3,8 miljoen reviews

Meer hotel info

96 Reviews over Samara

• 5Kazimierz13-08-2013

Hotel kontrastów

Większość poprzednich opinii jest słuszna - zarówno te pozytywne jak i negatywne. Hotel jest urokliwy, ale bardzo zaniedbany. Pokoje są duże (dla 2dorosłych + 2 dzieci) - mają kilka pomieszczeń i duży balkon, ale szafki uszkodzone i krzywe psują cały efekt. Porządek - w restauracji fatalny (brudne obrusy przez cały dzień), pokoje są natomiast czyste i sprzątane codziennie. Jedzenie nieciekawe (jak to w Tunezji), mały wybór, pod koniec godzin wydawania - brakowało niektórych potraw. Animacje - animatorzy leniwi, natomiast wieczorami można pobawić się przy muzyce. Mini klub dla dzieci - zniszczony, ale zjeżdżalnie na basenie ratują sytuację. Ogólnie hotel sympatyczny, dzieci zadowolone, chociaż całość zaniedbana.

• 4Eten
    • 5Kindvriendelijk
  • 1tomasz15-07-2013

hotel -PORAZKA

witam hotelu nie polecam nikomu a szczegulnie rodzina z dziecmi baseny male odpadajace kafelki i zjezdzalnie czynne 2 h dziennie zabaw dla dzieci w dzien zadnych wieczorem 30 min dyskoteki pokoje porazka jedzenie porazka ogulnie syf

• 1Eten
    • 1Kindvriendelijk
  • 8Agnieszka03-08-2012

POLECAM

Hotel jest położony w fajnym miejscu, bardzo blisko plaży, Mediny i Portu. Niedaleko hotelu jest bardzo fajna restauracja i dyskoteka otwarta nawet podczas Ramadanu. Dostaliśmy czysty pokój z fajnym widokiem i działającą bez zarzutu klimatyzacją. Obsługa bardzo dobra. Animatorzy dość ciekawie prowadzili zajęcia dla dzieci i dorosłych. Jedzenie w normie zaczynając od ryżu, makaronu, sałatek, trochę dziwnego mięsa, a kończąc na owocach i lodach. Napoje butelkowane i schłodzone. Warto tam pojechać.

• 8Eten
    • 8Kindvriendelijk
  • 5Bas van Drenth24-07-2012

Ga niet naar Tunesië!

Ik heb samen met vriendin een week in Hotel Samara geweest, 10 tm 17 juli.

Kamers: De kamers zijn oud en heel slecht afgewerkt. Het ziet er echt uit alsof een bouwvakker het in 10 min in elkaar heeft gezet. Maar verder werkte wel alles; goede airco en de bedden lagen zowaar, lekker! Alles was ook goed schoon maar heel oud.

personeel: Achter de balie, stront chagrijnig. Barmannen, erg vriendelijk. All-inclusive, redelijk vriendelijk. iedereen spreekt goed engels (ook schoonmaaksters)

All-inclusive: Alle drankjes in plastic bekers en half lauw. Bier is niet te zuipen. ( daar denken alle Russen overigens anders over) Heel veel Russen in het hotel maar op zich geen last van gehad. Het eten is niet te vreten, koud, alles is vaak op en heel eentonig!

Het vervelendste aan Tunesië zijn de lokals. Ze douwen je van alles in de handen en proberen je overal af te zetten. Zelfs in de supermarkt, 3 hotels verderop, probeerde ze ons af te zetten. Evenals de pizzeria tegen over het hotel.

• 3Eten
    • 6Kindvriendelijk
  • 8Rysiek08-06-2012

Dla mało wymagających

Hotel adekwatny do ceny http://www.youtube.com/my_videos

• 6Eten
    • 7Kindvriendelijk
  • 10Kasia05-01-2012

swietnie!!

bardzo polecam pod kazdym wzgledem! nie da sie tam nudzic!

• 10Eten
    • 10Kindvriendelijk
  • 9Magda13-12-2011

Warte polecienia

W Hotelu Samara są budynki świeżo po remącie a niektóre do remontu. Ja dalam w paszporcie 5 $ i dostaliśmy pokój w wyremontowanym budynku. Pokój średni ze średniej wielkości balkonem z widokiem na główny basen. W pokoju mieliśmy własną regulacje klimatyzzacji,która działała bez zarzutów , sporą łazieką pokój był urządzony w nowoczesnym stylu. Duże łoże małżeńskie toaletka telewizor plazmowy itd. baseny czyste codziennie czyszczone, na terenie hotelu duzo zieleni . Jedzenie bylo jak dla mnie bardzo dobre,było tego mnustwo ogółem przytyłam 3 kg mojemu chłopakowi nie smakowało ale to jest krytyk jedzenia he he. Obsługa hotelowa oceniam na 2 ciągle żebrzą polska wódke i pieniądze. Sprzątaczki miłe dokładnie sprzątały a w pokoju i łazięce robiły stroiki z prześcieradła i reczników. W hotelu mówią w językach:polski ,francuzki,angielski. Animacje super animatorzy ciągle uśmiechnięci.

• 9Eten
  • 4k & P13-08-2011

nigdy....

Ogólne wrażenie średnie (4 to nie były, tylko naciagane 3). Zeby dostać lepszy pokój trzeba dać w recepcji w łapę (10 euro wystarczy). Pokojówka wymieniała tylko reczniki i zaścielała łóżko- o sprzątnięciu zabitych mrówek z szafki nie ma co liczyć. Kelnerzy różni- w restauracji faktycznie mało mili, pytali tylko o wodkę, na barze wystarczyło dać pare drobniaków by dostać dobrego drinka. Forma all inclusive- bardzooooo kiepskiej jakości wręcz ubogie, drinki w plastikach, przekąsek między posiłkami nie było, ciastka były wydawane po 16.... obsługa nasmiewała się z Polaków że stoja w kolejce i czekają na jedzenie. Basen kryty MASAKRA- zdjęcia zameiszczone na stronie nie są prawdziwe!!! basen jest w fatalnym stanie, zagrzybiały i brudny. Rezydentka faktycznie do bani, oschła i mało pomocna. Animatorzy ok- mili podrywacze :).Jedzenie ok. zależ co kto lubi. Czasami zdarzało sie że brakowało a kucharze nie kwapili się żeby donieść nowe. Plaża brudna, pełno papierosów i plastiku.Pogoda super

• 3Eten
    • 4Kindvriendelijk
  • 6bianca06-08-2011

Gezellig hotel met leuke animatie

Alles op en top, fijne ligging, alles netjes verzorgd. Het enige minpunt vond ik het eten, dit was niet erg lekker en te weinig afwisseling.

• 5Eten
    • 9Kindvriendelijk
  • 8Ryszard02-08-2011

w ramkach jest za mało miejsca do pełnego opisu!

"dwa miejsca w jednym". Dlaczego taki tytuł oceny? Otóż hotel ma dwa oblicza stare i nowsze. Pokoje różnią się między sobą standardem w sensie wieku wyposażenia. Starsza część ma stary telewizor, starą lodówkę, stare meble, kafelki, drzwi, zamki w drzwiach, okiennice i wszystko, co stanowi elementy budowlane. Wszystko działa. Lecz pierwsze wrażenie po przyjściu do takiego pokoju było przytłaczające, ale nadchodzący poełen słońca dzień sprawił, że stwierdziliśmy z żoną, że nie będziemy pokoju zamieniać. Traktowaliśmy go jako miejsce, w którym się tylko śpi i korzysta z urządzeń higienicznych, a cały dzień i tak spędza się poza pokojem. Mnie zirytował brak ciepłej wody w kranach. Zgłosiłem ten fakt w recepcji. Recepcjoniści zaczęli biegać za tym swoim "bufetem" i udawać, że coś w tej sprawie robią, ale na udawaniu się skończyło. Następnego dnia dałem pokojówce jednodolarówkę i poprosiłem, żeby załatwiła ten problem. Po dwóch godzinach (i już do końca pobytu) ciepła woda była.

• 10Eten

• SaunaBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• All inclusiveBeschikbaar