Zoover.nlMenuMenu
Land, regio, plaats, camping, hotel, etc.

Hotel Polonia ***

Hotel Polonia ***

Hotel Polonia

Fantastisch

Weer vandaag-2°-9°

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Polonia voor je op een rij gezet:

1 review over Hotel Polonia

Całkiem przyzwoicie

Damian, 7-4-2014

Jak za taką cenę na samym rynku to jest to naprawdę przyzwoita oferta. Miałem pokój na I piętrze z widokiem na starówkę. Czystość na 5, pozytywnym zaskoczeniem był nowoczesny wystrój pokoju oraz bardzo wygodne materace. Nie spodziewałem się tak wysokiego standardu biorąc pod uwagę iż reszta obiektu jest raczej w stylu retro. Jedynie na korytarzu przydałoby sie wymienić wykładziny na poskrzypującej podłodze. Miejsca parkingowe (6 miejsc , w cenie noclegu) są na samym rynku obok hotelu. Śniadanie akceptowalne bufet + jajecznica lub kiełbaski na zamówienie. Pieczywo mogło by być świeższe.

Ze względu na położenie obiektu do pokoju z zewnątrz mogą docierać różne niepożądane dźwięki np. młode łebki z ogromną satysfakcją urządzają sobie przejażdżki wokół rynku na pseudo podrasowanych głośnych motorkach. Nie wiem dlaczego jest na to ogólne przyzwolenie .Gdzie są służby porządkowe ?

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Polonia in Ostrów Wielkopolski, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Polonia zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Polonia scoort een 8 uit 10 op basis van 1 reviews.