Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Kalutara e.o.

• 8
    • Internet
    • 5
Annuleren

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Kalutara e.o. voor je op een rij gezet:

Corendon
Corendon
Booking.com
Booking.com
trivago
trivago
TUI
TUI

Reviews over Kalutara e.o.

• 8onzor31-05-2018

turyaa kalutara

HOTEL bardzo fajny ,czysty i zadbany hotel i ogród dookoła hotelu dwa baseny jeden prostokątny od 0,9 m. do 1,6 m. położony obok baru z dobrym piwkiem lion i drinkami oraz fajną obsługą :) drugi basen większy o owalnych kształtach fajnych dla dzieci od brodzika do 1.4m pewna część oddzielona linką z bojkami 2.5m Pokój który mieliśmy z widokiem na może (najprawdopodobniej wszystkie pokoje są z widokiem na morze) przestronny,z sejfem telewizor niestety brak polskiego programu ale nie po to się jedzie na wczasy :) codziennie sprzątany , klima ok . WYRZYWIENIE mieliśmy ALL stołówka duża z miejscem nie było problemu jedzenie bardzo dobre od potraw ostrych po normalne ryby ,kurczaki ,wieprzowina,kalmary,kraby,BARDZO dobre ale to bardzo dobre ANANASY kurcze takich jak tam to jeszcze nie jadłem :) dużo owoców no i przepyszne desery ciastka i lody Ostre jedzenie regionalne w osobnych takich miedzianych wazach trzeba patrzeć na karteczki z opisami potraw są kropki kolorowe opisujące ostrość od zielonych czerwonych po brązowe fajny pomysł, o w normalnych banerach dania normalne ale też trzeba zwracać uwagę na kropki zdarzają się ostre Osobiście idzie do ostrości się przyzwyczaić , a jedzenie ogółem bardzo dobre karzdy coś sobie znajdzie. Byliśmy z żoną od 26 kwietnia do 10 maja to zaczynała się tam już pora deszczowa ale przez cały dzień było słonecznie i ciepło a wieczorami po zajściu słońca prawie codziennie była ciepła burza akurat to nam nie przeszkadzało,morze z dużymi falami frajda podczas kąpieli lecz nie było można się kąpać czerwona flaga chyba że na własną odpowiedzialność ja tam skorzystałem :) ale dla nie umiejących pływać odradzam fale wykańczają :) woda w morzu i w basenach ciepluteńka .Podobno do kwietnia jest morze spokojniejsze. Byliśmy z niemieckiego biura podróży bo w porównaniu pomiędzy polskim a niemieckim biurem jest niewielka różnica cenowa jakieś 4000 tysiące złotych :) widocznie mniej tam zarabiają niż my :) to dlatego taki wybór jeżeli ktoś zna języki to da se rade Jeżeli mogę polecić wycieczki to byliśmy nie z biura podróży lecz z miejscowym panem który ma biuro oferujące wycieczki jego reklama jest jak się wychodzi na plażę trzeba iść na lewo jakieś 100/200 metrów i przy tej reklamie po lewej jest tam restauracja miejscowa z owocami morza i tam można się z nim umówić na godzinę wycieczka na safari tańsza o 15 euro od osoby niż z biura podróży , miły pan mówi po angielsku i niemiecku a wycieczka warta pieniędzy 60 euro od osoby park narodowy duży słonie,małpy,bawoły wodne,warany,ptactwo itp według mnie to fajnie zobaczyć zwierzaki na wolności i niekiedy z bardzo bliska . Hotel cichy dla ludzi chcących odpocząć. Wypad na miasto TUK TUKIEM musowy za niewielkie pieniądze tam i spowrotam i czekał na nas 2 godziny w mieście za 5 dolarów za 3 osoby tylko trzeba uzgodnić cenę przed jazdą i troche sie potargować. BARDZO UDANE WCZASY WIFI w całym hotelu za free

• 10Sfeer in stad
    • 10Omgeving
    • 10Zorg voor natuur
    • 1Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in mei 2018

• 10Erik Schweizer07-10-2015

Sehr schöner und erholsamer Urlaub

Dieser Ort ist ein muss! Das Hotel ist mit Abstand das Beste. Der Service und die Menschen sind sehr freundlich und herzlich.

• 10Sfeer in stad
    • 10Omgeving
    • 10Zorg voor natuur
    • 10Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur

Gereisd met partner in september 2015

• 9sven_parthoens16-09-2015

plaats om tot rust te komen

mooie plaatst met mooie stranden(zee te wild voor zwemmen). zeer mooie resorts langs deze kant en op een uurtje rijden van Galle. met de nieuwe snelweg slecht 1.5 u van de luchthaven. wel ver van het binnenland met oa sigiriya, kandy...

• 9Omgeving
    • 7Zorg voor natuur
    • 8Cultuur
    • 8Stranden

Gereisd met partner in september 2015

• 6gjaltemahenknel17-10-2014

Leuk dorp, weinig uitstraling.

Je kan wel gemakkelijk even met de TukTuk winkelen.

• 5Omgeving
    • 1Uitgaanslevenn
    • 5Cultuur

Gereisd met partner in maart 2014

• 7A. van Loon06-06-2014

Fantastische plek

Hele lieve mensen die hier wonen. Hebben met lokale bevolking zelfs een kopje thee gedronken. En de natuur is prachtig. Alleen het verkeer is chaos.

• 8Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur
    • 9Cultuur
    • 9Stranden

Gereisd met vrienden in mei 2014

• 8Wim Muijsert04-03-2014

Wilde zee

2 weken geweest. Zee is te wild om te zwemmen, geen parel witte stranden, en bij het betreden van het strand wordt je continue lastig gevallen door de lokale bevolking.

• 8Sfeer in stad
    • 8Omgeving
    • 7Zorg voor natuur
    • 6Uitgaanslevenn
    • 6Stranden

juli 2013

• 7sally van herck20-10-2013

in orde

is een rustige plaats vanuit deze plek kan je makkelijk enkele uitstappen doen centrum is niet zo groot maar er is een lokaal marktje en enkele tempels die je kunt gaan bezoeken mss niet de plek als je met kinderen reist omdat het toch een behoorlijke afstand van de luchthaven is zon 3.5uur met de bus.vlak aan strand zee is meestal wel wild dus nit echt om uin te zwemmen.

• 5Uitgaanslevenn

Gereisd met partner in oktober 2013

• 7pommettes1302-10-2013

ok

niet mogelijk te zwemmen aan strand rode vlag hoge golven

• 7Uitgaanslevenn

Alleen gereisd in januari 2013

• 7Ingeborg31-08-2013

fijne plek zeer centraal in sri lanka

leuke treinreizen gemaakt ga eens met de tuc tuc een dag op pad in het achterland

• 5Uitgaanslevenn
    • 6Stranden

Zakelijk gereisd in januari 2013

• 7Frans en Corry13-08-2013

Niet tussen maart en september

De temperatuur is elke dag rond de 30 graden echter je kunt niet zee tussen maart en september, door hoge golven en onderstroom. Er is niets te doen, en er is geen uitgaansleven of leuke restaurantjes/bars. Dit geldt eigenlijk voor alle plaatsen lang de kust tussen Galle en Colombo. Sfeerloze toestand.

• 4Sfeer in stad
    • 4Omgeving