3,8 miljoen reviews

Hotel info

85 Reviews over Movie Gate Miramar

• 8Katarzyna06-07-2015

Wróciliśmy zadowoleni

Szczerze powiem, że hotel swoje lata świetności miał pewnie z 15 lat temu ale my wróciliśmy zadowoleni. Zakwaterowano nas w pokoju na parterze z widokiem na piękny ogród oraz z dużym tarasem. Trzeba przyznać, że zdarzyło się, że w czasie "największej fali" turystów przybywających na posiłek, obrus był poplamiony ale to dlatego, że sekundę wcześniej od stołu odeszli inni turyści. Jedzenia było mnóstwo: od owoców morza, poprzez różne rodzaje mięsa, makarony, surówki, warzywa gotowane, pieczone, duszone, sery, wędliny, ciasta, słodycze, owoce itp. Dodatkowo w czasie dnia w barze przy basenach dostępne były przekąski oraz na bieżąco przygotowywane były pizze i naleśniki. Kawa, napoje, alkohole dostępne od 10 do 23 w barze w lobby oraz przy basenach. Ogród i plaża piękne. Wiele animacji: m.in. wodny aerobik, gimnastyka, gry w siatkówkę, darta, piłkę wodną. Co wieczór dyskoteka dla dzieci oraz występy od godziny 21.

• 9maria jose01-07-2015

MUY AGRADABLE Y FAMILIAR

Somos una familia de España hemos estado recientemente nos han tratado genial nos hemos sentido como en casa la comida genial toda la gente del hotel encantadores nos han ayudado en todo lo que hemos necesitado gente muy agradable

• 8Grzegorz23-06-2015

Warto polecieć

Jak czytam negatywne opinie o tym hotelu to się zastanawiam czy byliśmy w tym samym miejscu.Owszem na budynkach i całej infrastrukturze widać już upływ czasu ale tynk się nie sypie na głowę, pokoje są czyste i codziennie sprzątane.Jedzenia i picia mnóstwo i chociaż się powtarza (rozumiem, że malkontenci przez 365 dni jadają w domu codziennie inny posiłek) to można zawsze coś sobie wybrać, jeżeli przez moment czegoś brakowało to po kilku minutach obsługa donosiła.Owszem zdarzało się, że obrus był poplamiony bo dopiero ktoś odszedł od stołu ale wystarczyło to pokazać i kelnerzy robili porządek.Bardzo dużo zieleni, baseny ze zjeżdżalniami gdzie dzieciaki mogą się wyszaleć i bardzo ładna hotelowa plaża.My wróciliśmy zadowoleni.Jedyną drobną niedogodnością mogą być wiecznie niezadowoleni,awanturujący się o wszystko i ciągle "ryczący" turyści z Polski.Na szczęście byli też normalni rodacy, którzy tak jak i my wracali do domu zadowoleni.

• 3RAFAŁ05-06-2015

katastrofa

To co widać na zdjęciach nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscią, poza pięknym ogrodem i bliskoscią plazy, obsługa bardzo nieprzyjemna jedzenia na stołówce bo tak trzeba nazwac to miejsce masakra brudno obrusy codziennie poplamione smierdzące jedzenie ciągle to samo nudne i wydzielane , vifi to żart pokoje za dopłatą słoną mozna dostac z widokiem a tak na mur;-( jedzenie niedopieczone twarde baseny ok nic poza tym naprawde nie wiem kto pisał te pozytywne opinie chyba pracownicy biura

• 1Paar818203-06-2015

Alptraumurlaub

Wir haben uns auf einen kleinen Traumurlaub gefreut und lange dafür gespart. Für 4 Sterne haben wir gezahlt und 0 Sterne bekommen. Wir dachten nach den ganzen negativen Bewertungen, wir geben dem Hotel eine Chance, weil ja bekanntlich jedermanns Geschmack anders ist. LEIDER wurden ALLE unsere Befürchtungen bewahrheitet! Überall war Dreck, Müll, Zerstörung, Unfallgefahr, Sicherheitsrisiken und LAUTE Osteuropäer!

Unser Fazit: Schließt dieses Hotel (Bruchbude!!!), nehmt es aus ALLEN Katalogen raus und entzieht mit sofortiger Wirkung SÄMTLICHE Sterne!

Das einzig wirklich gute war der Park und der Strand. Wobei der Strand mangels Lifeguards, Glasscherben und Warnflagge auch nur mit Vorsicht zu genießen war.

Schade, dass man in den Bewertungskategorien keine 0 Punkte vergeben kann. Denn mangelhaft (also 1 Punkt) wäre noch VIEL zu viel.

Außerdem ist dieses Hotel ALLES, aber mit Sicherheit NICHT behindertengerecht. Ich verstauchte mir den Fuß, als eine Stufe abbrach!

• 10Bożena30-12-2014

RAJ NA ZIEMI :-)

Przecudowny hotel, czułam się jak w bajce, piękny ogród, plaża przy hotelu i w dodatku strzeżona, bardzo miła obsługa, czyste pokoje, jedzenie wyśmienite, chciałabym tam wrócić :-)

• 3CIUBAKA29-09-2014

Oceny zoover na tak oceny ludzi na miejscu na nie

To wiekowy hotel w kraju w którym turystyka jest też już wiekowa. Nie ma nic wspólnego z żadnymi gwiazdkami. Jest po prostu w miarę tanio, ale to nie znaczy żeby wracać z urlopu niezadowolonym. A większość ludzi, którzy tam przylecieli właśnie taka była. My też po tygodniu tylko odliczaliśmy dni do wylotu. Posumowanie : w Tunezji jest brudno i ubogo. Na plaży też - najbardziej przykre są wielbłądzie odchody (ale sama plaża i tak jest największa i najczystsza w okolicy). W hotelu praktycznie nie ma co jeść, w każdym razie nic smacznego. Na stołówce nie ma klimatyzacji. Podawane są zgniłe owoce i warzywa oraz przetworzone dania z wcześniejszych dni. Trunki są podłe, a do baru jest utrzymywana sztuczna kolejka. Wszystko robi się żeby klient nie chciał zjeść i wypić, to będzie taniej. W szczycie (do 16.09) brakowało wszystkiego - szklanek, sztućców, filiżanek, leżaków, ręczników itede. Obsługa miła, baseny i morze fajne, można lecieć na tydzień za 1000 pln, na dłużej nie do wytrzymania.

• 5Stefan02-08-2014

Redelijk

De ligging van het Resort is prima, edoch er valt er wel het eea te verbeteren: Het warm eten is vaak lauw en/of niet gaar. De Chefkok verzint in een week tijd nauwelijks variatie. Wat betreft excursies: Boek vooral niet bij die lui in het resort ! Quads zijn zeer slecht van kwaliteit en vallen om de haverklap stil, Van de 2,5 uur hebben we slechts 1,25 uur gereden !! Ondanks feedback/discussie geen restitutie van ons geld. Hotel zelf zou die lui moeten weren op 't resort. Hotel was ook geen steun voor ons. Bye the way: Kamelen en Paarden worden slecht behandeld. Beesten zitten onder de wondjes en worden zonder aanleiding geslagen. Dergelijke excursies zou ik niet aanraden, want net als bij het quad rijden, krijg je van het landschap slecht vervuiling van de omgeving te zien ! Enige positieve excursie was de piratenboot................ ( zucht )

• 9Beata13-07-2014

Świetne miejsce

Właśnie wróciliśmy i z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni .Spędziliśmy wspaniałe dwa tygodnie.Jedzenie dobre choć trochę nie doprawione,ale soli czy pieprzu można użyć samemu.Plaża piękna a woda wspaniała Obsługa bardzo miła,wspaniali animatorzy.My polecamy.

• 4fh195807-07-2014

Foto's nog steeds zeer gedateerd

Vorig jaar dit hotel geboekt, helaas zijn de foto's nog steeds niet vervangen door meer realistiche foto's, hotel is zeer gedateerd, veel gebreken, kapotte tegels bij zwembad, te weinig bedjes, zeer eentonig eten en lauw, etc. etc. Geklaagt bij reisbureau, zouden foto's vervangen, helaas is hier geen geld meer voor!?

Hotel Movie Gate Miramar info