Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Centrum Słowian i Wikingów

Centrum Słowian i Wikingów

8.8Fantastisch

Op vakantie geweest naar Centrum Słowian i Wikingów?

Review schrijven

• 10FedeCo13-07-2017

Coinvolgente

Un museo all'aperto molto interessante che in un modo coinvolgente e divertente permette di conoscere e rivivere la storia dei popoli di una volta. È un luogo pieno di vita dove si svolgono diversi laboratori e fiere. Bellissimo anche per i bambini che di certo non vi si annoieranno.

mei 2016

• 9Janusz13-05-2017

Lekcja prawdziwej historii

Jest to jedna z najlepszych atrakcji w okolicy. Pomysł był przedni, stworzyć stary słowiański gród i pokazać ludziom, jak kiedyś wyglądało życie na naszych ziemiach. Bardzo dobra lekcja historii dla dorosłych, ale też przede wszystkim dla naszych dzieci. Doskonale się bawiąc, poznajemy kulturę naszych przodków. To miejsce tętni życiem, odbywają się tutaj różnego rodzaju warsztaty artystyczne, festyny i pokazy rękodzieła. Można postrzelać z łuku, można nauczyć się wyrabiać różne rzeczy, itp. Można popływać łodzią Wikingów. Dzieci doskonale się bawią na specyficznym placu zabaw. Można tutaj spróbować doskonałych wypieków (ciastka według starej receptury) z tutejszych pieców. Dla wszystkich jest coś ciekawego, na pewno warto tutaj przyjechać – nikt nie będzie żałował straconego czasu. Gorąco polecam.

Gereisd met partner in september 2016

• 10Magda10-08-2016

Ciekawe miejsce godne polecenia

Można wszystkiego dotknąć, wejść w każde miejsce, przepłynąć się łodzią Wikingów, jest plac zabaw dla dzieci z epoki Wikingów. Jednym słowem można poczuć historię na własnej skórze :) Polecam na rodzin z dziećmi w każdym wieku ale i nie tylko. Rewelacja!!!

augustus 2016

• 7Ben03-04-2016

Als het je interessant vindt en in de buurt bent

Het is een nagemaakt Vikingdorp met veel huisjes waar je in kan kijken , vaak hetzelfde maar wel mooi , wel erg donker binnen . Soms zijn er demonstraties , maar niets is zeker . Entree was erg goedkoop , ik heb het gezien en zal er verder nooit meer komen . Niet omdat het niets was , maar 1 maal is zat . De speeltuin is kennelijk ook Vikings , erg simpel . De parkeerplaats is groot genoeg , een kaal weiland , met veel oude bakstenen om de gaten op te vullen , met regen geen pretje om daar je auto te parkeren , wel gratis . De mensen waren erg vriendelijk

Gereisd met partner in april 2016

• 8Łukasz14-03-2016

Dawno, dawno temu....

Miejsce pokazujące życie w czasach Wikingów i Słowian. Warto tu wpaść w drodze nad morze i poczuć atmosferę dawnych wieków. Dzieci zainteresuje na pewno bardzo nietypowy plac zabaw.

juli 2015