Pension Na Salaši

• Ligging t.o.v. pistes10,0

2 reviews over Pension Na Salaši

Nikdy víc

Marek Voda, 27-1-2015

Naprosto šílený hororový zážitek. Nemají rádi lidi, viz situace kdy nám paní hned na začátku ukazovala sprchový kout, že to ti de... hosté pořád špatně zavírají. Ale říkali jsme si, asi stres, pohoda. Příšerné jídlo, řekli jsme si, není problém, to není důležité. Ale problém byl hned ráno, že hned na snídani na nás nezbylo a pak to začalo, uráželi nás před ostatními hosty, chtěli nás vyhodit večer z pokoje když máme problémy, museli jsme volat policii aby nám nevyrabovali věci z pokoje. Na závěr nám zadržovali věci v lyžárně. Nejsme vůbec konfliktní lidé, vůbec jsme nepochopili kde se v provozovatelích, vzala ta neprofesionalita a zloba. Sem už nikdy více.

Nejlepší místo v Peci !

Marie Fabiánová, 5-10-2010
  • Ligging t.o.v. pistes10

Strávili jsem zde týden skvělé dovolené, byli jsme zde s roční synkem a psem, vše v pohodě. Strava - všichni jsme přibrali ! (např.vepřové bylo tak libové a měkké, že jsem ho krájela vidličkou). Provozovatelé (man.Kramešovi) nám zdrama půjčili na celý pobyt krosnu na dítě. Cítili jsem se tam jako doma. Večery - zábava lepší než na Silvestra. Určitě se tam ještě vrátíme ! (tři sjezdovky jsou přímo vedle chaty, výchozí turistické trasy také)

Zdraví "Kolouškovi" z Děčína

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Na Salaši in Pec pod Snezkou, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Na Salaši zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Na Salaši scoort een 2.8 uit 10 op basis van 2 reviews.