Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Villa Kamila

vyborné dojmy

Petráš
9-11-2016
  • Ligging t.o.v. pistes9

Objekt na výborném místě, nedaleko hlavních dopravních zařízení pro lyžaře i hlavních sjezdových tras.Vybavení domu na evropské úrovni, úzkostlivá čistota,velmi příjemná atmosféra, velmi teplo, občas až příliš.Majitelé neproblémoví, vstřícní,s trvalým zájmem jak o nás, tak o ostatní hosty, stálá kontrola stavu domu i pokojů (denní dotazy na příp.problémy na pokojích či v domě a na naše potřeby).

Nelze nic jiného prohlásit, než DOPORUČUJEME

Nie polecam!!!!!

Gosia
23-2-2016
  • Inrichting2
  • Hoeveelheid ruimte2
  • Ligging t.o.v. pistes2

Okropne miejsce przez niesympatycznego, smierdzacego gospodarza. NIE POLECAM!!!!

Nepříjemný majitel

Petr
13-2-2015
  • Inrichting5
  • Hoeveelheid ruimte5
  • Ligging t.o.v. pistes7

+ s autem je to blízko k vlekům, bez auta je to ale složité

+ bohatá snídaně v poměru k ceně

- wifi za poplatek

- velmi oprané a hrubé ručníky, žádné mýdlo na ruce na umyvadle

- cestovali jsme jako pár a na můj první email, kde byla obě jména mužská reagoval nepřátelským tónem, během pobytu nás ani nepozdravil průchodu jídelnou, po odjezdu mi dokonce poslal několik emailů, kde nás obviňoval z pomalování písemných materiálů. Celá komunikace byla velmi nepříjemná –

„Pokud nevíte, o čem je řeč, pozeptejte se svého partnera“,

„Domnívám se, že k vytvoření názoru na vaši osobu postačil již text vašeho prvního e-mailu - ujišťuji vás, že jste pouze potvrdil pravidlo, že méně je obvykle více....“

a vše završil

„Jinak váš "feedback" či " rewiew" mne zajímá asi tak jako počasí v březnu 2012.....“

žádné výtky

Hovorka
9-3-2014
  • Ligging t.o.v. pistes9

Objekt na výborném místě pro zimní tak pro letní rekreaci.Vybavení na evropském standartu,infrasauna a vířivka po lyžovačce je super.Všude úzkostlivá čistota a pořádek, teploučko (občas až zbytečné).

Domácí kuchyně,která nemá konkurenci.

Host,který se chová v rámci normálních konvencí nemá s majiteli problém, takže se připojuji k předchozím recenzí - problémy polské klientely souvisejí s jejich velmi svéráznými představami o to, jak trávit dovolenou - přemíru konzumace vodky a každonoční oslavy s doprovodnými projevy opilců málokdo snáší bez protestů.Takže polské recenze klidně vynechejte

velmi dobré místo

Karas
27-10-2013
  • Ligging t.o.v. pistes10

Navštívili jsme objekt Vila Kamila a hlásíme : absolutní spokojenost !!!

Velmi klidný a čistý dům,majitelé vstřícní a milí,celkově velmi přátelská atmosféra.Ubytování na evropském standartu, kuchyně skvělá, líbila se nám i možnost vlastního vaření.

Pro lyžaře to tu musí být úplně perfektní

Vřele doporučujeme, v létě, i v zimě !

bezva místo

Novák
19-9-2013
  • Hoeveelheid ruimte9
  • Ligging t.o.v. pistes10

Vila Kamila je na krásném místě,ideální pro lyžaře.Ubytování na evropském standardu, možnost vlastního vaření výborná, v případě využití snídaní příp.polopenzí domácí kuchyně IA

Názory polské klientely neberte vážně,protože tito lidé mají představu, že po "zaplacení" mohou téměř vše (to na straně jedné), a dále, že jim, jako "hostům" bude každý nadbíhat a akceptovat jejich, v mnoha případech absurdní požadavky (to na straně druhé).Z uvedeného vyplývá, že v mnoha ubytovacích zařízeních už mají Poláci stopku....Ale negeneralizujme.

Pokud jde o osobu majitele, je k pochopení, že se snaží zachovat objekt i jeho zařízení tak, aby nedocházelo k jeho ničení právě určitým typem "klientů", takže jeho reakce jsou pouze odrazem chování ubytovaných.

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Beata
19-2-2012
  • Inrichting8
  • Hoeveelheid ruimte9
  • Ligging t.o.v. pistes6

Pokoje z łazienkami są przestronne i ładnie urządzone. Mieszkałoby się tutaj całkiem fajnie, gdyby nie... przerażający gospodarz. Już od pierwszego spotkania było jasne, że nie będzie łatwo i przyjemnie. Jego kwaśna mina, protekcjonalne traktowanie i ksenofobiczne komentarze na temat polskich przywar towarzyszyły nam przez cały pobyt. Dużo podróżujemy po świecie ale jeszcze nie spotkaliśmy się z takim traktowaniem. Ciągłe pouczenia, nakazy i zakazy, jak do dzieci. I choćbyś przestrzegał wszystkiego jak należy zawsze znajdzie się coś do wypomnienia, np.„niecne uczynki” innych polskich gości. Stanowczo odradzamy.

OSTRZEGAMY!!!!

EREM
12-2-2012
  • Inrichting6
  • Hoeveelheid ruimte7
  • Ligging t.o.v. pistes8

Byłem tam z rodziną w 2012 , zimą. Porażka. Właściciel jest ksenofobem nie lubiącym Polaków. Po prostu - niesympatyczny, nieżyczliwy cham i egoista nie nadający się do prowadzenia takiego interesu.

Od 20 lat jeździmy z rodziną po całej Europie (latem i zimą) i takiego właściciela (bo gospodarzem go nie nazwę) jeszcze nie spotkaliśmy - ewenement.

Ma też kłopoty z higieną osobistą - dla nas - po prosu niechluj.

Jak lubisz takie emocje + smrodek tu i tam - to odwiedź to miejsce i opisz. Złe emocje GRATIS!!!

P.S.

Lokalizacja jest OK, tak samo standard pensjonatu - gdyby nie właściciel PAVEL :-(((

Overweeg je om een verblijf te boeken in Villa Kamila in Janske Lazne, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Villa Kamila zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Villa Kamila scoort een 6 uit 10 op basis van 8 reviews.