3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9.1
FenomenaalScore uit
  • Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds

  • Deze accommodatie heeft een score van 9.1

  • 9
    Kindvriendelijk
  • 9.1
    Hygiëne
  • 9.2
    Ligging
  • 9.1
    Prijs/kwaliteit
  • 8.8
    Staat v/h sanitair

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

Contactgegevens

Wat zeggen bezoekers over

Albugue

9.1
FenomenaalScore uit 17 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9
    Kindvriendelijk
  • 9.1
    Hygiëne
  • 9.2
    Ligging
  • 9.1
    Prijs/kwaliteit
  • 8.8
    Staat v/h sanitair

17 reviews

9
Prachtige plek
Door Jaap Groen
Zoover Ontdekker
op 24-06-2026
Gereisd met partner

Een prachtige plek. Veel rust en stilte. Aardige beheerders

6
Insecten camping
Door Marianne op 21-09-2025
Gereisd met partner

Mooie plek, maar wel echt in the middle of nowhere. 1,5 uur kronkelweggetjes vanaf de snelweg om er te komen. We verbleven in een gite. Mooi gerestaureerd, wat we wel misten was een afzuigkap, het hele huisje stonk naar eten, al bij binnenkomst. Balkon prima, maar het rottende fruit (druiven) viel constant op je hoofd en kleding en zat vol met gigantische wespen, wij waanden ons in een wespennest. Niet heel ontspannend. En dan de vliegen, zoooo veel. Zelfs onder de douche kwam je er niet vanaf.
Ons brood was id nacht de hele kamer doorgesleept en aangevreten, we denken door muizen?
Lastig om de katten uit ons huisje te krijgen in ieder geval.
Dus echt positief over veel, maar ook duidelijke minpunten. Voor ons dan.

10
Wij zijn verliefd!
Door Noordover- de Regt Leanne op 13-08-2025
Gereisd met oudere kinderen

We zijn als gezin van zes met kinderen in de leeftijd van 10 tot 19 op vakantie geweest bij ALBUGUE.
Het zijn twee super fijne weken geweest, we hadden twee gites gehuurd.
Ik hadden dus een privé balkon met een uitzicht dat je adem ontnam. De volle maan maar ook de sterrenhemel was een cadeautje.
De gites waren voorzien van alles, zelfs een kaasschaaf!! Die wij meestal missen op vakantie. De badkamer is voorzien van een goede douche met toilet.
En waar ze echt de 10 mee verdienen zijn de bedden. Ik heb dus echt niet een keer gedacht ik mis mijn eigen bed!
Wij zochten als gezin een plek wat bestaat uit eenvoud, natuur, rust om samen echt in de Franse locale omgeving onze weg te vinden. Met de tips van Jean Marie en Jule zijn we op mooi kleine dorpsfeestjes geweest en heerlijk gegeten op de mooiste pleintjes.
Yvonne heeft mooi workshops gegeven die voor mooie herinneringen heeft gezorgd!
En de diner avond uit eigen tuin, TOP!
❤️

10
Fantastische plek in de natuur
Door Evelien Duiker op 05-08-2025
Gereisd met partner

Wat een fijne plek!
We hebben enorm genoten van onze tijd op Camping Albugue! Deze camping ligt midden in de natuur op een landgoed vol geschiedenis.
Wat de camping zo bijzonder maakt, is dat het qua natuur en ruime plekken voelt als wildkamperen, maar met de luxe van een camping .
De eigenaren zijn ontzettend vriendelijk en gastvrij. Wekelijks zijn er avonden waarbij je kunt aansluiten bij het heerlijke diner van groenten en vlees van eigen landgoed. En er is muziek. Soms van een muzikant uit de omgeving, soms van de eigenaren. Het zorgt voor de idyllische sfeer van Frankrijk.
Een fantastische plek die we het liefst geheim zouden willen houden, maar waarvan het zonde is om niet te delen.

10
Geweldig
Door Maaike Van harmelen op 26-07-2025
Gereisd met jonge kinderen

We zijn er net weg en missen Albugue nu al,want wat een fijne plek is dit. We hebben erg genoten van alle kinderen die er waren en zo vrij kunnen spelen op een goed onderhouden centraal gelegen pleintje. Als het aan hen lag kwamen we de camping niet af. Ook kan je daar lekker op een terras over het dal uitkijken, al dan niet genietend van een glas wijn gekocht bij het ‘ barretje’. De eigenaren organiseren ook veel leuke activiteiten voor zoals een workshop broodbakker, vilten en een spannende insecten speurtocht. Er kwam een pizzabakker, en als hoogtepunt op maandag een geheel verzorgd diner op de romantische binnenplaats. De eigenaren en hun familie zijn heel hartelijk en behulpzaam.
De omgeving is ook leuk om te ontdekken, en met jonge kindjes is er meer dan genoeg te ontdekken. De Gite was perfect, prachtig gemaakt en goed onderhouden. Meer dan waar voor je geld. We komen hier zeker nog een keer terug.

10
Oase van rust en natuur
Door Evelien op 07-08-2024
Gereisd met partner

Een paar heerlijke dagen gehad op deze mooie camping. Door de afgelegen plek waar wij ons kampementje hadden opgezet voelde het als wildkamperen in het bos. In de nacht zijn er soms wat geluiden van vogels en egels. Verder is het muisstil. Ook overdag is het heerlijk rustig. Genoeg bomen om een hangmat tussen te hangen om een middagdutje in te doen. De eigenaren zijn hartelijk en zorgen ervoor dat je je welkom voelt.
Voor ons de ideale camping om helemaal tot rust te komen. Wij komen heel graag terug.

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa