Over Grand Hotel President
Het Grand Hotel President is de perfecte plek voor een ontspannen vakantie aan zee. Met een prachtig privéstrand en een schitterend zwembad kunnen vakantiegangers volop genieten van zon, zee en waterplezier. Het hotel biedt moderne faciliteiten, comfortabele voorzieningen en een gezellige sfeer. Een ideale keuze voor wie wil relaxen, genieten van sport en de mooie omgeving wil verkennen. Kortom, een topadres voor een onvergetelijke vakantie!
De ligging
Het Grand Hotel President ligt in Siderno, direct aan de zee en op slechts 80 meter van het strand. De locatie is ideaal voor wie wil genieten van de zon en het zand, terwijl het centrum van Siderno eenvoudig bereikbaar is. Het hotel biedt gemakkelijke toegang tot openbaar vervoer, waardoor dagtochten naar bezienswaardigheden zoals het Locri Epizephiri Nationaal Archeologisch Museum en het Romeins theater mogelijk zijn. Het hotel ligt op ongeveer 7,6 km van Torre del Cavallaro en 7,7 km van Torre Galea. De luchthaven bevindt zich op circa 60 km afstand, waardoor reizen snel en comfortabel verloopt. De omgeving is perfect voor watersportliefhebbers en wandelaars die willen genieten van de prachtige kustlijn en het landschap. Het hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor het ontdekken van de regio en biedt diverse faciliteiten en vervoeropties, zodat vakantiegangers comfortabel en zorgeloos kunnen genieten van alles wat Siderno te bieden heeft.
Het hotel en de faciliteiten
Het Grand Hotel President biedt een breed scala aan faciliteiten voor een plezierige vakantie. De focus ligt op ontspanning en waterplezier, met zowel binnen- als buitenzwembaden, inclusief kinderzwembaden en een zonneterras met ligstoelen en parasols. Voor actieve vakantiegangers zijn er voorzieningen zoals een outdoor tennisbaan, een 24-uurs fitnesscentrum, watersportmogelijkheden zoals waterfietsen en kanovaren, en indoorsporten zoals tafeltennis, yoga, gymnastiek en aerobics. Het wellnessgedeelte omvat een spa, massagebehandelingen en een zonnebank, zodat vakantiegangers volledig kunnen ontspannen. Daarnaast biedt het hotel gratis wifi, een 24-uurs businesscentrum, en een conferentiecentrum voor zakelijke evenementen. De receptie is 24 uur open en er is gratis parkeergelegenheid, inclusief parkeerplaatsen en vervoer vanaf het treinstation op verzoek. De kamers zijn voorzien van airconditioning, verwarming, een minibar, een lcd-televisie, en een balkon met uitzicht op zee of de omgeving. Elke kamer heeft een privébadkamer met een regendouche, gratis toiletartikelen en een föhn. Voor extra gemak zijn er rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamers, gezinskamers en niet-rokerskamers beschikbaar. Het hotel biedt ook diverse entertainmentfaciliteiten en een scala aan sportactiviteiten, waardoor er voor elk wat wils is.
Eten en drinken
In het Grand Hotel President kunnen vakantiegangers genieten van verschillende culinaire opties. Het hotel beschikt over een restaurant, een bar/lounge en een strandbar waar je kunt ontspannen met drankjes en lichte snacks. Het restaurant serveert dagelijks een gratis ontbijtbuffet en een middagmaaltijd, met speciale menu’s zoals dieetgerechten, glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten en kindermenu’s op aanvraag. Voor wie liever op de kamer blijft, is er roomservice beschikbaar, meestal op beperkte tijden. De strandbar biedt verfrissende drankjes met uitzicht op zee, ideaal voor een relaxte middag of avond. Het hotel zorgt voor een gezellige sfeer en biedt voldoende mogelijkheden om te genieten van smakelijke gerechten en verfrissende drankjes tijdens de hele vakantie.
Goed om te weten
Het hotel beschikt over praktische voorzieningen zoals gratis Wi-Fi, parkeergelegenheid en vervoer vanaf het treinstation op verzoek. Rolstoeltoegankelijke kamers en faciliteiten zijn aanwezig, waardoor het verblijf geschikt is voor mensen met mobiliteitsbehoeften. Vakantiegangers kunnen betalen met diverse betaalmethoden en er is geen strikte dresscode in de restaurants. Huisdieren zijn niet toegestaan. Het hotel hanteert geen speciale dresscode voor de faciliteiten, maar het is aan te raden om gepaste kleding te dragen bij het dineren. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Ook leuk voor jou
Contactgegevens
Adresgegevens | 106 SS 106 Jonica n 106, snc, 89048 |
Wat zeggen bezoekers over
Grand Hotel President
Er is nog geen review geschreven, ben jij de eerste?
Schrijf een review