Pension Pacovka

Fenomenaal

• Eten10,0
  • Kindvriendelijk10,0

4 reviews over Pension Pacovka

Super odpočinkový víken v rodinném penzionu

Petra Harmanová, 28-3-2016
  • Kindvriendelijk10

Vše bylo fajn, super jídlo, domácké prostředí, bez problémové, paní majitelka velice vstřícná, nebylo co vytknout..

Doporučuji

Anna, 16-11-2015
  • Kindvriendelijk10

Penzion je na krásném místě a v nádherné přírodě. Paní majitelka je příjemná, milá a šikovná. Jídlo bylo dobré, čerstvé a dostatečné množství. Byli jsme jen na prodlouženém víkendu a určitě se rádi vrátíme. Moc děkujeme

krásná romantika

hana maxová, 7-7-2014
  • Eten10

vrátili jsme se z 6 denního pobytu na Pacovce.Krásné prostorné pokoje a hlavně osobní přístup,romantické prostředí a jídlo jako od babičky/která umí výborně vařit/I okolí a příroda nádherná,klid,posezení venku,romantická jídelna,k pití a jídlu vše co si lze představit,takových míst už bohužel moc není,vřele doporučujeme

Úžasná dovolená

Míša, 11-12-2013
  • Kindvriendelijk10

Krásný penzion, pokoje čisté a útulné. Personál super, vstřícný, milý, laskavý. Jídlo výborné. Masáž od paní masérka perfektní.Byla jsem maximálně spokojená. Je to super penzion a mohu ho vřele doporučit:-) Strávili jsme zde příjemnou prosincovou dovolenou. Máme v plánu se sem vrátit :)

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Pacovka in Chýnov, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Pacovka zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Pacovka scoort een 10 uit 10 op basis van 4 reviews.