3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9
FenomenaalScore uit

Domaine Les Teuillères (camping/chambres d'Hôtes/gîtes)

  • Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds

  • Deze accommodatie heeft een score van 9

  • 9
    Kindvriendelijk
  • 8.2
    Hygiëne
  • 9.1
    Ligging
  • 9.9
    Prijs/kwaliteit
  • 7.2
    Staat v/h sanitair

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

Contactgegevens

Adresgegevens
1040 route des Teuilleres, 46190

Wat zeggen bezoekers over

Domaine Les Teuillères (camping/chambres d'Hôtes/gîtes)

9
FenomenaalScore uit 20 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9
    Kindvriendelijk
  • 8.2
    Hygiëne
  • 9.1
    Ligging
  • 9.9
    Prijs/kwaliteit
  • 7.2
    Staat v/h sanitair

20 reviews

9
Nog steeds geweldig
Door Arne op 18-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

Domaine Les Teuillères is een plek waar je graag terugkomt. Iedere keer als we er zijn ontmoeten we nieuwe vrienden. De sfeer, neergezet door de geweldige uitbaatster, is heerlijk ontspannen. Niets moet, lekker de ruimte om te genieten van het geweldige uitzicht. Dit is onze derde keer, en wéér was het genieten.

Je hebt verschillende velden om te staan. Elk veld is geweldig, wij hebben inmiddels ervaring op drie van de velden. Dit jaar een lekker rustige plek op het B-veld met uitzicht op het meertje. Een heel ruime plek met heerlijk verschillende bosjes en bomen om ons heen. Maar het uitzicht op de boerenvelden is natuurlijk vrij. Stroom- en waterpunt vlak bij. Gezellig buren waar je niet de hele dag op de neus zit, maar een gezellig gesprek kan voeren als dat iedereen uit komt.

De broodservice is goed, pizza-avonden zijn super en gezellig. Het zwembad is top, groot genoeg en diep. De omgeving is leuk.

10
Prachtig paradijsje
Door Christiaan op 17-08-2024
Gereisd met oudere kinderen

Prachtig gelegen kleine camping. Gelegen op ongeveer 500m hoogte op het Franse platteland van de Lot. Het uitzicht vanaf de camping is mooi en de camping is goed onderhouden. Met ruime staanplaatsen en met behoud van de zuid Franse sfeer. Een prachtig schoon zwembad maakt deel uit van de camping. Ook zijn er nog diverse sport/spel mogelijkheden. Omdat er weinig lichtvervuiling is, is de sterrenhemel prachtig zichtbaar. Zeer geschikt voor Astronomie liefhebbers. Rondom vrij zicht. Op ongeveer 10 minuten met de auto is een vrij groot meer met schoon zwemwater, een strand en wat vertier.
Op ongeveer 15 minuten rijden is een kleine supermarkt, een tankstation en een pinautomaat. Voor een wat grotere supermarkt moet je een klein half uur rijden. Vanaf de camping kun je wandelen en fietsen(wel fink klimmen en dalen). Leuke stadjes en dorpjes liggen vanaf 30 minuten rijden. Verder kun je er gezellig eten en drinken. Voor ons top.

9
Wat een geweldig plek
Door Sabine op 15-08-2024
Gereisd met partner

Onlangs 5 dagen op de camping gestaan. Wat een geweldige plek is dit. De kampeerplekken zijn groot en veel hebben een prachtig uitzicht. De sfeer is gemoedelijk. Het meer op loopafstand is heel fijn. Met name voor gezinnen met kinderen. Wij hebben in de omgeving prachtig gewandeld. Op de camping ligt een map met informatie. Er is een broodservice en hebben mee gedaan met een pizza avond. Het is een droomplek. Het ligt afgelegen dus als je boodschappen gaat doen direct inslaan voor meerdere dagen en ook als je een dagje weggaat dit combineren met boodschappen doen. Maar de camping maakt alles goed. Je komt tot rust. Het sanitair is wat eenvoudig maar door de ligging en dat het één grote ruimte is geeft het direct verbinding tussen de gasten. Ik hoorde ook positieve verhalen van andere gasten over de huizen die te huur zijn. Dit soort campings kom ik weinig tegen.

10
Als de zon schijnt zijn de herfstkleuren magnifiek
Door Nicole Spaans op 12-11-2023
Gereisd met partner

Heerlijke week gehad op de camping Domaine La Teuilleres in de gite La Porcherie. November is een bijzondere maand om op vakantie te gaan. Te nat, te koud, te veel gesloten? Niets van dat al. De gite werd goed verwarmd met onder andere een houtkachel. Bij de wandelingen met de hond laarzen aan en een regenjas mee, dan is een enkele bui geen probleem. Als de zon schijnt zijn de herfstkleuren magnifiek! Appels en eetbare kastanjes liggen voor het oprapen. Paddestoelen in alle soorten en maten zijn er om te bewonderen en te fotograferen. Natuurlijk is niet alles meer open, maar wij vonden het fantastisch vanwege de rust (nagenoeg geen toeristen). En er is nog genoeg te doen: musea, grotten (de prehistorische grotten gaan in november wel dicht voor de winterperiode i.v.m. het behoud van de duizenden jaren oude schilderingen), middeleeuwse stadjes en restaurants. We komen zeker nog een keer terug!

9
Camping met uitzicht
Door Rob en Ina op 24-09-2023
Gereisd met partner

Prachtige camping met een groot zwembad. Fijne gastheer en gastvrouw die alles tot in de puntjes voor je verzorgen. 1 of 2 keerin de week kun je aanschuiven voor een pizza of patat.
Helaas in de omgeving weinig restaurants die open zijn voor 1 juli. Alles ligt op afstand, dus een auto is een must. Verder is het sanitair verouderd, maar schoon. Erg kleine wc's. Het is de bedoeling dat dit wordt aangepakt. Al met al een prachtige camping met mooi uitzicht, ruime plaatsen en prima voorzieningen.

10
Topvakantie
Door Luuk op 03-09-2023
Gereisd met jonge kinderen

Wij (gezin met 2 kleine kinderen) hebben een geweldige tijd op Les Teuilleres gehad. De camping is erg ruim opgezet, met geweldige uitzichten. Van alle gemakken voorzien (panoramaterras, heerlijk zwembad, speeltuintje, trampoline, etc) met goed onderhouden en schoon sanitair. Lizeth en Guido staan altijd paraat en verzorgen als daar behoefte aan is leuke activiteit zoals Jue de Boule, kampvuur en af en toe een lekker pizza of hamburger.
Meertje op loopafstand en in de omgeving vele leuke uitjes.

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa