
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | De Burd 25a, 8621 JX |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Vrijhaven Heeg
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review7 reviews
Wat een schattige camping dit. Ik lees hier wat reviews en ben stomverbaasd. Deze lage beoordeling klopt absoluut niet mensen. Ja, misschien als je van een aangeharkte anwb-camping houdt met schone tegeltjes en muziek in de douche. Dit pinksterweekend is nat, heel nat. En vandaag ook erg fris. Maar we voelen ons zeer welkom. Wat moet het hier mooi zijn bij warm weer. (Volgende week wordt dit verwacht). En inderdaad: lekker rommelig, lekker kriskras. Enige punt is dat wegen echt heel kuilig en modderig zijn en dat is met dit weer een beetje glijden naar het sanitair. Verder echt een leuk sfeertje hier. En sanitair is prima en wordt ook goed gereinigd. Het is gewoon echt kamperen. Fijn en zonnig seizoen gewenst!
Na jarenlang met een grote groep op jullie camping te hebben gestaan, op 1 van de veldjes aan het strandje ,was het nu niet meer mogelijk. Er werd ons verteld dat deze veldjes alleen voor oldtimers bestemd zijn. Op de site staat hier niets over vermeld integendeel er staat samen zoeken we de meest geschikte plaats uit. We hebben dus op een veldje aan de weg gestaan. De veldjes aan het water bleven tijdens onze verblijf van 4 dagen leeg. Heel jammer. Zeker voor de kinderen.
Het onderhoud van de camping verdient veel meer aandacht zeker gezien de prijs.
Voor ons is de lol er wel vanaf en gaan op zoek naar een andere plek
Douchen in het donker voor 1 euro omdat de lampen stuk zijn kan echt niet! De toiletten krijgen weinig aandacht en worden nauwelijks schoongemaakt. Wc papier ligt verspreid over de grond en de dag erna nog steeds. De kippen in het ren zijn van schrik gevlucht. Totaal overwoekerd met onkruid staat hun ren er troosteloos bij. De zandbak waar kinderen zouden kunnen spelen is geen zandbak te noemen. Op de steiger lopen is een uitdaging. Planken zitten los en zak je her en der door. Wel avontuurlijk om door het hoge gras de dijk op te lopen. Dan zie je het prachtige meer en vergeet je dat het het topcamping zou kunnen zijn!
Familieweekend gehad en we zijn eensgezind van mening dat het smerige, verouderde toiletgebouw echt niet kan. Het stinkt naar riool en afvoer. Tijdens een bui klots het water naar boven tijdens gebruik van toilet. Geen schoonmaker gezien. Het veld vol met kuilen.
Zeer teleurgesteld over het feit dat een plekje niet gewisseld kon worden. Geen duidelijke reden hiervoor.
Ons 2e bezoek aan deze camping. Eerste keer een jaar of 6 terug. Destijds last van de natte ondergrond waar al over is geschreven. Maar nu perfect weer, dus nog een poging. De camping heet nu Camping Vrijhaven. Een groot gedeelte is verkocht tbv de bouw van flinke huizen. De camping ligt mooi aan het water met boothelling en steigers. Voor ons reden om het nog eens te proberen. Helaas zijn de negatieve aspecten niet aangepakt. Er is een ouder sanitair gebouw en een vrij nieuwe die er met een tentdoek als dak fraai uitziet. In het nieuwe gebouw hadden we koude douches. In het oude gebouw stonk het gewoon. Tot overmaat van ramp stroomde het riool over op de 2e dag. En douchen kost ook nog eens 1 EUR! Tijdens ons verblijf (weekend) is er volgens mij niet 1 keer schoongemaakt. Zandbak met onkruid. Hier mist echt aandacht en passie. Maar wel 75 Euro per nacht vragen (plek, gezin, hond, extra tentje). Laatste keer op deze camping geweest.
Heerlijke rustige camping met mooie plaatsen bij of aan het water. Een sup of kajak kan gehuurd worden bij de gezellige strandbar. Het centrum van Heeg is op wandelafstand voor een hapje eten of een ijsje. Een mooie diverse en duurzame camping met een missie. We komen hier zeker vaker!