Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 9
Over Appartementen Michelangelo Family Resort
Ontdek het bruisende hart van Lido di Spina met een verblijf in Villaggio Michelangelo, waar de sprankelende zwembaden en het nabijgelegen strand voorop staan. Geniet van verfrissende drankjes aan de zwembadbar, ontspan in de whirlpool of verken de omliggende natuur op de fiets. Villaggio Michelangelo is jouw perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie vol zon, zee en ontspanning.
De ligging
Villaggio Michelangelo ligt midden in het kloppende hart van Lido di Spina, een charmante badplaats die alles biedt voor een heerlijke vakantie. Met het strand op korte afstand, is dit de ideale locatie voor zonliefhebbers en watersportfanaten. De bruisende centra van nabijgelegen steden nodigen uit voor dagtrips en zijn gemakkelijk bereikbaar voor wie de lokale cultuur wil opsnuiven. Voor natuurliefhebbers bieden de omliggende landschappen prachtige routes voor fiets- en wandeltochten. De afstand tot de luchthaven zorgt voor een zorgeloze aankomst en vertrek, waardoor Villaggio Michelangelo een uitstekende keuze is voor jouw vakantie.
Het hotel en de faciliteiten
Villaggio Michelangelo blinkt uit met zijn uitgebreide faciliteiten, ontworpen om elke vakantieganger een onvergetelijk verblijf te bieden. Centraal staan de schitterende zwembaden, inclusief een kinderzone, ideaal voor zowel ontspanning als waterpret. Het complex biedt diverse voorzieningen voor rolstoelgebruikers, waardoor het toegankelijk is voor iedereen. Ontspan in de fraaie tuin, houd de kleintjes bezig op de speelplaats of blijf actief met de aangeboden fietsverhuur om de omgeving te verkennen. Daarnaast zijn er meerdere vrijetijdsactiviteiten zoals tennis en paardrijden. De fitnessstudio en spa bieden de perfecte balans tussen activiteit en ontspanning. Met een eigen shuttlebus, kinderopvang en zelfs een bibliotheek, zorgt Villaggio Michelangelo ervoor dat aan alle behoeften wordt voldaan.
Eten en drinken
In Villaggio Michelangelo genieten vakantiegangers van een breed scala aan culinaire ervaringen. Het restaurant, het koffiehuis en de gezellige bar bieden voor ieder wat wils, van lokale delicatessen tot internationale gerechten. Speciale dieetwensen en kindermenu's zijn op aanvraag beschikbaar, zodat alle vakantiegangers kunnen genieten van heerlijke maaltijden. Of je nu kiest voor halfpension of volpension, je smaakpapillen worden verwend. Vergeet niet een drankje te halen bij de strandbar voor dat ultieme vakantiegevoel.
Goed om te weten
Vakantiegangers moeten er rekening mee houden dat de pakketreizen van Villaggio Michelangelo mogelijk niet geschikt zijn voor personen met een mobiliteitsbeperking, tenzij anders vermeld in de beschrijving. Het complex accepteert Visa en MasterCard voor het gemak van de vakantiegangers. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
Hotelkluis
Cafe
Bar
Restaurant
Internet
WiFi
Wasservice
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Kinderopvang
Speeltuin
TV kamer
Wasserette
Sport & Entertainment
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Jacuzzi
Kanovaren
Tafeltennis
Fitness
Paardrijden
Fietsen en/of mountainbiken
Tennis
Zwembad
Darts
Strand
Ligstoelen
Parasols
Overige informatie
Betaling
Visa
Mastercard
Contactgegevens
Adresgegevens | 90 Viale Michelangelo 90, I-44029 |
Wat zeggen bezoekers over
Appartementen Michelangelo Family Resort
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review1 reviews
Complex
Michelango is een fijn complex met zo'n 100 appartementen (gok ik).
Zwembad
Bekleedt met een soort vinyl met de uitstraling van natuursteen. Erg prettig.
Aparte jacuzzi en apart kindergedeelte.
Geen handdoekleggers en altijd plek.
Bar met ijsjes, drankjes en snacks.
Restaurant bij het complex is oké.
Wasje draaien mogelijk voor €3 inclusief wasmiddel. Drogen mogelijk voor €0.50
Receptie uiterst vriendelijk en behulpzaam. Kwamen laat aan en allemaal geen probleem. Niet eens borg hoeven betalen.
Personeel
Altijd vriendelijk en behulpzaam. Complimenten.
Appartementen
Wij hadden de Caliente maisonnette. Twee slaapkamers en twee badkamers. Drie balkons. Helemaal prima, alleen zit de in- en uitgang aan de buitenkant van het complex. Je moet dus steeds omlopen en een sleutel meenemen. Erg onhandig. Op de begane grond is dit niet.
Keuken met heel veel bestek en servies. Inductiekookplaat ook en veel pannen.
Bij aankomst la