Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

vakantiehuizen in Mandre

• Internet
Annuleren

Reviews over Mandre

• 7Ellen van den Brink24-07-2019

Mandre is mooi en niet heel toeristisch

Mandre is mooi en nog niet zo heel toeristisch, hoewel de bewoners daar er anders over denken. Wij verbleven in apartments sugar (te boeken via touroperator). Deze appartementen liggen op een paar minuten lopen van zee en zijn klein maar alles is aanwezig en niet duur. Het is makkelijk als je een auto hebt om de omgeving te herkennen. Mandre zelf is klein en erg rustig. Heeft lekker water en een kleine boulevard. Wij gingen vaak naar Pag, dat is een stukje rijden van Mandre maar heeft een gezellig centrum en een mooie baai om te zwemmen. Net buiten Mandre is er een buiten disco. Heel groot en heel gezellig, allemaal op het strand. Wel even geld wisselen voordat je naar Kroatië gaat want ze hebben hun eigen munt. De prijzen in Kroatië zijn vergelijkbaar met Nederland hoewel wij het daar goedkoper hadden verwacht.

• 6Uitgaanslevenn
    • 7Zorg voor natuur

augustus 2018

• 8Leszek15-07-2012

opinia

Nieduza miejscowosc na wyspie Pag, z portem i domkami jednorodzinnymi. Miasteczko leży nad zalewem. Jest to teren zalesiony z piaszczystymi z żwirowymi plażami. Ok 10 km stad lezy Novalja z infrastruktura sportowa i imprezami kulturalnymi. Z Mandre widac dwie pobliskie wysepki. Miejsce raczej dla osob spokojnych

• 8Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad
    • 7Stranden

Zakelijk gereisd in januari 2012

• 10Maciej13-05-2012

Świetne miejsce!

2 lata temu zdecydowaliśmy z przyjaciółmi, że w wakacje wybierzemy się na wyspy do Chorwacji. Padło na wyspę Pag i miejscowość Mandre. Na miejsce jechaliśmy samochodem. Po przyjeździe, wspólne wyjście na ''miasto'' zobaczyć co ciekawego można tu spotkać. Miasteczko samo w sobie takie normalne, kilka sklepów, kawiarni, knajp. Stwierdziliśmy, że poczekamy do 23 i zobaczymy czy coś zacznie się dziać. Ku naszemu zdziwieniu nie było żadnej głośnej imprezy. Na prawdę ciche miasto i bardzo kulturalni ludzie. Jednak czuliśmy niedosyt, bo przyjechaliśmy dobrze się bawić. Następnego dnia poszedłem do jednego baru i zapytałem czy gdzieś w okolicy są jakieś imprezy. Polecił nam oddalone od nas o 10km plaże ''ZRCE". Stwierdziliśmy, że się tam wybierzemy. Weszliśmy na plażę, a tam... Szał, po prostu czułem się jak na Ibizie! Około 6 klubów różnego rodzaju, skutery wodne, skoki na bandżi, nawet plac zabaw dla dzieci. Po prostu było obłędnie. Spędziliśmy tam całą noc i bawiliśmy się świetnie.

• 7Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur