BuitengeWoon in de Eifel





Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor BuitengeWoon in de Eifel voor je op een rij gezet:
Deze accommodatie heeft een score van 8.6
Ook leuk voor jou
Vakantiewoning Duitsland
Vakantiehuis
Faciliteiten
Faciliteiten
Internet
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
WiFi
Kamerfaciliteiten
Balkon terras
Badkamer
Centrale verwarming
Tweepersoonsbed
Koelkast
Internet
Magnetron
Oven
Satelliet en/of kabel tv
Douche
Thee- en/of koffiezetapparaat
TV
Vaatwasmachine
Contactgegevens
Adresgegevens | Lindenweg 14, D-54587 |
Wat zeggen bezoekers over
BuitengeWoon in de Eifel
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review11 reviews
Prima keus, prachtige omgeving en comfortabel huisje op rustig parkje. Prima internetverbinding, zo nog goed kunnen werken.
Een wasmachine zou het huisje nog helemaal compleet maken.
Heerlijk schoon huisje voorzien van alle gemakken.
Rustig gelegen in het buitengebied van Lissendorf.
Vanuit het huisje zijn diverse mooie wandelingen te maken
en met de auto leuke bezienswaardigheden te bezoeken.
Al met al een heerlijk huisje om even te ontstressen.
Voor een rustige vakantie in de Eifel is dit een zeer mooie plek om te verblijven. Het huis gelegen op een rustig vakantiepark in Lissendorf, wat tegen het bos aan ligt, is zeer compleet ingericht en omgeven door een mooie tuin met veel privacy. Via boekingsorg regel je alles d

BuitengeWoon in de Eifel
Door het slechte weer hebben we de omgeving niet zo goed kunnen verkennen. Maar dat is een mooie reden om in de zomer nog eens terug te gaan.
Mooie omgeving, direct vanuit het huisje het bos in met bewegwijzerde route. Kinderen werden meteen enthousiast van de indeling van het huis: net een doolhof! (Split-level)
Heel netjes, fijne rustige plek. Keuken van alle gemakken voorzien, mooie ruime douche, prima bedden. Kortom: wij werden blij van dit huisje! Goede uitvalbasis voor leuke wandeltrips om de vulkaaneifel te ontdekken. Gerolstein heeft hele mooie wandelroutes, alles goed aangegeven. Wat problemen met ontvangst tv, maar dit werd van tevoren door eigenaren al gemeld en daar was via een omweg een oplossing voor, waardoor er geen problemen meer waren. Ontvangst met een flesje wijn, zeer attent! Een aanrader!
Een perfect gerenoveerde vakantiewoning, ruim in en om het huis. Super schoon. Keuken van echt alle gemakken voorzien. Heel rustig park, veel bomen en groen. Een echt natuurhuisje. Vooral de serre is een plek om te genieten.

BuitengeWoon in de Eifel
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.