3,8 miljoen reviews

/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

8.4FantastischScore uit 25 reviews

3,8 miljoen onafhankelijke reviews
Boek direct bij Zoover
Onze klantenservice staat voor je klaar
Zekerheid van ANVR en SGR

Bekijk de beschikbaarheid

25 Reviews over IPV Palace & Spa

• 9Jan Fransen03-07-2018

Fantastisch en gemoedelijk!

Wij vonden ècht alles goed: Voorzieningen, personeel, maaltijden, schoonmaak, kamer, service, privacy en het fantastische uitzicht! Als je de kamerdeur open doet is de volle zee het eerste wat je ziet! Ook het gebouw is prachtig! En tóch is het niet deftig of opgeprikt. Wij zijn in heel wat hotels geweest maar dit is echt zeer de moeite waard en daarom zeker aanbevelingswaardig. Voor de heren 's-avonds een lange broek in het restaurant! Ik kan eigenlijk niet aangeven wat ik niet goed vond. Dit hotel was onze laatste hotel van onze rondreis Andalusië en bedoeld om de laatste dagen van de vakantie te luieren en te kuieren. Dat is prima gelukt!

• 9Eten
    • 9Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 10B&S26-10-2017

Een echte dikke vette 10.

Super mooi en goed hotel Wij verbleven hier in verband met een groepsreis vanuit Belgie Mooi en goed onderhouden hotel en zowel ontbijt als diner waren super. Kamers goed onderhouden en zeer vriendelijk personeel. Wij verbleven hier 2 nachten i.v.m. met een groepsreis, Carolus Prima Tours uit Belgie. 14 en 15 oktober ( 2 nachten) Kortom voor ons een top hotel. Wij overwegen om volgend jaar hier zeker terug te komen.

• 9Eten
    • 10Zwembad
    • 10Hygiëne
  • 7Антон09-07-2017

Не бронируйте эту гостиницу если Вы втроем.

Для начала назову положительные стороны: расположение гостиницы отличное, пляж действительно расположен сразу за ее воротами. Гостиница расположена на краю города, но на машине, автобусе или же пешком можно попасть куда угодно. У нас был оплачен только завтрак, он был совершенно в порядке. Яичные блюда, блины и оладьи готовятся прямо в Вашем присутствии.

А теперь об одной маленькой, но немаловажной детали, которая испортила нам весь отпуск. Мы забронировали номер на троих. При регистрации нам было сказано, что эти номера находятся только на первом этаже. На наши протесты и требования номера выше нам сказали, что эта информация была видна еще при бронировании и позже. Это на самом деле абсолютно не так, этой информации нет ни на странице гостиницы, ни тур фирмы. В наших бумагах ее тоже не было.

Номера на первом этаже - это обычные двухместные номера с дополнительной раскладушкой на колесах. Так как в гостинице нет одноместных номеров, у них нет и нормальных односпальных кроватей.

На следующее после приезда утро мы пожаловались на наш номер как менеджеру гостиницы, так и нашему тур-оператору (1-2-Fly, дочерняя фирма TUI). Сотрудники гостиницы не смогли, а скорее не захотели нам помочь. Официально, если Вам не нравится Ваш трехместный номер, то Вы можете либо забронировать дополнительно второй двухместный номер за 900 евро на 2 недели, или номер люкс за 4 тысячи дополнительно. В гостинице было достаточно пустых двухместных номеров, некоторые из них мы даже посмотрели. В них достаточно места для дополнительной кровати, но политика гостиницы это запрещает. Наши многократные обращения, а также обращения тур фирмы к сожалению ничего не дали, так что нам пришлось сдаться на этом фронте. Мне кажется, что это достаточно отчетливо видная приманка: сначала людям дают забронировать номер на троих, ну а уже на месте недовольные стоят перед таким не совсем выгодным выбором.

Как и ожидалось, в комнате было слишком шумно. Так как бассейн располагается буквально перед дверью, то с утра до вечера там было постоянно шумно. Вечером и ночью тишину нарушали шумные и подвыпившие постояльцы, возвращавшиеся в номера. Возможно других подобное не особенно тревожит, наш покой нарушался почти постоянно. Также при этом невозможно просто открыть дверь на террасу, как это было бы возможно с балконом. И хотя все номера смотрят в сторону моря, на первом этаже из-за бассейна, лежаков, изгороди, пальм и кустарников ничего не видно.

Представитель тур-оператора нам тоже не помог. Сначала он переговорил с управляющим гостиницей. Потом пообещал найти альтернативные гостиницы и уехал. Позвонил спустя 4 часа и сказал, что пока ничего не нашел, но ищет далее. Так как мы не хотели сидеть сложа руки, мы нашли через Интернет страницу оператора отель в 10 километрах от нашего. Мы поехали и посмотрели предлагаемые там номера. Они нас вполне удовлетворяли, как по расположению так и по цене, так что мы позвонили нашему тур-оператору и попросили дополнительно вычислить сумму, в которую обойдется нам смена гостиницы.

После того как мы так и не дождались звонка от тур оператора в течение 24 часов, мы позвонили сами. Нам сказали, что несмотря на то что сезон еще не начался, все гостиницы уже были забиты и альтернатив не нашлось. С другой стороны как оказалось наш номер был забронирован через третью фирму (MTS), которая занимается перепродажей номеров оптом. И только MTS могли переселить нас в другую гостиницу, чего они тоже не могли или не хотели сделать, так как все их номера на текущий момент уже были оптом распроданы. Тур оператор предлагал нам как вариант оплатить другую гостиницу полностью, с полной потерей уже оплаченного пребывания в текущей гостинице. Естественно этот вариант нам не подошел.

После трех безрезультатно потерянных дней мы к сожалению поняли, что на месте никто нам помочь не хочет и тут ситуацию не исправить. По возвращению дело было передано адвокату, для возмещения нанесенного ущерба.

• 8Zwembad
    • 8Hygiëne
  • 10Laila31-07-2016

Geweldig

Wat een heerlijke plek zeg. Geen bedjes oorlog. Meer dan genoeg ruimte. Vriendelijke mensen, schoon en heerlijk eten! Eigenlijk niet teveel opnoemen....komt straks iedereen!

• 10Eten
    • 10Zwembad
  • 7monique plevier16-10-2013

mooi hotel, eten slecht

Het hotel is prachtig. Ligt direct aan de zee. Kamers zijn ruim en schoon. Het eten valt enorm tegen en daarom komen wij niet meer terug naar dit hotel. De broodjes waren 's morgen koud (kwamen naar mijn gevoel gewoon uit de vriezer). Het spek , de eieren etc. waren koud. De lampen om het warm te houden functioneerde kennelijk niet. Ook het avondeten was zeer beperkt. Moest een paar keer een rondje lopen, wist niet goed wat ik moest pakken. Er was of vis of pasta. Weinig variatie in het eten. De bediening in het restaurant was zeer onvriendelijk en slecht. Als je tussendoor naar het buffet liep, werden je glazen met drinken gewoon weggehaald. Dan dacht men dat je al vertrokken was.

• 3Eten
  • 8Hans16-10-2013

Prima hotel

Kamers ruim en mooi ingericht. Twee aparte bedden die iedere dag opgemaakt worden. Airco gratis. Ruime badkamer. Twee losse kuipstoeltjes en twee goed zittende stoelen op het balkon. Alle kamers hebben zeezicht. Ontbijt erg goed (07.30-10.30), diner ruim voldoende (19.30-22.30). Wifi voor meerdere apparaten gratis en voldoende bereik op de kamer.

• 7Eten
  • 7Sylvia de Jonge15-10-2013

Hotel is prachtig, eten is ver beneden peil.

Hotel Beatriz Palace & Spa is een prachtig hotel. Jammer dat het eten (in bufrfet-vorm) zo slecht is. Als je wat laat de eetzaal binnenkomt zijn er diverse gerechten domweg op. Als de soeppan leeg is, kun je zeker een half uur wachten totdat deze weer gevuld wordt. Eén mevrouw achter het lange warme buffet of helemaal geen mevrouw achter het warme buffet. Jammer dat wij een salmonella hebben opgelopen, dus erg fris in de keuken is het ook niet. Bediening is ronduit slecht en ongemanierd. De Spa, beneden in het hotel, waarvoor je een vrijkaartje krijgt, is leuk om even te doen. Zonder auto is het hier een eenzame plek, met auto een leuke uitvalbasis naar omliggende stadjes..

• 2Eten
  • 8Bernice04-06-2013

Erg mooi hotel

Erg mooi en keurig hotel, voorzien van een mooi zwembad. Zeer ruime en propere (bad)kamer. Bedden zijn wel aan de harde kant. Vanaf het ruime balkon heb je een waanzinnig mooi uitzicht. Het ontbijt en diner is ons erg goed bevallen. Minpuntje is wel de beperkte keuze tijdens het diner. Personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam! Mijn complimenten! IPV Beatriz is het laatst gelegen hotel aan het einde van de boulevard en ligt hiermee aan de snelweg. Loopafstand naar het station in Fuengirola bedraagt zeker een half uur! Taxi is erg goed te doen en arriveren erg snel.

• 8R.IJsendoorn31-05-2013

prima hotel

Het is een groot, luxe hotel met een mooi zwembad in een goed verzorgde tuin. Achter het hotel sta je zo op het strand. Het ontbijtbuffet vonden we prima en fijn dat je heerlijk buiten op het terras in het zonnetje kunt ontbijten! De bedden zijn wel erg hard. Die klacht is bij de receptie bekend en hopelijk worden ze t.z.t. vervangen. Het hotel ligt wel aan de snelweg A7 maar wij hebben daar ( in mei ) geen hinder van ondervonden. Misschien is dat in het hoogseizoen anders.

• 8slokkie_108-11-2012

Zeer prettig !

Mooi en rustig hotel. Ondanks de tropische hitte zeer goed geslapen in de ruime kamers met airco. Zeer goed ontbijtbuffet.

Hotel IPV Palace & Spa info

• KapperBeschikbaar (1)
  • BarsBeschikbaar (1)
  • SpelletjeskamerBeschikbaar (1)
  • RestaurantsBeschikbaar (1)
  • Restaurants met hoge stoelenBeschikbaar (1)
  • VergaderruimteBeschikbaar (1)

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • BinnenzwembadBeschikbaar (1)
  • ZwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • GolfBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisBeschikbaar (1)
  • Verwarmde zwembadenBeschikbaar (1)
  • DartsBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)

Maaltijden