Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Tetrivek

19-9-2016
  • Eten9
  • Kindvriendelijk4
  • Ligging t.o.v. pistes3

hotýlek odpovídá svým vybavením ceně, za kterou si pan majitel účtuje své služby, rádi bychom sdělil, že 80% ubytovaných je přes slevomaty, kde je cena za os/noc s výbornou a chutnou polopenzí 390,- Kč . Pan číšník nebyl vůbec arogantní, naopak byl slušný, dotazoval se,jak jsme spokojeni, ptal se i našich dětí jak jim chutnalo. Jídla bylo dostatek a kuchyně byla chutná, výběr ze 3 jídel, jedna hotovka, druhá minutka, třetí specialitka ze zvěřiny s doplatkem 60,- Kč. Foto na stránkách hotýlku odpovídá vybavení, bylo nás zde více rodin a měli jsme možnost vidět více pokojů. Jedna část hotýlku proběhla rekonstrukcí a je zařízena vkusně novým borovicovým nábytkem, druhá část hotýlku před rekonstrukcí je vybavena starším nábytkem- již volá po výměně, vše ale čisté. Koupelny by zasloužily modernizaci.Pokud někdo hledá komfort, ať tedy objedná hotel s ***** hvězdičkami a zaplatí si za něj...

immer wieder !

Wolfgang
9-9-2016
  • Eten10

Wir waren Anfang September zu einer totten Wanderzeit imTetrivek.Wetter super!!

Essen in Ordnung-Sonderwünsche wurden erfüllt.Das Bad ist renoviert.

Also alles Bestens.Dem netten Kellner ein Dankeschön!!!

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

• Kindvriendelijk8
  • Ligging t.o.v. pistes9

Jídlo vynikající, poloha hotelu také, obsluha výborná, pokoje dobré, dostačující na přespání.

Návštěva v hotelu Tetřívek

Lenka Zajíčková
29-1-2016
  • Eten8
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10

Maximální spokojenost.Hotel je na dobrém místě,blízko do skiareálu a do Pece pod Sněžkou se dostanete skibusem zdarma.Obsluha výborná,co se týče jídla moc dobré.Pokoje čisté slušně vybavené.Na horský hotýlek pro obyčejného člověka ideální,mohu jen doporučit.

2015

Maximální spokojenost

Marie Langmajerová
24-8-2015
  • Kindvriendelijk9

Hotel Tetřívek je útulné a čisté místo v úžasné lokalitě..

S polopenzí jsme spokojeni, dopředu si vyberete večeře na další den. Snídaně dostatečně bohaté - jen v nabídce nápojů dostanete pouze čaj nebo kávu, uvítali bychom alespoň džbán vody, či sklenici džusu..

Obsluha pozorná, při příjezdu se však nezapomeňte PŘEDSTAVIT, jinak dostanete (nejspíš to byl humor) vyhubováno, že neví kdo jste apod.. :-D

Byli jsme s kočárkem - chtělo by to více pochopení, udělat místo u stolu, ochotně otevřít dveře do jídelny .. dle výrazu číšníka, jsme měli za to, že jej to obtěžuje..

Celkový dojem - jednička.

Spokojenost,můžeme jen doporučit

vystrčilovi
7-7-2015
  • Kindvriendelijk6
  • Ligging t.o.v. pistes10

Celkový dojem dobrý,ubytování umíštěno u silnice k Peci p.Sněžkou.Polopenze vždy chutná a dostačující.Obsluha i personál v pohodě.Byli jsme spokojeni a rádi se vrátíme :-)

2014

Nikdy víc!

Lenka N.
11-11-2014
  • Eten4

Velmi špatná zkušenost! Ani by tak nevadilo, že pokoje a vybavení neodpovídají fotografiím na webu, horší bylo šetření a podvody na všem. V pokojích byla zima, topilo se jen na chvíli večer, teplá voda tekla jen někdy, atd. Na snídaně jen minimální množství jídla, takže 20 minut po začátku snídaní už jen vymetené talíře. Vrcholem bylo neskutečně arogantní jednání číšníka a jeho "hlášky" - např. když jsme požádali alespoň o pečivo k snídani (také došlo), odpověděl: "To si vyřiďte s kolegy od vedlejšího stolu, jejich syn snědl 3 housky! " Na závěr se u všech "spletli" při placení, poplatek obci účtovali v dvojnásobné výši, pochopitelně bez potvrzení...

Naštěstí v okolí je dost příjemnějších možností ubytování, sem už nikdy.

2013

Příjemný horský penzionek

Denisa N.
23-12-2013
  • Eten10

Penzion Tetřívek jsem navštívila poprvé a celkově na mě zapůsobil dobře. Pokoj čistý, útulný, jehož součástí bylo i sociální zařízen. Restaurace stylová s dobrým jídlem i fajn obsluhou. Vzhledem k nízkým cenám za ubytování (v dnešní době) byly celkové služby velmi příznivé a Tetřívek mohu rozhodně doporučit všem co nehledají luxus, ale i tak chtějí mít slušné ubytovaní a dobré výchozí místo k návštěvě různých turistických cílů v Krkonoších.

velmi prijemne misto !!!!!!!!!

Jakub PISCH
18-12-2013
  • Kindvriendelijk10
  • Ligging t.o.v. pistes10

Musim se taktez pripojit k hodnoceni Tetrivku a Jesenky.Jezdim sem zcela pravidelne a velmi rad se sem take vracim, a to jiz cca 18 let.Pomer cena a kvalita je naprosto vyhovujici.Personal prijemny a dokaze vzdy zvednout naladu.S jidlem a mnozstvim jsem nikdy problem nemel, ba naopak.Velmi pozitvni je parkoviste primo u hotelu bez poplatku, coz se opravdu hodi vzhledem k predrazenym parkovanim v oblasti.Na kaydem pokoji je socialni zarizeni se sprchou a wc, vc.TV.Velmi pekna a stylova restaurace, ktera je NEKURACKA, a to taktez hodnotim velmi kladne.V lete prijemne posezeni na terase, v zime prekvapi prichod jelenu z blizkeho lesa primo k Tetrivku, kde maji od majitele krmelec, a tak se u vecere muze clovek "napast i s jelenem :-}" Rovnez yde kazdorocne poradame s prateli pravidelny vikendovy mikulassky pobyt, a je to opravdu velky zazitek.Mohu jen doporucit a poprat majitelum hodne sily a zdaru do dalsich let !

příjemná dovolená

Radek Lacina
24-11-2013
  • Kindvriendelijk6
  • Ligging t.o.v. pistes8

Po přečtení kritických připomínek na adresu penzion Tetřívek a Jesenka

se chci i já připojit se svojí zkušeností z mé dovolené.

Penzion Tetřívek jsem navštívil v srpnu.Byl jsem spokojen s ubytováním,

s obsluhou i se stravováním. Je to příjemný pobyt za příjemnou cenu.

Radek Lacina.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Tetrivek in Pec pod Snezkou, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Tetrivek zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Tetrivek scoort een 7.63 uit 10 op basis van 29 reviews.