Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Pension Ośrodek Mieleńsky

godne polecenia miejsce!

marta
2-2-2017
  • Kindvriendelijk10

zeszłe wakacje spędziłam w Mieleńskym i jak pomyślę o następnych to tylko on mi się nasuwa! świetne miejsce, godne polecenia, szczególnie dla rodzin z małymi dziecmi :) koło hotelu znajduje sie plac zabaw więc dzieciaki były zachwycone, do morza bliziutko, więc nie trzeba bardzo się męczyć z wózkiem i bambetlami ;)

super dla rodzin z dziecmi!

agnieszka
29-1-2017
  • Kindvriendelijk10

o Mieleńskym usłaszałam od przyjaciółki, chwaliła obsługę wyżywienie i bliską odległość do morza, sama postanowiłam to sprawdzić i czystym sumieniem mogę wszystkim polecić. U mnie dodatkowo na plus jest placyk zabaw dla dzieciaków!

godne polecenia

madzia_
29-1-2017
  • Kindvriendelijk10

naprawdę godny polecenia hotel, ceny bardzo dobre, pokoje czyste i zadbane, a pracownicy sympatyczni - nigdy nie było problemu żeby się dogadać

super

madziula890
23-1-2017
  • Kindvriendelijk10

bardzo polecam. Pokoje pachna jeszcze nowościa, czyste i schludne ;) wielkim plusem jest bliskość do morza - kilka minutek i jesteśmy na miejscu! :)

Fajowo!

WiktoriaG
21-1-2017
  • Eten9
  • Kindvriendelijk9

Bardzo czysty ośrodek, wszystko pod nosem (plac zabaw dla dzieci, pub w ośrodku), do plaży parę minut. mieliśmy pokój kilkuosobowy, wszystko w świetnym stanie, do tego dostęp do wi-fi w cenie :)

polecam, fajny ośrodek

Robert
20-1-2017
  • Eten10

Byłem sam na wakacjach, chciałem trochę odpocząć, już trochę po sezonie. Ośrodek blisko plaży, odnowiony, czysty. A obsługa super. Dziękuję, znów wrócę:)

świetnie, polecam

kasia
16-1-2017
  • Kindvriendelijk10

jedne z najlepszych wakacji w moim życiu! hotel blisko morza co jest dużym ułatwieniem gdy podróżuję się z dwójką małych brzdąców! do tego plac zabaw przy hotelu więc maluchy były uradowane, a dorośli zasłużyli na chwile przerwy :)

Najlepszy w mieście :)

Martyna
12-1-2017
  • Kindvriendelijk9

Fajnie położony, do plaży chwila spacerkiem,pub na miejscu, a trafiłam tu w sumie przez przypadek i taka perełka! Ośrodek pachnie nowością,miałam dość tych starych, z lat 80-tych, tu wszystko nowe, zadbane :)

Chcę tu wrócić!!

Maja
9-1-2017
  • Kindvriendelijk10

Nareszcie znalazłam dobry ośrodek, i dorośli i dzieci - wszyscy byli zadowoleni:) Bardzo pomocna i miła obsługa. Jedzenie pycha, a pokoje bardzo ładne. Cena w stosunku do jakości adekwatna, dobrze wydane pieniądze.

super na wypoczynek!

Magda
9-1-2017
  • Eten9
  • Kindvriendelijk8

Mega lokalizacja, ośrodek w super stanie, jeśli ktoś chce może wykupić obiadokolacje, choć śniadania starczają na długo po zjedzeniu :) przystępne ceny, czyste zadbane pokoje.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Pension Ośrodek Mieleńsky in Mielno, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Pension Ośrodek Mieleńsky zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Pension Ośrodek Mieleńsky scoort een 10 uit 10 op basis van 13 reviews.