




Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.7
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Zandweg 4, 4308 AB |
Wat zeggen bezoekers over
't Hoge Zand
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review5 reviews
Vorig jaar een heel camping seizoen gestaan. Dit jaar terug voor 1 week. Een hele fijne camping als je wil ontsnappen aan grote overdreven gedoe op een camping. Op 10 minuten rijden van de haven van Bruinisse waar aan het einde een heel fijn strand is. Aan het einde van het strand is een stukje waar honden het hele jaar op mogen en het water in kunnen. Het sanitair is nog niet zo oud en ziet er keurig en schoon uit. Iedere winter wordt er hard gewerkt om de camping nog beter te maken. Het zwembadje is klein en niet zo diep maar keurig onderhouden. Dus voor jong prima en voor oud lekker om even af te koelen als het echt warm is. Restaurant is prima brasserie eten met leuk personeel. Dat je met tieners niet voor deze camping kies kan ik met voorstellen. Voor die leeftijd is er niet zoveel te doen. Maar verder snap ik niet zo goed waarom het niet veel drukker op deze camping is.
Geen massa camping. Heerlijk weekend gehad. Vriendelijk personeel.
Zwembad is voor kinderen top! Heerlijk gegeten. Schoon en mooi sanitair.
Aanrader!
Op deze mooie leuke goed onderhouden camping hebben wij al 9 jaar een vast "stekkie".
Heerlijk rustig met mooie ruime plekken, de algemene ruimtes worden goed en vakkundig onderhouden. Wij hebben verleden jaar een andere caravan laten plaatsen dat door het camping personeel prima is gedaan. Als je een probleem hebt zijn ze altijd bereid om mee te denken of voor je op te lossen. In het Eet en drinkhuus kan je goed eten voor goede prijzen. wij hebben eigen sanitair in onze caravan maar het algemeen sanitair is recentelijk vernieuwd en keurig netjes. Ook is er een wasmachine en droger aanwezig. kortom en leuke camping waar je volop van het mooie zeeland kan genieten.
Wij waren hier de week voor het Hemelvaart weekend.Op maandag kwam het met bakken uit de lucht. Tot onze verbazing werd het gras gemaaid. Maar het gras bleef gewoon liggen. Dus als je naar de toilet liep grote bonken gemaaid gras onder je schoenen. Niet prettig voor de schoonmaak en ook niet voor je eigen eigen ingang onder je luifel. Daarna kwam de bosmaaier. De jongen stond in de stromende regen te werken. Hij kwam steeds dichterbij. Hij maaide zelfs onder de caravan. We werden gek van de herrie. Hij nam zijn werk serieus en kwam nog eens terug om de hopen nat gras extra fijn te maken. ‘s Avonds bleek de caravan tot aan het dak onder het natte maaisel te zitten. Op mijn klacht zegde Tony toe het de volgende dag te komen afspuiten. Daar moest ik hem wel aan helpen herinneren zo rond het middaguur.Mijn man heeft zelf maar spons en zachte borstel gepakt. Tony bood geld aan voor de wasstraat. De 2e maandag weer enorme herrie van bosmaaier
Zeer ontevreden camping personeel ging op onze laatste dag de bosjes snoeien met een bosmaaier dit gaf heel veel kabaal (109 decibel op afstand) toen mijn vrouw na een uur ging vragen of dit kon stoppen kwam de baas aanlopen met de mededeling dat het een gewone werkdag was en dat hij niet ging stoppen anders moeten we maar vertrekken het duurde van 13.30 tot 16.30 zeer onbeschofte eigenaar Wij KOMEN HIER NOOIT MEER