Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Hotel Nezabudka Club

• Fantastisch / fenomenaal: 8+
  • Goed: 7 - 8
  • Matig / voldoende: 5 - 7
  • Onvoldoende: 1 - 5

Naprosto skvělý pobyt, vše si zaslouží pochvalu.

Valuškovi, Opava
2-3-2016
  • Kindvriendelijk10
  • Zwembad10

Líbilo se vše, ale kdybych musela vybrat, chválím jídlo. Kolik kdo chtěl, velký výběr, chutné. Personál se staral, zda máme dost, zda nám chutnalo a tak dál. Vytknout se nedá opravdu nic.
  • Kindvriendelijk8

We stayed in the Nezabudka Apartments next to the hotel. Not the hotel itself. Our apartment was just 40 euro's per night and easily big enough to fit 4 people. The entire apartment was modern and clean. It also came with a modern induction stove, a dishwasher, a great bathroom, big living room and kitchen and a large balcony. Great value for money! The location is nice too. It's just (a very nice) 15 minutes drive to Strbske Pleso where there are a lot of restaurants and hiking options. It's about an hour to drive to Lomnicky Stit or Slovak Paradise (Podlesok). For western tourists the area feels pretty undiscovered. It's almost exclusively Slovaks, Czech and Poles with a few Hungarians here and there. Nearly everything is cheap and especially dinner and drinks are very affordable yet very very good. Some of the things we did included a lot of hiking, Lomnicky Stit cable car, Slovak Paradise and Cave of Liberty. We loved it!

Skvěle místo

milan gorol
16-8-2015
  • Eten2
  • Kindvriendelijk2
  • Zwembad4

Nefunkčí okna cena neodpovída uklid žádny vynešení koše ručníky vubec parkování placené při odjezdu auto ušpiněné za provozu prováděné upravi vchodu na hotel prach po řezaní kamene jídlo snídaně dobrá obědy moc špatné vařené co zustalo z předešlého dne večeře dobré sladké odpoledne bublanina pět krát pět centimetru . Při přijezdu žádan polatek za sezonu při kalkulací o nečem takovem nikdo nemluvil. celkovy dojem moc špatné

Perfektni relax

Lenka
20-6-2015
  • Kindvriendelijk9

Rada bych oponovala vsem spatnym recenzim...byli jsme s manzelem 14-17.6 mile prekvapeni prijemnou obsluhou,vybornym jidlem a take polohou hotelu..oproti jinym recenzim jsme za parkovani a pobytovou taxu platili 8euro a ubytovani podle nas odpovidalo dnesnim *** jednoduche,ciste pokoje ..pokud nekdo chce super luxus s pocitem "ja jsem pan a ty sluzebnicek"-nema hledat ve slevach a priplatit si! My jsme byli nadseni,spokojeni,lahev sektu nam personal posledni vecer sam nabidl..bazen jsme ze zdravotnich duvodu nevyuzili,ale vubec nam to nevadilo..

Rekla bych : jaky si to udelas,takovy to mas...

Nezábudku vrele doporucuji a urcite se tam vratim,klidne i s vnoucaty ;-)

Ach, ten úklid....

Markéta Jahnke
10-6-2015
  • Eten7
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad5

Po příjezdu do hotelu jsme si u recepční objednali presso s mlékem. Sklenička na mléko byla špinavá a lžička také. Úklid pokojů spočívá v tom,že vynesou koš. Výměna špinavých a mokrých ručníků se nekoná. Pak není divu, že to tam zapáchá a vzniká plíseň.Vstup do vířivky pouze nazí. Lahev sektu jsme nedostali i když jsme ji měli v ceně. Dobrý pozor si dejte na solárko. Na zdi, naproti křeslu na kterém ležíte, je kamera,která snímá.... Když jsme se zeptali obsluhujícího pána,co to má znamenat, byl hrubý a nedokázal nám odpovědět. Jídlo dobré,ale pokud přijdete později, moc toho nezbývá. Káva v jídelně je tak slabá, že se to dá přirovnat k teplé špinavé vodě.

uz nikdy vic

Martin Placek
28-5-2015
  • Eten1
  • Kindvriendelijk1
  • Zwembad3

Ubytovani jsme meli rezervovano na 4dny.po trech dnech jsme to vzdali.Jidlo priserne.parky,smazenice,vse studene. Omelety spalene,pecivo min.den stare. Z ALL INCLUZIVE se vyklubala plna penze. Pro rodinu s detmi hotel absolutne nevyhovujici. Restaurace(jidelna) otevrena pouze v hodinach kdy se podavala snidane,obed,vecere, dali se to takhle nazvat... Zaver: Ze sveho pohledu NEDOPORUCUJI

Katastrofa

Tomáš
5-4-2015
  • Eten5
  • Kindvriendelijk2
  • Zwembad4

Hned při příjezdu do hotelu nás recepční pozadala o příspěvek zrejme pro jeji druhou vyplatu kdyz jsme nedostali učet za parkovne, připlatky, pobytova taxa...na 4 dny 57e. Od 18h neteče teplá voda, při námitce přijde udrzbar (asi na vanoce). Wellness nic moc, bazen a virivka studena, vstup do virivky pouze nazi. Personal absolutne neprijemny, hlavne recepční. Jídlo studene kdyz prijdete pozdeji nic nemate. Láhev sektu jsme nedostali vůbec, jelikož nam ho recepční nechtela dat. Nedoporučuji!!

Super překvapení!

MrWho
8-3-2015
  • Kindvriendelijk10
  • Zwembad10

Po přečtení recenzí jsme měli z pobytu docela obavy, ty však nebyly naplněny. Překvapilo nás hlavně jídlo (jsem ve vývinu a sním jako polský zájezd a měl jsem zde všeho dost), kterého bylo více než dostatek a chutnalo výborně.

Obsluha baru byla studenějšího charakteru ale co hlavně že nosila objednané drinky, co se obsluhy restaurace týče maximální spokojenost.

Pokoje čisté a uklizené v rámci možností, snad jedinými drobnými nedostatky jsou hluk z chodby a televize se třemi programy(kterou jsme stejně nesledovali).

Wellnes svět super! bazén vždy čistý s akorátní teplotou pro plavání, sauny fungovaly na jedničku a pan Sauna na jedničku s hvězdičkou.

Vřele můžeme doporučit v zimě jako ubytování k lyžovaní, při kterém nehledáte zbytečné detaily a každou chybku ale užíváte si pobyt. Absolutně bych nehleděl na hnidopišské negativní recenze! Zdravíme a určitě se vrátíme, já(24) a ona(25).

Ohromil mě individuální a osobitý přístup hotelu

Vendula Fečková
17-1-2015
  • Eten9
  • Zwembad10

Ohromil mě individuální a osobitý přístup hotelu ke mně. Pobyt v hotelu jsem neabsolvovala já, ale moji rodiče, kterým jsem ho kupovala jako vánoční dárek. Rodiče se vrátili nadšeni a já jsem tedy také. Naprosto jedinečný poměr cena/výkon. Pobyt jsem našla na slevovém portálu. Shlédla jsem fotky a tak mohu potvrdit, že sruby jsou opravdu kouzelné, jako z pohádky. Rodiče bydleli ve srubu přímo nad rybníkem. Rodiče chválili krásné teplo uvnitř. Celkově hotel popisovali jako rodinný, nově zrekonstruovaný, uvnitř hezky vyzdobený, což vytvářelo rodinou a pohodovou atmosféru. Chválili také program all inclusive, v rámci něhož si mohli dopřát nejen pivo, víno, ale také nějakou tu „štamprdli“. Již během pobytu mi hlásili, že se tak velmi rádi vrátí na vlastní pěst. Jediný drobný nedostatek, který jsem od nich slyšela, bylo opakující se jídlo k obědu, který občas vyměnili za balíček, poměrně jednoduchý. Snídaně i večeře ale chválili velmi pro pestrost i kvalitu.

Příjemný pobyt

Zdeněk Velecký
17-11-2014

Zakoupeno přes slevový portál, tři dvoulůžkové pokoje, v termínu 5-7.10.2014,(All inclusive).Taky jsem byl po přečtení některých recenzí trochu "nejistý", kam že to jedu...Moje hodnocení: recepční.dívky i muž velmi příjemní, káva v recepci- chutné preso(samozřejmě kdykoli, láhev sektu také(pouze však v "salónku" u recepce, k personélu který jsem potkal žádné výtky, ochotní(např. další polštář ihned paní přinesla na pokoj), pokoje čisté, ovladač k TV na vyžádání na recepci-žádný problém pro mne. pivo v třetinkách-OK,dostačijící výběr lihovin i likérů., kuchyně chutná a dostačující, solidní výběr od snídaní po večeře.8..Takže spokojenost nás všech 6ti

hostů (nejmladší-44let, nejstarší-74let), a hlavně--za ty peníze..Pravda však je že osobně jsem trávil mnoho pobytů např. ve španělských destinacích, řeckých či jiných, a je pravda že třeba ve 4* hotelu třeba na některém z Kanárských ostrovů jsem měl "větší" All inclusive..Rád si však pobyt v hotelu Nezabudka brzy koupím. !Moje hodnocení!

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Nezabudka Club in Tatranska Strba, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Nezabudka Club zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Nezabudka Club scoort een 5.84 uit 10 op basis van 84 reviews.