ophalen in de speelkamer of op de speelplaats, terwijl de volwassenen zich kunnen terugtrekken in de spa of de schoonheidssalon. Met voorzieningen zoals een supermarkt, een kapper, en zelfs een eigen shuttlebus, voldoet Alannia Guardamar aan alle vakantiebehoeften.
Eten en drinken
Bij Alannia Guardamar Resort is de culinaire ervaring net zo belangrijk als de ontspanning. Met een restaurant, koffiehuis en bar biedt het resort een diversiteit aan smaken en sferen. Vakantiegangers kunnen de dag beginnen met een voedzaam ontbijt en genieten van een scala aan maaltijden, waaronder dieetgerechten, glutenvrije opties, vegetarische gerechten en speciale kindermenu's. Het resort streeft ernaar om aan alle dieetwensen te voldoen en verzekert daarmee een zorgeloze eetervaring voor elke vakantieganger.
Goed om te weten
Het is belangrijk om te weten dat Alannia Guardamar Resort een breed scala aan faciliteiten biedt die toegankelijk zijn voor vakantiegangers met een mobiliteitsbeperking. Hoewel specifieke informatie over huisdierenbeleid, dresscode in restaurants of betalingsmethoden niet beschikbaar is, wordt aanbevolen om direct contact op te nemen met het resort voor gedetailleerde informatie over deze zaken. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Op de kaart
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
WiFi
Parkeerplaats
Hotelkluis
Cafe
(Mini) supermarkt
Winkel
Kapper
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Vergaderruimte
Internet
Fietsverhuur
Kinderopvang
Speeltuin
TV kamer
Sport & Entertainment
Buitenzwembad
Fitness
Kinderanimatie
Zwembad
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Jacuzzi
Sauna
Massage
Fietsen en/of mountainbiken
Biljart en/of snooker
Tennis
Overige informatie
De accommodatie
Totaal aantal kamers: 40
Betaling
Visa
Mastercard
In de buurt
Strand: 900m
Contactgegevens
Adresgegevens | km. 73,4 Ctra. N-332, km. 73,4, E-03140 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Alannia Guardamar
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review2 reviews
Wij zaten in een “Villa”. Heel mooi huisje, perfect voor een gezin met jonge kinderen. Dat is dan ook wel het enige pluspunt van deze camping
Op de foto’s lijkt het een prachtige camping, maar er heerst een streng Spaans regime. Bijna alleen maar Spanjaarden op de camping, die duidelijk anders worden behandeld dan de “buitenlanders”.
Alles is laat; zwembad gaat pas om 10.30u open, mini disco start pas om 21.30u etc. Alles is ook in het Spaans. Engels beheersen alle mensen hier slecht. De animatie kijkt niet om naar de kinderen die geen Spaans spreken.
In het zwembad was gepoept en overgegeven, daar werd niks aan gedaan. Alleen poep werd eruit gevist. Ook na meerdere keren vragen niet. Receptie was niet heel vriendelijk.
We hebben vooral genoten buiten de camping ☀️
De campingplaatsen zijn afgescheiden door hoge hagen. De één vindt dit ongezellig, anderen houden van privacy. In de weekenden is er veel lawaai.: televisies, radio's, volwassenen en kinderen, alles met de volumeknop op maximaal. Als je een mail stuurt naar de camping, wordt daar niet op geantwoord. Camping is goed onderhouden. Sanitair is ruim en schoon. Openingstijden van de winkel zijn zeer beperkt.