Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Hotel Villa Del Mar

5 reviews over Hotel Villa Del Mar

Bar w pokoju

Elwira
20-10-2013

Nie wiem o co chodzi!!! Sprawdzany codziennie jak tylko wychodziliśmy przez pokojowe ,nie było w t

Czasie sprzątanie ,zaznaczam ze zawsze jeśli wypiliy chociaż wodę to płaciliśmy przy końcowym rozliczeniu ,trochę żenujące ,czuliśmy się jak złodzieje ,zaznaczam ze pobyt nie jest tani i jeśli już tam przyjeżdżam to nie po to żeby wyjść po kryjomu orzeszki

Swietne miejsce

Iza
8-8-2012

Hotel polozony niedaleko plazy, sklepow, barow. Jedzenie bardzo dobre, i zawsze elegancko podane. Pokoje czyste i przestrzenne. Obsluga grzeczna i zawsze pomocna, szefowa sympatyczna. Hotel godny polecenia.

Średnio

Wojtek
28-4-2011

Obsługa starała się jak mogła, Pozdrowienia dla Pana Marcina, jedzenie w porcjach dziecięcych, durny regulamin, który zabrania nawet kupna innych napoi, które oferuje hotel w mini barze. Przepraszam, moje 1,5roczne dziecko nie pija żubrówki, żołądkowej, ani coli.... Porażka

Świetne miejsce

Bozena
1-11-2010

Villa Del Mar w Niechorzu jest najlepszym miejscem na świecie, położona niemalże na wydmach. Po otwarciu okna lub wyjściu na balkon rozprzestrzenia się piękny widok na szumiące morze. Obsługa profesjonalna, niczego nie można im zarzucić. Wystrój spełniający wszelkie oczekiwania. Trochę drogo, ale za wysoki europejski standard się płaci. Gorąco polecam zarówno na romantyczne jak i rodzinne wypady. Zachęcam także do korzystania z zabiegów spa, które działają naprawdę odprężająco.

Das Hotel Villa del Mar erscheint mit dem Türmchen auf den ersten Blick wie ein Schloss am Meer.Der Eindruck täuscht nicht, nur daß das Innere alles in hellen freundlichen und warmen Farben gehalten ist, so das man sich wohlfühlen muss. Super angnehm ist, das das relativ große Haus nur 12 komfortable Suiten beinhaltet. Alles geht sehr entspannt zu, keine Drängelei und kein Massenbetrieb. Das Schwimmbad ist für die Hotelgröße ausreichend und sehr hübsch gestaltet, Sauna und Whirlpool sind da. Es gibt herrlich entspannende Massagen. Das Essen ist super, Frühstücksbuffet mit allem , Abendessen als 3-Gang-Menue dazu noch eine Salatbar, die Suiten sind

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Villa Del Mar in Niechorze, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Villa Del Mar zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Villa Del Mar scoort een 9.83 uit 10 op basis van 5 reviews.