




Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
Airconditioning
Room service
Liften
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
Wasserette
Sport & Entertainment
Zwembad
Entertainmentprogramma
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Deventerweg 121, 7418 DA |
Wat zeggen bezoekers over
Postillion Deventer
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review8 reviews
De kamer was schoon, bedden waren oke.
Badkamer was klein en voor de douchecabine moet je zeker niet te groot zijn, dit was echt klein. Van de shampoo en douchegel moet je niet teveel verwachten, dit kun je beter zelf meenemen.
Ontbijt was oke, alleen miste wij wel beleg voor op brood.
Wij vonden het niet 20 euro waard.
Het diner was uitstekend, daar hebben we van genoten!
Personeel was verder vriendelijk.
Prima voor een nachtje, maar geen 4 sterren (zoals aangegeven bij het hotel).
Een mooi hotel, niet op de mooiste plek van Nederland, maar ideaal als uitvalsbasis voor o.a. mooie fietstochten. Zeer vriendelijk en net personeel, alles keurig verzorgd en schoon, prima kamer (misschien wel een matras dat wat steviger mag zijn = persoonlijke behoefte natuurlijk), prima ontbijtbuffet waarbij geen verspilling van allerlei milieubelastende verpakkingen. Diner is een voorbeeld voor veel andere hotels. Geen diner waar de schijf van vijf ver te zoeken is, maar veel aandacht voor voldoende groente met een goede beet, een lekker stuk vis of vlees en bijvoorbeeld frites. Alles in een prima verhouding!!!
Een minpunt is het verkeer dat tot plm. 24.00u goed te horen is als je de ramen op een kier zet. Ook de aanwezigheid van honden is hinderlijk in het restaurant, ook al doen de baasjes nog zo hun best. Op geblaf of stinkende winden zit niemand te wachten.
Prima hotel met klantvriendelijk personeel, met name de de F&B manager verdient een grote pluim
De ligging van het hotel is wanneer je met de fiets bent niet geweldig. Namelijk afgelegen en bij een industrieterrein. Echter de kamers, het ontbijt en de borrelmogelijkheid maken alles goed tesamen met het vriendelijke personeel.
Zeer fijn hotel. Gastvrij en vriendelijk ontvangen. Kamers schoon en modern en erg lekkere bedden!
Ruim aanbod ontbijt, erg lekker en wederom vriendelijk personeel.
Voor herhaling vatbaar.
Fietsen huren vond ik persoonlijk aan de dure kant, zou juist leuk zijn hier wat meer mee te doen want hotel ligt wat verder van binnenstad.
We hadden voor Tweede Kerstdag een hotelkamer geboekt via de site Hotelspecials, voor mij, mijn man en onze dochter van 10 jaar. Toen we 's avonds daar aankwamen en onze hotelkamer binnen stapten, bleek er helemaal geen extra bed te staan voor onze dochter. Ze kon ook niet tussen ons in slapen, daar was het bed te smal voor en ze zou dan door de kier op de grond vallen. Als we een bed voor haar wilden, dan moesten we daar nog 25 euro voor neerleggen... Dat vonden we wel raar. Als je een hotelkamer boekt voor 3 personen, dan verwacht je toch ook 3 bedden? Dus we hebben het maar gedaan, maar wel vervelend van de onverwachte extra kosten....
Het bed lag ook niet lekker, er zat een kuil in het midden. Mijn man en ik hebben vreselijk slecht geslapen. De rest daarentegen was goed te doen. Mooie badkamer en heerlijk ontbijt.