Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Central

Byly jsme moc spokojení.

Jana a Milan
22-3-2017
  • Zwembad10

Obsluha byla velice příjemná,jídlo výborné,bazén a sauny neměly chybu a masáž lávovými kameny na kterou jsme měli slevu 50% byla super.

2016

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Spokojena tak na 50 %

Monika
26-7-2016
  • Kindvriendelijk6
  • Zwembad7

Wifi na pokoji zdarma a signál byl dobrý. Musím uznat, že skvěle vařili, výběr ze tří jídel k večeři a ráno bohatá snídaně. Personál se však málo usmíval a šetřil pozdravy.. servírky byly brigádnice, které to asi moc nebavilo. Na recepci to bylo lepší, každopádně jsme se museli chodit ptát na vše možné, protože značení v hotelu bylo špatné a hotel dost velký. Na pokoji není fén. Na tři dny nám musel stačit jeden malý ručník a jedna osuška pro osobu. Za poplatek lze ale denně vyměnit. Na webu píšou, že župany zapůjčí, ale už nenapsali, že opět za poplatek. Za celý pobyt jsem ale nepotkala nikoho v županu. Pokoj byl velmi malý. Stará okna. Jinak moc hezky uklizený a čistý. Voda v bazénech studená. Sauna byla příjemná. Předem, asi týden před nástupem na hotel, jsem chtěla zajistit dvě procedury. Domluva na toto téma veškerá žádná. Je to hotel staršího data, žádná moderna. Pobyt je pro nenáročnou klientelu.

mohu jen doporučit

Šárka
24-3-2016
  • Zwembad10

Vse bylo super. Zase se vrátíme. Hotel je sice starší, ale to právě k tomu patří, když je z třicátých let. Je utulny. Personál velice příjemný. Jídlo vyborne, akorát by mohly byt malinko větší porce. Bazén super, sauny také. Moc hezke město. Je porad na co koukat a kam zajít. Za nás super.

trochu zklamaní

Dita Sieberová
28-2-2016
  • Kindvriendelijk2
  • Zwembad2

Jídlo dobré,ubytovaní,když pominu,že celým hotelem byla cítit kuchyně,když kuchař klepal řízky,tak se otřásal celý hotel,když někdo spláchl,nebo se hlasitěji zasmál,bylo to jako kdyby stál vedle vás,že jsme dle recepční dostali pokoj s překrásným výhledem do zahrady,že jsme koukali na garáže,kde si každé ráno v 6,15 někdo začal sekat dříví ,což chápu nejde ovlivnit a sídliště,to bych asi ustála,ale opravdovým zklamáním byl bazén,který byl pro otužilce a i ti by měli problém,všichni jsme klepali zuby a snažili se upozornit recepční,že bylo inzerováno 31° a jeden pán to změřil a teplota byla 25,8 °,jinak personál super, město krásný,památky fajn

2015

Spokojenost

Žaneta
6-4-2015
  • Zwembad10

Pokud nepatříte mezi velmi náročné hosty, tento hotel navštivte. Pokoj dostačující, chyběla pouze lednice. Jídlo výborné, bohaté snídaně. Personál velice vstřícný a milý. Wellnes, bazén i sauny v pořádku.

2014

Spokojenost

Jiřina
24-4-2014
  • Zwembad10

V hotelu jsme byli spokojeni, všichni na nás byli příjemní. Dcera si užila v bazénu, bohaté snídaně.

2013

Krásná dovolená

Dana Marková
20-10-2013
  • Eten10

Poloha hotelu je naprosto perfektní - v klidné lokalitě a přitom kousek do centra i od autobusové zastávky a nádraží. Pokoje mají svou největší slávu už za sebou, ale pokud plánujete na hotelu jen přespávat, nebojte se. I když vybavení nepatří k nejnovějším, pokoje jsou čisté a každý den se uklízejí. Jídlo nám velmi chutnalo, bufetová snídaně byla bohatá (párky, vajíčka, marmeláda, více druhů pečiva, sýry, salámy, ovoce), večeře chutné a výběr koncipován tak, aby si každý vybral. Venkovní bazén přijde vhod v létě, je dostatek místa, kam si lehnout a opravdu je to příjemné osvětení. Velmi chválíme moc příjemné hotelové recepční, personál restaurace byl také docela v pohodě (bod dolů je za to, že nám jednou špatně spočítali účet a ani se neomluvili). S sebou v Klatovech jsme měli i malého pejska a nebyl jediný problém. Celkově hotel určitě doporučujeme! Žádná větší negativa nebyla a v poměru kvalita - cena je to nejlepší volba!

Pokus o luxus

Michaela Rokosová
6-9-2013

Před hotelem se každý den od 6 ráno předělávala silnice tak, že se celý hotel třásl a nedalo se spát. Solná sauna nefungovala, venkovní bazén rozhodně vyhřívaný nebyl, na pokoji nefungovala wifi. A ač byl v rezervaci check out uvedený na 12, uklízečky klepali na pokoj už před 10. Výzdoba hotelu byl nepovedený pokus o eleganci minulého století. Jediné potěšující bylo jídlo, moc nám chutnalo. Hotel řadím na seznam míst, kam se už nikdy v životě rozhodně podívat nechci.

dovolená welles

Vospálek Pavel
20-5-2013
  • Kindvriendelijk9

Doporučujeme zajistit welnes, byli jsme po týdenním pobytu v květnu velmi spokojeni jak s ubytováním,jídlem-velmi dobré i obsluhou, zejména p. Milanem.

Celkový dojem ten nejlepší.

Věra a Pavel z Kladna.

• Eten1
  • Kindvriendelijk5

ubytování průměr

bazén malý

jídlo - hnus

cena ubytování neodpovídala ceně

Booking.com

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Central in Klatovy , maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Central zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Central scoort een 7.98 uit 10 op basis van 22 reviews.