Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.
Selecteer hieronder je filters

Jouw filters

Sorteren:

Sorteren

Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

Reviews over Mielno

Najlepszy camping!

Krzysztof
    1-8-2018

Najlepszy camping na jakim byłem, po prostu rewelacja!

Super!!!!

agnes
    31-7-2018

Camping brawo ist einer der besten Campingplätze in Polen . Es ist grünlich nehe dem Strand und in der Nähe des Stadtzentrum.Ich empfehle es sehr.

Udany pobyt

Janek
    10-7-2018

Willa Christina posiada wszystko, co było mi potrzebne. Szybki internet, parking pod samym pensjonatem, basen.

Dodatkowo gospodarze zachwycali swoją gościnnością :) Polecam

Polacam

Piotr
    28-6-2018

Bardzo fajne miejsce w przystępnej cenie. Okolica spokojna, jednocześnie wszędzie jest blisko. Do standardu nie miałem żadnych zastrzeżeń. Widać, że gospodarze bardzo dbają o porządek. Z basenu nie korzystałem, ale wydaje się świetnym rozwiązaniem szczególnie dla dzieci. Jak będę znów w Mielnie to pewnie się tam zatrzymam.

• 9

Wspaniałe miejsce,polecam

Rafał
    16-6-2018

Cały obiekt czysty,bardzo dobre jedzenie,niska cena,mnostwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.Pokoje czyste,duże,przestronne z TV,łazienki duże z dużą kabiną prysznicową. Basen na piętrze z wieloma atrakcjami i zapleczem spa. Dla dzieci animacje,gry,zabawy,sala TV i wiele innych.Cena bardzo dobra,a obsługa na wysokim poziomie.Polecam.Na pewno wrócimy. R+M+K Kalisz

Mielno scoort een 7,5 uit 10, op basis van 23 reviews