




Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 9.8
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Sport & Entertainment
Jeu de boules
Tafeltennis
Overige informatie
In de buurt
Strand: 2500m
Bushalte: 50m
Stadscentrum: 2500m
Zee: 2500m
Contactgegevens
Adresgegevens | 6 Rijksweg 6, 4511 PJ |
Wat zeggen bezoekers over
Camping de Boskreek
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review5 reviews
Wat een prachtige camping! Kamperen naast de boomgaard in Zeeuws Vlaanderen. In de buurt van Brugge, het strand, Breskens en Sluis.
Kleinschalig, mooi aangelegd en zeer vriendelijke eigenaren. Alles is netjes en schoon. En wat zijn de alpaca’s op de camping toch leuke dieren!
Wij komen graag nog eens terug.
Tip: bezoek de struisvogelboerderij en beklim de vuurtoren in Breskens.
25 jaar op een andere camping in Breskens gestaan. Altijd voorbij gereden zonder te weten dat dit zo’n prachtige camping is. Erg gastvrije en vriendelijke eigenaars. Je voelt je direct welkom. Erg grote plaatsen op een fantastisch mooi grasveld en super schoon sanitair. Een stukje fruit ligt voor je klaar na het afwassen. Helemaal top. We komen heel graag terug.
Wat een mooie aangelegde camping, mooi terrein, lieve eigenaren, warme ontvangst. Sanitair is keurig en schoon.
Gemoedelijke sfeer op de camping. Mochten de camper op onze laatste dag parkeren op de parkeerplaats en konden nog heerlijk van het strand genieten.
Wij hebben geen minpunten.
Een van de beste campings op Zeeuws Vlaanderen.
Sinds dit seizoen een leuk ingerichte schuur voor vermaak van alle leeftijden.