Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Belveder

Beoordelingen
Fantastisch / fenomenaal: 8+
Matig / voldoende: 5 - 7
Onvoldoende: 1 - 5

Celkové hodnocení - maximální spokojenost.

Mgr. R.Smékalová
1-5-2018
  • Kindvriendelijk10

Žáci ze ZŠ a MŠ Jižní ze Žatce byli na hotelu Belveder od 21.4.do 27.4.2018 v ŠvP a celkový pobyt hodnotí velmi kladně. Personál se o nás velmi hezky staral a paní majitelka Strnadová nám vyšla ve všem vstříc a byla velmi ochotná a příjemná. Pobyt - pokoje čisté, prostorné a útulné. Jídlo - velmi chutné, kvalitní a podáváno v neomezeném množství. Společné prostory - využití tělocvičny a solné jeskyně. Okolí hotelu - udržovaný trávník, hřiště, louka, posezení. Velmi hezké vycházky do okolí, krásná příroda, zdravý vzduch. Celkové hodnocení - maximální spokojenost. Za vše paní majitelce děkujeme a všem ostatním budoucím zájemcům plně doporučujeme. Za ŠvP vedoucí OzP Mgr. R.Smékalová

2017

Nikdy víc

Petra
28-1-2017
  • Eten1
  • Kindvriendelijk5
  • Zwembad5

Standartní vybavení ubytovny, jídlo tragédie - zavodka hadr, švédské stoly formou snídaně výsměch!! Nefunkční tv na pokoji, ani po trech dnech upozorňování bez zajmu opravit nebo aspon přijít se podívat, neochotny personál, az nepříjemný, obsluha více kouří venku nez se stará o hosty, sprcha na pokoji ano ale prorezla vanicka a plisen, určitě ne po rekonstrukci. Jedine plus je pár metrů ke sjezdovce.

2016

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Velká spokojenost - doporučujeme

Libuše
5-3-2016
  • Ligging t.o.v. pistes10

Hotel Belveder jsme navštívili o jarních prázdninách s našimi dětmi, byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním, stravou tak i s velice příjemným personálem. Velice se nám tu líbilo a plánujeme další návštěvu. Opravdu velká spokojenost.

Velice příjemný pobyt,viz níže nemohu souhlasit.

Vyvrácená recenze!
9-2-2016
  • Zwembad10

Dobrý večer,byli jsme ubytování na Hotelu Belveder,snídaně výborné,personál ochotný a prostředí báječné,je to velice příjemný podnik a velice se divím těm spodním recenzím,lidé jsou různí a tak je třeba k tomu přistupovat.Musím ohodnotit velice kladně.

2014

Navoněná bída

Tomáš
23-2-2014
  • Eten5
  • Kindvriendelijk3
  • Ligging t.o.v. pistes9

Na úvod podotýkám, že rodina, která "hotel" provozuje se určitě maximálně snaží vést toto zařízení dobře a pro zisk. Jsou ochotní a milí !!!

Je vidět, že se investuje směrem ke službám typu wellness, sauna (infra, pára), výřivka, masáže........využití suterénu. Minipivovar také super.

Druhý pohled odhaluje celou řadu drobných nedostatku a nedotažených věcí. Naše skupina čítala 16 dospělých a 12 dětí 1-7 let a tedy spoustu subjektivních postřehů.

Čeho jsem si především všímal byly tyto drobné neduhy:

Stavba rezonuje....velmi. Nad námi bydlela 7.třída na lyž. táboře a každý krok (skok) jsme intenzivně pocítili. Dveře do pokojů nejsou nikde spasované a vybrují, bouchají. Schodiště se světlíkem a jehoširokými mezerami v zábradlí je pro dětí do 3 let opravdu životu nebezpečné! Zařízení pokojů odpovídá kvalitou špičkové dělnické ubytovně. Slabá zima na sníh = nižší návštěvnost = nižší teplota na pokojích....asi!? Strava průměrná odpovídá utažené kalkulaci. Pro málo prostoru nemohu obsáhn

nikdy více

Monika
11-2-2014
  • Eten2

Do hotelu Belvedér s vlastním pivovarem jsme šli procházkou, s tím, že si dáme něco k jídlu a ochutnáme místní pivo. Ale bohužel hned po příchodu jsme byli evidentně na obtíž, kuchař odmítl vařit, s tím, že se za chvíli podávají večeře a nemá čas (opřel se o bar a zřejmě relaxoval), číšník nám sice donesl pití, ovšem jeho ochota a znuděná tvář napovídala tomu, co si o nás myslí!

2012

Podobně jako další klienti - nikdy více!

Dagmar Pošmůrná
15-7-2012
  • Eten2
  • Kindvriendelijk1

Celkový dojem z dovolené byl, že jsme měli dát na přečtené negativní recenze, podobně se vyjádřili další spolubydlící. Zápach z koupelny, nikoliv zrekonstruovaný hotel, jak se píše na infu o hotelu, příšerný hluk, pivní festival s ožralými lidmi a řvoucí hudbou do ranních hodin atd.

tak to už ne

Věra
14-7-2012
  • Eten3

Hotel Belveder nás zklamal. Pokoje jak holobyty, personál nezdvořilý, netaktní (pokřikování po hostech, neochota a nevstřícnost), s tímto přístupem jsme se velmi dlouho nesetkali.Snídaně, údajně švédské stoly nebyly několikrát doplňovány, prázdné tácy na jídlo. Žádná zelenina. Ovoce občas. Odpovídá rekreacím "ROH" 80.let. Ceny v restauraci předražené a neodpovídají úrovni kvality. Nedoporučujeme.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Belveder in Železná Ruda, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Belveder zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Belveder scoort een 6.9 uit 10 op basis van 8 reviews.