Beoordelingen La Sagrada Familia

Het weer

20  °C

19 mei 2013

La Sagrada Familia
8,6
225 beoordelingen
Beoordelingen La Sagrada Familia
C. Mallorca, 401, 08013, Barcelona
Wil je weten wat anderen vonden van La Sagrada Familia in Barcelona? Op deze pagina kun je beoordelingen raadplegen van La Sagrada Familia.
La Sagrada Familia scoort een 8,6 uit 10, op basis van 225 beoordelingen
Wil je weten wat anderen vonden van La Sagrada Familia in Barcelona? Op deze pagina lees je beoordelingen van La Sagrada Familia. Je kunt 257 vakantiefoto's van La Sagrada Familia bekijken. Daarnaast kun je 2 video's van La Sagrada Familia zien op Zoover. Ben je nog aan het oriënteren? Vergelijk accommodaties in Spanje. Hier vind je alle overnachtingsmogelijkheden in Catalonië (Costa Brava en Costa Dorada). Bekijk alle accommodaties in de buurt van La Sagrada Familia in Barcelona.
Even geduld a.u.b.
Lettergrootte: A A A

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 volgende

193 beoordelingen over La Sagrada Familia

8,6
225 beoordelingen
Waardering
8,5
Toon score en beoordelingen van:
beoordelingen in taal: 
met vrienden, 2013
"Schitterend"
Saskia
Waardering
8,0
18-5-2013 Schitterend bouwwerk vol met mooie details. Heel indrukwekkend.

met partner, Mei 2013
"Van buiten valt het tegen, binnen = geweldig!"
artep
Waardering
10,0
15-5-2013 dit bouwproject is voorlopig nog niet af, maar wat bijzonder!

met oudere kinderen, Mei 2013
"Bijzonder"
Thea
Waardering
7,0
12-5-2013 Tip: neem een verrekijker mee, er valt zoveel te zien alleen al aan de buitenkant. Wij zijn vanwege de lange wachtrijen niet naar binnen gegaan.

met oudere kinderen, Mei 2013
"Prachtig"
Ria
Waardering
9,0
10-5-2013 Je kijkt je ogen uit. Beslist naar binnen gaan ondanks de wachttijd. Zeker de moeite waard. Let wel op voor de toren moet je apart betalen en dat staat niet duidelijk aangegeven.

met partner, Apr. 2013
"Nog steeds niet af"
MartieHermien
Waardering
9,0
9-5-2013 Alleen van buiten is het een imposant gebouw, als je redelijk rustig de binnenkant wilt bezichtigen moet je laat op de dag gaan.

met partner, Apr. 2013
"Wonderbaarlijk"
Gerard & Sandra
Waardering
8,0
28-4-2013 alleen de buitenkant bewonderd, TIP: indien mogelijk kaarten vooraf bestellen, dat is de wachtrij 10 minuten!

met partner, Apr. 2013
"Er zit vooruitgang in"
MaschaG
Waardering
8,0
29-4-2013 NA 10 jaar ziet het er al heel anders uit. Nog lang niet af, maar de duiven vlogen niet meer door de katedraal. Dat was juist een mooi gezicht. Het wordt zeker een prachtig bouwwerk, maar binnen is het (voor 13 euro) nog niet spectaculair.

met vrienden, Apr. 2013
"Pracht bouwwerk.."
PetraVos
Waardering
10,0
21-4-2013 Hier moet je zijn geweest. Indrukwekkend mooi!

met jonge kinderen, Apr. 2013
"Buitenkant is erg mooi, binnenkant valt tegen"
fam.
Waardering
8,0
24-4-2013 al 80 jaar zijn ze aan het verbouwen, de buitenkant is prachtig om te zien, de binnenkant is weinig te zien

met vrienden, Apr. 2013
"Must see"
Gerrit-Jan
Waardering
10,0
23-4-2013 Weergaloos fenomenaal. In april op woensdag om 08:30 sta je al in de rij maar het is het waard. Volgende keer zou ik van te voren tickets boeken via internet, zeker als je na april richting het seizoen gaat. Vergeet niet het museum aan de achterkant even mee te pakken. De toren vonden wij het extra geld eigenlijk niet echt waard. Geen spannende uitzichten oid.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 volgende

Plaats Zoover op je website!

Meer mogelijkheden om Zoover te integreren op je site...

Poll

Mijn leukste vakantieliefde kwam uit

Bent u de eigenaar?

Maak een Zoover Account en beheer uw accommodatie, bezienswaardigheid, attractie of restaurant.Klik hier voor meer informatie