Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Leyla

Krásný odpočinek

Irena Škobisová
30-10-2015
  • Eten9

Na konci září 2015 jsme byli ubytováni v hotelu Kupec. Plánovali jsem zde odpočinek i z důvodu, že nám dcery poskytly vynikající reference. Opravdu jsme nebyli zklamaní. Obsluha ochotná, přátelská, paní kuchařka Růženka úžasná dáma! I přes malý počet návštěvníků v tomto podzimním období jsem se setkali s přátelskými lidmi. Počasí nám přálo, jen houby nerostly.

Přejeme hotelu další spokojené hosty. Můžeme jen doporučit. Vhodné umístění hotelu je i pro rodiny s dětmi. Pan majitel rozšířil na pozemku okolo hotelu další nové hrací prvky pro děti.

2014

Geen aanrader

Hans
8-8-2014
  • Eten7

Hotel ligt aan de rand van Frymburk aan een doorgaande weg. We hebben hier alleen gegeten op het terras. Er was veel verkeer dus echt rustig zitten was er niet bij. Eten was redelijk t.o.v. De prijs maar in Frymburk zelf zijn restaurants die voor dezelfde prijs een betere kwaliteit serveren. Het hotel staat aan de rand van het buitengebied. Dit verklaard waarschijnlijk ook de bakjes met muizen/ratten vallen(gif?) op het terras. Helaas was de ober die ons bediende erg onvriendelijk. Ondanks de wel vriendelijke serveerster, die er nog wat van probeerde te maken, verlieten wij deze gelegenheid met een

slecht gevoel!

Skvělé místo

Hana
14-5-2014
  • Eten10

Hotel Kupec je strategickým místem pro výlety jak na kolech, tak i autem nebo pěšky. Všude přítomné dřevo uklidňuje a vytváří skvělou atmosféru v celém areálu hotelu. Pokoje prostorné, čisté. Restaurace prosvětlená a jídlo skvělé. Personál ochotný, usměvavý. Bylo tam moc fajn.

2013

Hotel Kupec ve Frymburku

Dagmar
1-9-2013
  • Eten10

V hotelu jsme byli ubytováni 4 dny,já s manželem a 14.letým synem.

Často cestujeme a ne vždy jsme spokojeni,ale v tomto případě jsme byli maximálně! Krásné,čisté pokoje (před ubytováním nám zkontrolovali,zda je všude čisto). Výborná kuchyně,jen obsluha malinko pokulhávala,ale pan majitel kontroloval,zda jsou všichni obslouženi.Vládla tam příjemná , přátelská atmosféra. Doporučila jsem tento hotel našim přátelům a určitě se tam rádi vrátíme. Pana majitele pozdravujeme a přejeme hodně spokojených hostů. Rodina z Frýdku -Místku

Na jaře se vrátíme

Elmar
19-8-2013
  • Eten10

Prostě skvělé!!!! Takové ryby jsme ještě nikde nejedli a co teprve tataráček......

• Eten4

Ubytování hezké, ale vzít si male deti s sebou si nedovedu představit, žádný dětský koutek uvnitř ani venku. Takže pro děti nic moc.

Restaurace dobrá, jen na to pivo. I taková maličkost, jak dokáže chlapům zkazit dovolenou . Normální 10 pivo ani náhodou, jen kvasnicová piva, takže večerní posezení ve zdejší, jinak příjemné restauraci , jsme si museli odpustit, nebo jít do města.

Jsou zákazníci kterým to chutná, prosím, nic proti tomu, ale proč nemít také něco jiného. Personál příjemný, Pokoje hezké. Jinak hotel krásný.

2012

Skvělý pobyt

Miroslav
7-10-2012
  • Eten10

Poloha hotelu je sice u silnice, ale hned za touto cestou je krásné koupání a celodenní slunečný svit. Babí léto v tomto hotelu bylo úžasné i přesto,že díky službám,poloze a neodolatelné kuchyni,měl personál neustále napilno. Pokoje a vůbec celý hotel je překrásně zařízený a vybavený. Ve všech prostorách bylo čisto,snad jen poletující listy mohly narušit perfektní čistotu. Večerní produkce v restauraci,která navozuje vesnickou bouřku,byla nádherná!! Určitě se sem vrátíme a všem našim přátelům tento podnik doporučíme !!!!!!!!!!!!

urcite nedoporucuji!

Martina Davidová
11-9-2012
  • Eten3

Hotel Kupec lezi na okraji Frymburku, resp. spise jiz mimo, primo u frekventovane silnice. Hluk aut rusi klidny spanek. Jidlo z bezneho jidelniho listku ok, chutne, pokud si objednate polopenzi, pak nemate na vyber a dostanete gulas s knedlikem na ruzne zpusoby kazdy den. Pokud si budete chtit jidlo zmenit, tak s doplatkem 120 kc! Personal neochotny, neustale dava najevo, ze je obtezujete a vse je problem. Snidane byly opravdu utrpeni, po 4 dnech jsem se tesila domu (zadne ovoce, zelenina, pouze "naredena" michana vajicka, parky, sunka a salam) Pro deti maji pouze ve vnitrni casti jeden stolecek s pastelkama, tot vse. Je to skoda, ze pojaly k hostum tento pristup, protoze jinak se jedna o hezky hotel. Pokoj by byl take ok, kdyby ovsem byl uklizeny a meli jsme prevlecene povleceni. Je dost neprijemne se ubytovat ve 3* hotelu a nachazet cerne dlouhe vlasy v posteli a chuchvalce prachu po pokoji! Ve Frymburku je vice moznosti ubytovani, urcite bych nevolila tento hotel.

Booking.com

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Leyla in Frymburk / Frymburk u Lipna, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Leyla zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Leyla scoort een 8.28 uit 10 op basis van 8 reviews.