Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Hotel Maj

• Goed: 7 - 8
  • Onvoldoende: 1 - 5

2017
  • Eten7

Jídlo relativně dobré, poctivá polévka. Slibovali že jídlo přinesou za 10 minut, trvalo to 30 a málem nám ujel autobus, nemohli jsme to dojíst.
    2016

Už nikdy více - podvodník

tomas
    4-8-2016
    • Eten5
    • Ligging t.o.v. pistes7

Tak jsme se v úterý také vrátili z Máje. Hotel asi žije jen z voucherů. Matrace proležené a rošty udělané z nehoblovaných prken. Závěsy a záclony se asi praly naposledy při stavbě hotelu. Svítila tak 1/3 světel a na chodbě žádné. Hotel celodenné otevřen bez recepce a to ještě neručí za osobní věci, prostě na dnešní dobu nepochopitelné.Televize 3 programy, wifi kupodivu šla. Jídlo docela ušlo, ale v restauraci došlo odpoledne pivo a další nebyly peníze. V úterý dopoledne přestal jít proud a místo oběda nápis, že je hotel uzavřen. Přesněji viz předchozí příspěvek. Poplatek za parkování a pobyt nám nevrátili, prý aby mohli zaplatit alespoň jídlo z předchozích dnů. Koupeno přes SLEVYZHOR.CZ Na reklamaci nereagují, takže taky podvodníci. Pozor na tuto firmu !!!!!!

Po celodenní túře na Sněžku jsme se večer vrátili na hotel a přivítala nás tato cedule: "PRO NESCHOPNOST MAJITELŮ HOTELU BYL HOTEL Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN. BYLA ODPOJENA ELEKTŘINA A NEJSME SCHOPNI VÁM POSKYTNOUT ŽÁDNÉ SLUŽBY. OMLOUVÁ SE PERSONÁL, KTERÝ ZA VZNIKLOU SITUACI NEMŮŽE."

Všichni ubytovaní byli nuceni neplánovaně předčasně opustit hotel. Evidentně je hotel v úpadku a nemají ani na zaplacení elektřiny.

Strava - něco horšího jsem v životě nejedla. Lečo k obědu nepoživatelné. A to nejsem žádná fajnovka a jsem zvyklá na stravu závodní jídelny.

Jednou stačilo!

Radka
          20-7-2016
          • Eten1
          • Ligging t.o.v. pistes9

Nejhorší byla strava - absolutní katastrofa, něco podobného jsem nikdy nikde nezažila. Nejlepší byly vycházky do hor.

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Uz nikdy vic

Kristyna
          4-6-2016
          • Eten4
          • Ligging t.o.v. pistes2

Po prijezdu do hotelu jsme cekali minimalne pul hodiny na prichod zamestnance do recepce.pokoj v hroznem stavu.Okna spinava,v koupelne plisen,ve skrinich a policich nanos prachu,priserne matrace,slehle polstare...rano snidane-prazdne misy,nadobi nikde,studene jidlo....na obed jsme zvolili obedovy balicek,byl v hodnote cca.20 ti korun-chleba,houska,trojuhelnik syra a detske piticko-absolutni vysmech.Tomuto hotelu se jiz pruste vyhneme velkym ibloukem

Doela dobre

Marta
          17-5-2016
          • Eten8
          • Ligging t.o.v. pistes10

Jidlo bylo v poradku,dobre a dostacujici,Relax park super,deti se vyblbly,vytka je jen k rucnikum,nikdo nevymenoval,prip.mohli dat tech rucniku vice nez pro kazdeho jeden na cely pobyt. Kdyz nebudete resit ze hotel je starsi a uz neco pamatuje,tak pobyt super. Vsude blizko,jeli jsme kvuli prirode,bala jsem se jidla,ale uplne v poradku,vse jsme snedli (i deti). takova ta klasicka domaci kuchyne.

Pochvala

Rodiny zo Slovenska
          9-4-2016
          • Ligging t.o.v. pistes10

Po viacerých rokoch sme sa vrátili do Pece pod Snežkou a ubytovali sme sa v hoteli Máj. Boli sme veľmi prekvapení s milou obsluhou, kvalitným jedlom, príjemným ubytovaním a toto všetko prevyšovalo kvalitou nad cenou, ktorú sme zaplatili. Ak budú v budúcnosti podobné podmienky veľmi radi sa sem vrátime a vrelo ostatným záujemcom doporučujeme.

Prajeme personálu hotela spokojných klientov a veľa úspechov.

9.4.2016

2015

nikdy víc

Jaroslava Drechslerová
          11-10-2015
          • Eten8

Špatný dojem,výhled nic moc, špinavá okna, v ložnici nešly zavřít dveře-překážela postel. Nepostřehli jsme, že by někdo uklízel. Snídaně chutná, ale stále prázdné mísy, chybělo neustále nádobí, čekalo se, až domyje myčka, obsluha neochotná. Obědy a večeře dobré, někdy dost malé porce. Pro rodiny s dětmi vhodné. Okolí hotelu neudržované, tráva, plevel....

Skvělé všechno.Vrátíme se zase

Františka
          26-9-2015
          • Ligging t.o.v. pistes10

Byli jsme spokojeni se vším.Jídlo výborné,obsluha výborná a ubytování se nám taky líbilo.Příště přijedeme zase.Doporučujeme.

Hodnocení Hotelu Máj v Peci pod Sněžkou

Jiří Pečénka
          22-8-2015
          • Ligging t.o.v. pistes10

Ve dnech 19.8.-21.8.2015 jsme navštívili Pec pod Sněžkou,Kde jsme se ubytovali v Hotelu Máj.Tento hotel se nachází kousek od autobusového nádraží a taky je blízko centra Pece pod Sněžkou.V hotelu nás hezky přivítal v recepci pan recepční,který se střídá s milou paní provozní a který s námi vyřídil veškeré formality.Pak jsme se ubytovali v pěkném pokoji,ze kterého jsme měli krásný výhled na město.V hotelu je krásná restaurace s jídelnou,ve které nás obsluhoval ochotný číšník.V restauraci je i nádherný dětský koutek.Takže hotel je vhodný i pro rodiče s dětmi.Co se týče stravy,ta je na vynikající úrovni.Z hotelu se dají pořádat výlety na všechny světové strany.Doporučuji navštívit tento hotel všem návštěvníkům Pece pod Sněžkou

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Maj in Pec pod Snezkou, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Maj zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Maj scoort een 5.79 uit 10 op basis van 41 reviews.