Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Pension Cert

Prostě úžasné

dana
10-7-2018
  • Hygiëne10

Krásné okolí, úžasní majitelé, kteří splní každé přání. Jídlo se nedá slovy ani popsat. Pan domácí, je vynikající kuchař. Po návratu jsme to poznali i na váze :-) :-) Byli jsme velmi spokojeni a určitě se vrátíme. Kdyby šlo dát i víc hvězdiček jak deset, tak dáme.

DOPORUČUJI

Emerich Malát
4-3-2018
  • Hygiëne10

Klidné místo v krásném prostředí Krkonoš, milá obsluha a opravdu vynikající domácí kuchyně. Majitelé se snaží vyjít ve všem maximálně vstříc. Mohu jen doporučit.

Fantastisch

Michael geels
24-2-2018
  • Hygiëne10

Geweldige vakantie gehad. Het ontbijt en avondeten was perfect. Een geweldig gastvrije familie die je verblijf zo aangenaam mogelijk maakt.

Super!

Kim Postma
23-2-2018
  • Hygiëne10

Een erg schoon en netjes pension met hele gastvrije en lieve mensen. Het eten smaakte heerlijk! Na een dag skiën kom je terug en hebben hun lekker voor je gekookt. Na die tijd nog even in de jacuzzi, heerlijk! Tot volgend jaar!

ideální rodinná dovolená

Pavel Fogl
23-2-2018
  • Hygiëne10

Chceme všem doporučit pobyt v pensionu Čert v Horním Maršově. Čisto, pohodlné pokoje, klidné prostředí. Dětský koutek, Internet, parkování, čistá, nová sauna a whirpool v chatě. Docházková vzdálenost k vleku (pro náročné lyžaře je možné zajet cca 5 km do Jánských lázní, 15 km Pec pod Sněžkou nebo Malá Úpa). Pro výlet doporučujeme skvělý polský aquapark v Karpaczi. Největší devizou je ale příjemný personál a naprosto fantastická kuchyně!!!

2017

Úžasný penzion

Jana Dalecká
6-12-2017
  • Hygiëne10

Úžasný pobyt díky krásné lokalitě, profesionálnímu přístupu majitelů - manželů Skalických, skvělé kuchyni a v neposlední řadě pozitiv díky absolutní čistotě celého penzionu. Určitě se vrátíme.

Nádherný, klidný pobyt a penzion, ochota majitelů.

Marcel Dittrich
8-11-2017
  • Hygiëne10

Náš 5 denní pobyt v překrásném a čistém penzionu Čert, kde se nám manželé Skalický plně věnovali, byl jedním z nejkrásnějších pobytů, kde jsme vůbec v naší republice byli. V celém penzionu je velice čisto, krásné prostředí, pokoj plně a pěkně vybaven, jídlo vynikající. Manželé Skalický byli velice ochotni, po celou dobu našeho pobytu se snažili, abychom se měli dobře.

Každému mohu tento penzion doporučit, a to jsme byli ubytováni v tomto penzionu na přelomu října a listopadu. I tak jsme si pobyt velice užili a byli jsme velice se vším spokojeni - a i počasí vyšlo na tuto dobu.

Musím tento penzion oznámkovat celkově ohodnocením 10 - není co vytýkat, či se na něco zlobit. Velice rádi se zase v příštím roce do tohoto penzionu vrátíme.

• Hygiëne10

Děkujeme manželům Skalickým , za prožitý úžasný welnes pobyt v penzionu čert, za jejich ochotu a vstřícnost. Jídlo bylo senzační, pokoje krásné a čisté, nádherné okolí. Můžeme všem vřele doporučit.

2016

Pěkné ubytování

Pavel
30-10-2016
  • Eten10

Pěkně umístěný penzion. Pokoj uklizený, čistý. Bylo v něm příjemně teplo. Milí a ochotní majitelé a dobrá cena. Měli jsme pouze snídani, ale vše bylo jak má být - přiměřený výběr a všeho dost.

Uitstekend

Gerardus
23-10-2016
  • Eten10

Gezellig pension met zeer goede gastgevers waar zich men kan thuisvoelen en met een zeer goede keuken

Kortom verwennerij

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Cert in Horni Marsov, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Cert zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Cert scoort een 9.69 uit 10 op basis van 101 reviews.