Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Pension Pod Ořechem

Naprosto neprofesionální jednání

Ubytování svatebčanů
27-7-2017
  • Hygiëne5

Co se mi líbilo říct ani nemohu. Jde o to, že jsme měli svatbu v nedalekém hotelu a potřebovali jsme pro část hostů levnější ubytování. Po první domluvě vše ok, zarezervováno, zaplacená záloha. Vše se zdálo fajn. Jak se však začal blížit termín začalo všechno být problém. Byly jsme s paní domluveny, že pro ubytované budeme chtít snídaně... tak jsem žádala i v emailové komunikaci. Dále jsme věc neřešily, považovala jsem to za vyřízené. Jejich webové stránky uváděly cenu 300 Kč za noc vč. snídaně. Týden před svatbou, kdy jsme domlouvaly podrobnosti mi však paní oznámila, že snídaně nejsou v ceně, a že cena je za 89 Kč. Super. Údajně jsem prý mluvila asi s dcerou, navíc říkám máte to na webu... Odpověď: to ale neplatí pro ubytování na jednu noc. Divné, no nic. Říkám ok zajistím si je v hotelu. Jen bych chtěla zajistit snídani na jedno ráno pro hosty ze SR, kteří jedou z daleka a budou v penzionu dvě noci. Ano, není problém. Den před svatbou to vše začalo pěkně gradovat. Telefon, kdy dorazí hosti ze SR, a ať mají hosté přesně peníze na ubytování, paní je totiž těhotná a nemůže v tom vedru jít rozměnit. Až přijedou hosti ze SR prosím vzkažte, když se nebudou moct dozvonit, ať volají, neboť jsme celý den u bazénu. Poslední SMS v půl 8 večer před svatbou, kdy máte pochopitelně jiné starosti, a dotaz kdy teda dorazí ti hosté ze SR, ubytováváme jen do 8... Nastávající tedy letěl převzít klíče a zaplatit ubytování, aby vůbec měli hosté kde spát. No a gól byl, když paní manželovi oznámila, že ty jedny smluvené snídaně jim neudělá. Takže katastrofa, nedoporučuji vůbec. To, že je paní těhotná, je v celku její problém, nemá podnikat. To, že nemá na rozměnění je rovněž její problém. Rozhodně by neměla podnikat ve službách, protože zde rozhodně neplatí zákazník náš pán. P.S. teď čekám na zúčtování zálohy, kdy mi má paní vrátit přeplatek, od prvního emailu 13. 7. 2017... zprávy, že jsou nemocní, že se ozvou zítra, uplynul týden... 21.7.2017 zpráva, že odeslali přeplatek...je 27. 7. 2017 a stále nikde.

Určitě se rádi vrátíme

Petra
3-1-2017

Líbilo se nám vše. Krásné prostředí, čisto, úžasné snídaně. Oaza klidu. Vstřícní majitelé, kteří se snaží vyjíst vstříc s možným, i nemožným. Vřele doporučujeme.

Oude reviews (archief)

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 1,5 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Nerudná majitelka

Mirek
5-9-2016

Nejvíce - umístění blízko krásného města Tábor.

Nejméně - majitelka Vás pošle do hajzlu, a to doslova, když se ohradíte proti chování jejich cca 4 a více dětí, které vám nedopřejí trochu klidu v zahradě nebo u bazénu, protože majitelé bydlí přímo v objektu a bazén i zahradu tudíž využívají, což není nikde uvedeno. Bazén a zahrada je přitom nabízena jako součást ubytování. Majitelé by nejraději vybrali od hostů peníze, ale pak už aby je nijak v jejich objektu neomezovali. Rozhodně si zde hosta neváží. Pokud si na něco stěžujete, vyřeší to slovy asi ve smyslu "buďte rádi že Vás tady za ty peníze trpíme". Ubytování odpovídá ceně.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Pod Ořechem in Chotoviny, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Pod Ořechem zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Pod Ořechem scoort een 6.19 uit 10 op basis van 3 reviews.

Onze bezoekers bekeken ook: