Roskilde





Deze accommodatie heeft een score van 8.7
Ook leuk voor jou
Nivå Camping
CampingUgerløse feriecenter
CampingRødvig
CampingSoroe
CampingTangloppen
CampingKøge & Vallø
CampingIshøj Strand Camping
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Centrale verwarming
Sport & Entertainment
Zwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Baunehøjvej 7, 4000 |
Wat zeggen bezoekers over
Roskilde
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review9 reviews
Grotere camping met mooie ruime plaatsen. Veel hellend terrein.
Mooi aan het Roskildefjord gelegen, waar ook de plaatselijke bevolking komt om te zwemmen. Wij hebben hier geen last van gehad. Mooi uitzicht over het fjord o.a. naar Roskilde.
Goed, modern en verzorgd sanitair.
Campwinkel met eetmogelijkheid erbij. Die ook gericht is op de badgasten. Prijzig? Dat is heel Denemarken. Dat weet je.
Vriendelijk personeel.
Roskilde prima met de fiets te bereiken. Gezellig stadje met prima terrasjes en winkelstraat.
Vikingsschipmuseum is kleinschalig maar leuk.
Schoon en heel mooi toitetgebouw.
Mooi uitzicht over het fjord op de stad Roskilde
De camping heeft een hellend terrei evenwijdig aan het fjord.
prachtige nieuwe sanitair gebouwen met badkamers en superschoon. Alleen bij volle bezetting lijkt me het niet voldoende. Camping is netjes, ligt prachtig aan het fjord en kent luxe plaatsen met uitzicht en minder luxe, goedkopere plaatsen achter de bomen. Op het terrein ook een koffie/snack gelegenheid, maar net zoals de rest van Denemarken erg duur. Domper bij het afrekenen van een toch al dure camping: met pin betalen kost 5% extra!

Roskilde
De camping ligt prachtig aan de baai van Roskilde. Zwemmen in de baai is leuk. Op de camping echter vrijwel alleen maar vaste gasten uit Denemarken en Zweden. Voor de kinderen dus weinig te beleven. Na een paar dagen hadden we het wel gezien.
Wel mooie uitvalsbasis voor bezoeken aan Roskilde en Kopenhagen. Sanitair is vernieuwd, mooi en schoon.
Camping is prachtig gelegen met uitzicht op de baai van Roskilde. Sanitair is keurig echter beperkt in aanbod, in hoogseizoen mogelijk niet toereikend.
De kosten van drie overnachtingen, voor twee volwassenen en kind van 6, rond de 180 euro. Voor het betalen met pin rekent de camping een toeslag van 5%. In ons geval 9 euro. Dit bedrag wordt niet op de factuur vermeld en wordt apart berekend.
Zeer mooi gelegen camping met mooi uitzicht over de baai van Roskilde, enigszins heuvelachtig. Sanitair is modern en erg schoon, werkt met pasjes.
Op een half uurtje rijden van Kopenhagen.

Roskilde
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.