Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Hotel Berg

skvělý wellness zážitek

Veronika
17-10-2017
  • Hygiëne10

Cestovali jsme s příteli za wellness službami.

My jsme vyzkoušeli privátní vanu pro dva s lahví prosecca a zábaly, přátelé vyzkoušeli masáže, lymfomasáže, hammam a nově i vinné procedury.

Harmonogram nám sestavila paní recepční s paní masérkou ještě před naším příjezdem a tohoto harmonogramu jsme se také doslova drželi :)

Vše bylo skvělé. Do wellness nám pan číšník ochotně donesl nápoje.

Opravdu nás mrzí jen jedna věc - že jsme nemohli zůstat déle :(

Za rok se opět těšíme!

" Karviňáci"

plusy i mínusy

Kamarádi
18-7-2017
  • Eten5
  • Zwembad9
  • Hygiëne3

Klidné prostředí, výborná snídaně, kvalitní obsluha v restauraci, příjemná masáž.

Nedostatečný úklid na pokoji - neumyté umyvadlo a sprcha, nevyluxováno.ALE požadován poplatek za použítí lednice(v horku uložen jogurt). Na recepci většinou nikdo nebyl - v případě potřeby je třeba volat na mob.tel., z knihy hodnocení umístěné u vchodu vytrhávány nevhodné recenze. Hotel neodpovídá 4 *.

Zábava v každém věku

Dolejší Karel
13-3-2017
  • Zwembad10

S manželkou jsme zde strávili víkend a našimi vnoučaty (8. 11 a 15 let). S manželkou jsme navštívili galerii Františka Ringo Čecha, kde jsme se pobavili nad jeho názory. Vnoučata trávila většinu času ve wellness, které bylo po celý den otevřené. Manželka si objednala masáž zad, ze které byla nadšená. Chodili jsme na večeře do hotelové restaurace, kde se každý najedl podle svého gusta, na recepci nám bylo nabídnuto zvýhodněné večerní menu, my však vybírali přímo z jídelního lístku. Večer, po zavření restaurace nám byl zpřístupněný Lobby bar, kde jsme mohli hrát šipky a kulečník. Jsme naprosto spokojeni a budeme Vás všude doporučovat.

Děkujeme!

Firemní pobyt

Kamila Zvonilková
9-3-2017
  • Zwembad10

Pokoje krásné v příjemném prostředí, každý den probíhal úklid pokoje a výměna ručníků, doplnění minibaru bylo také automatické. Stravování v hotelové restauraci bylo senzační. V celém hotelu pracuje jen milý a stále se usmívající personál, který mě vždy přivítal. Byla jsem z pobytu nadšená, příště přijedu i s rodinou, abych mohla vyzkoušet i Vaše wellness. Děkuji
  • Zwembad10

V hotelu jsme byli ubytování na balíček romantický spa wellness pobyt pro pár, který obsahoval uvítací nápoj, lahev Prosecca na pokoji, polopenzi a wellness procedury, ze kterými jsme byli maximálně spokojení. Bohaté snídaně, ochotný personál, příjemné prostředí hotelu.

Moc děkujeme a brzy se opět shledáme.

Viky a Jakub

Oude reviews (archief)

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 1,5 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Vikendovy relax

Andziol Stepan
7-6-2016
  • Zwembad10

Romanticky hotel na brehu machova jezera. Wellness a sluzby vyborne. Kuchyne ex.......

• Zwembad10

Nepřálo nám počasí a o to více jsme si užili místní wellness.

Wellness je překvapivě rozsáhlý, spousta lázeňských místností, bazen, whirpool sauny a pára. Mnoho krásných detailů.

Restaurace je nezapomenutelná jak interierem a výzdobou, tak italskou kuchyní.

Již jsme naplánovali další pobyt i s dětmi.

v čechách bych toto nečekal....., super

Akrman Martin
2-6-2016
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad10

Povinnost odjet. Byl jsem klientem společné firemí akce. Servis a atmosfera je dokonalá. Prostředí a hotel je vyjím ečný svým pojetím. 13000 vín... Perfektní fingerfood a kuchyně.
  • Kindvriendelijk6
  • Zwembad6

Prostředí hotelu i jeho okolí výborné. Kuchař vynikající - strava na jedničku. Ale ochota personálu a služby hotelu na pětku. Málo personálu: masérka uklízela pokoje, recepční roznášela jídlo v restauraci, jeden číšník na celý hotel a to i včetně silvestrovského večera. Takže jsme stále někoho sháněli, nikdo z personálu nebyl na svém místě. Připadali jsme si jak v hotelu duchů, prázdná recepce, prázdno v restauraci, často jsme za celý den až do večeře nepotkali v hotelu žádný personál. Číšník byl z celého personálu nejhorší, nochotný a drzý. Poděkování pouze panu provoznímu a slečně recepční, ti jediní svoji ochotou a vstřícností zachraňovali pověst hotelu. Úroveň služeb hotelu absolutně neodpovídá úrovni 4 hvězdičkového hotelu, kterými se hotel Berg pyšní. Naši návštěvu v tomto hotelu určitě nezopakujeme.
  • Kindvriendelijk6
  • Zwembad8

We hebben een aantal aanbieders voor Berg voor je op een rij gezet:

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Berg in Staré Splavy, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Berg zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Berg scoort een 8.6 uit 10 op basis van 13 reviews.