3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
8.3
FantastischScore uit
  • Deze accommodatie heeft een score van 8.3

  • 7.5
    Kamers
  • 8.5
    Service
  • 8.8
    Ligging
  • 8.5
    Hygiëne
  • 8.3
    Prijs/kwaliteit

Contactgegevens

Adresgegevens
Gevers Deynootweg 95, 2586HH

Wat zeggen bezoekers over

Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen

8.3
FantastischScore uit 3 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.5
    Kamers
  • 8.5
    Service
  • 8.8
    Ligging
  • 8.5
    Hygiëne
  • 8.3
    Prijs/kwaliteit

3 reviews

8
Teveel minpunten
Door Jeannette op 14-03-2024
Alleen gereisd

Prima hotel dichtbij het strand. Zeker een aanwinst voor Scheveningen. Mooie ontbijtruimte.
Wat jammer was, was dat er geen raam in de slaapkamer open kon. Er is climate control en dat betekent dat het in de nacht 18 graden was. Echt te warm! In de badkamer was het dan weer koud. Heel vervelend.
Ik ontbeet er om 9 uur, maar de vleeswaren waren niet aangevuld. Vond 18,50 voor een ontbijt te duur voor hetgeen je kreeg.
Afgesloten koffer/tasruimte is er niet. Je koffer/tas kun je achterlaten in de hal, waar iedereen het mee kan nemen, want er is niemand die hierop let.

9
Hopelijk nogmaals
Door Ad en Ans Stigter op 30-09-2023
Gereisd met partner

Een fijn hotel, vriendelijk en behulpzaam personeel. ruim ontbijt en eindelijk bij Fletcher de optie van een zacht gekookt eitje, compliment!! Een prima restaurant en goede kwaliteit met fijn personeel. Om in vistermen te blijven was helaas mijn bestelde zeeduivel een ZEER scharrig staartstukje, met de middengraat eraf bleven er 2 hapklare brokjes over, de foto van het gerecht geeft een ander beeld, met deze melding werd niets gedaan!
Eigen schuld, maar ik schrok wel van rekening van 70 euro voor 2 nachten parkeren + toeristen belasting!
Toch komen we graag terug.

9
Prima ligging en top Hotel
Door John op 09-10-2022
Gereisd met partner

Top hotel,ligt vlakbij de boulevard en de tram dichtbij naar DenHaag.
kamer was ruim en schoon. Wij hebben alleen van het ontbijt gebruik gemaakt,dit was uitgebreid en goed.
personeel is vriendelijk en behulpzaam.