3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9
FenomenaalScore uit

Vakantieboerderij 'Het Vleugelhof'

  • Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds

  • Deze accommodatie heeft een score van 9

  • 10
    Ruimte
  • 8.8
    Ligging
  • 8.5
    Inrichting
  • 9.3
    Hygiëne
  • 9
    Kindvriendelijk
  • 8.9
    Prijs/kwaliteit

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • 24 uur inchecken

  • BBQ toegestaan

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Wasserette

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

Sport & Entertainment
  • Fitness

  • Zwembad

  • Sauna

  • Tennis

Overige informatie

De accommodatie
  • Aantal bungalows: 1

  • Aantal tweepersoonskamers: 6

  • Totaal aantal kamers: 10

  • Bouwjaar: 1714

  • Renovatiejaar: 2010

In de buurt
  • Strand: 15000m

  • Bushalte: 1000m

  • Restaurant: 1500m

  • Zee: 15000m

  • Winkelmogelijkheden: 5000m

  • Treinstation: 15000m

Contactgegevens

Adresgegevens
Vleugelhofweg 2, 4453 VD

Wat zeggen bezoekers over

Vakantieboerderij 'Het Vleugelhof'

9
FenomenaalScore uit 5 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 10
    Ruimte
  • 8.8
    Ligging
  • 8.5
    Inrichting
  • 9.3
    Hygiëne
  • 9
    Kindvriendelijk
  • 8.9
    Prijs/kwaliteit

5 reviews

9
Echt een leuk huis.
Door Lia Jans op 19-05-2024
Gereisd met jonge kinderen

We hadden een fijne week in dit karakteristieke leuke huis. Heel veel ruimte binnenshuis en buitenshuis. De tafeltennistafel was favoriet bij groot en klein. De geitjes en vooral de hond waren geweldig voor de kinderen. De ruime speelwei met glijbaantje en schommels aan de boom. het was gezellig toeven buiten. Maar ook de speelzolder was heel fijn. De gastvrouw was heel aardig en we waren altijd welkom met vragen. Waarop dan meteen fijn gereageerd werd. Een huis dat schoon was en waar we heel relaxt konden verblijven met onze groep van 13. Een grote keuken met alles wat nodig is, inclusief vaatwasser. Heel veel leuke uitstapjes, ook voor de kinderen, zonder dat je heel ver moet rijden. Kortom een aanrader. Wij hadden er in ieder geval een fantastisch verblijf.

10
Erg rustig en deugddoend
Door Familie Bekemans op 18-03-2023
Gereisd met jonge kinderen

Het was een mooi familieweekend in een zeer comfortabel huis dat zeer goed uitgerust is.
De kindjes en de kinderen hadden het er naar hun zin. We hadden niet de indruk dat we met 9 in huis waren, erg ruim, voldoende comfort, alles aanwezig wat je nodig hebt. Het huis is zeer netjes.
Zeer vriendelijke eigenares die ons lekkere bio-eitjes leverde.
De hond en de geiten zijn absoluut "kindvriendelijk". De speelzolder was het leuke territorium van de kleindochters, de verkleedkledij vonden ze super.
Rustig gelegen huis, ook al zie je de grote baan, je hebt er geen last van. Mooie wandelingen achter de Westerschelde, Zee en Stadjes niet veraf.
Kortom een aanrader.

9
Fantastisch vakantiehuis voor een groep!
Door Wandelgroep Hattem op 17-09-2022
Gereisd met vrienden

“Het Vleugelhof”, een fijn en sfeervol vakantiehuis/B&B, goed verzorgd, alles netjes en schoon! Met onze wandelgroep van 9 personen (leeftijden tussen 70 en 86 jr.) waren we een midweek aan de wandel op de trajecten van het Grenslandpad op het mooie Zuid-Beveland. Wat een prachtige routes en dan is het dan fijn om iedere dag hier thuis te komen en aan de grote tafel in de tuin een pilsje te drinken! Hier voeren rust en ruimte de boventoon, zowel binnen- als buitenshuis. Onze gastvrouw verzorgde dagelijks een heerlijk ontbijt waarbij ze in alle opzichten tegemoet kwam aan onze wensen en beslist betekenis gaf aan het begrip “gastvrijheid”! Er zijn al plannen in de maak om hier nog eens terug te keren voor hernieuwde kennismaking met het nabij gelegen Walcheren.

9
Rustgevende vakantie in een Zeeuwse boerderij
Door Johan op 12-09-2022
Gereisd met vrienden

Onze vriendengroep genoot met volle teugen van deze authentieke Zeeuwse boerderij.
De woning biedt voldoende comfort en in de grote tuin is er heel wat ruimte voor leuke activiteiten, voor jong en oud De kakelverse eitjes van het huis smaakten heerlijk !
Deze vakantiewoning straalt heel wat rust uit en is een ideaal vertrekpunt voor leuke fietstochten doorheen het Zeelandse landschap!

8
Leuk huis in oude stijl
Door Paul b op 08-05-2022
Gereisd met vrienden

Schoon netjes tafeltennis tafel met toebehoren
2 douches 2 wc”s rustige landelijke omgeving g wellicht nog tot een volgende de keer

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa