




Deze accommodatie heeft een score van 10
Over Vakantiehuis Tannes Stuga
Het huis “Karins Stuga” is een luxe vakantiehuis ( het huis alleen 105m2) , voor max 4 personen. 2 x 2 pers. slaapkamer en 2 badkamers. Het heeft ook een kleine prive ”welness” Het aparte saunahuisje heeft een grote sauna, omkleedruimte en nog een extra douche. Het heeft een gedeeltelijk overdekt terras. Ook hier staat de jacuzzi.
Het huis “Karins Stuga”
Het huis “Karins Stuga” is een luxe vakantiehuis (het huis alleen 105m2), voor max 4 personen. 2 x 2 pers. slaapkamer en 2 badkamers. Smart TV met NL zenders en Google Chrome om te streamen. Het heeft ook een kleine prive ”welness”. Het aparte saunahuisje heeft een grote sauna, omkleedruimte en nog een extra douche. Het heeft een gedeeltelijk overdekt terras. Ook hier staat de jacuzzi. Goed opgevoede honden zijn buiten het hoogseizoen, altijd in overleg, welkom. Omheind terras en een stuk omheinde tuin. Alles aanwezig voor een ontspannen en verwen vakantie. Welkom!
Reviews
Vakantiegangers zijn unaniem lovend over hun verblijf in dit schone en gezellige vakantiehuis, waar werkelijk niets ontbreekt. Het is de perfecte uitvalsbasis voor prachtige wandelingen in een adembenemende omgeving. De gastvrijheid en behulpzaamheid die zij ervaren hebben, wordt keer op keer benadrukt. Ook de reis er naartoe, met een nachtelijke overtocht, draagt bij aan een ontspannen start van de vakantie. Zelfs de trouwe viervoeters genieten van de rust en comfort. Dit vakantiehuis in Västra Torup staat garant voor een heerlijke onderbreking van de drukte, en vele vakantiegangers weten nu al dat zij terug zullen komen.
Adresgegevens
Telefoonnummer | +46 7302 80088 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | Rökevägen 17, 28292 |
Website | Vakantiehuis Tannes Stuga |
Social media | Instagram, Facebook |
Faciliteiten
Faciliteiten
Internet
Airconditioning
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Kanovaren
Golf
Fitness
Jacuzzi
Zwembad
Parasols
Sauna
Ligstoelen
Zonneterras
Tennis
Overige informatie
De accommodatie
Aantal tweepersoonskamers: 2
Totaal aantal kamers: 2
Aantal villa's: 1
Bouwjaar: 2017
Renovatiejaar: 2021
In de buurt
Bos: 5m
Golfbaan: 5000m
Meer: 3000m
Restaurant: 7000m
Treinstation: 7000m