Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Manor

ZŁODZIEJE!

Małgorzata
13-7-2018
  • Hygiëne1

ZŁODZIEJE! W dn 09.06.2018 mieliśmy zarezerwowany apartament. Jak się okazało standard tego pokoju jak i hotelu miał się nijak do oferty. Pajęczyny w każdym rogu, wentylacja zapchana z brudu, padłe stosy much przy oknach, wanna nie czyszczona chyba od samego początku, brudna pościel, tuman kurzu z firanek i to wszystko za całe 399zl. Złożyłam reklamację w recepcji po szybkiej ucieczce z tego ponurego pokoju i do tej pory nie trzymałam zwrotu zapłaconej kwoty, a minął miesiąc od momentu złozenia rezygnacji. Przestrzegam wszystkich przed tymi złodziejami! Żadnego kontaktu ze strony managera hotelu. SYF!

Dramat

Anna
8-2-2018
  • Hygiëne1

Nie ma takiej rzeczy, która mogłaby się tu podobać. Począwszy od drogi dojazdowej do samego pokoju. W calym hotelu zimno, woda w basenie lodowata, brak jacuzzi, zdjęcia przestawione mam stronie nie sa adekwatne do tego co znajduje się na mieści. Sala zabaw dla dzieci stwarza dużo niebezpieczeństw. Na siłowniach . Nie ma większości sprzętów. Jedzenie tez pozostawia wiele do życzenia.

2017

Omijać z daleka

Weronika
11-9-2017
  • Eten2
  • Zwembad3
  • Hygiëne1

Hotel, duży z daleka wygląda na bardzo fajny, traci gdy już się jest na miejscu. Jednym zdaniem można powiedzieć smród, brud. W pokoju wylatujące okna, bądź się nie otwierające. w łazience grzyb. wykładzina poplamiona, a telewizor rodem z ubiegłego wieku. Na to wszystko, okazało się, że do otwarcia drzwi, wcale nie potrzebna jest karta, wystarczy lekko pchnąć i pokój otwarty. Po przekazaniu tej uwagi pani w recepcji odpowiedziała sarkastyczne "ojej". Poza tym nikt nie pilnował, czy podczas śniadania nie brakuje dań, np. trzeba było czekać pół godziny na dołożenie jajecznicy. podobnie było z wodą.

WYBIERZ INNY HOTEL

Grzegorz
2-8-2017
  • Eten7
  • Zwembad6
  • Hygiëne3

Swoją opinię podzielę na dwie częsci:

PLUSY - bardzo miła obsługa, dobre i zróżnicowane jedzenie, baseny z dwoma saunami, bardzo spokojna okolica.

MINUSY - na początek fatalna droga dojazdowa do hotelu, dostaliśmy tak jak wiele innych rodzin z malutkimi dziećmi pokój na drugim piętrze,

winda po trzech dniach przestała działać, co znacznie utrudniło nam wszystkim pobyt, gdyż po schodach noszenie wózków oraz dzieci

jednocześnie jest bardzo trudne, turnusy kolonijne nie raz skutecznie wyprowadzały innych gości z równowagi (min.codzienną grą na perkusji,

ciągłym bieganiem i krzykami), sam obiekt jest w znacznym stopniu zniszczony, od toalet zaczynając, poprzez pokoje oraz całą strefę rekreacji

(to prawda, że w kręgielni "działa" tylko jeden z trzech torów), klimatyzacja oraz lodówka w pokoju - NIE DZAŁAJĄ, źle także wygląda bajkolandia, połamane zabawki i uszkodzone stoły z grami,

siłownia też pozostawia bardzo wiele do życzenia. W deszczowy dzień nawet spędzając czas w ośrodku nie można skorzystać z żadnego baru

- oba są nieczynne a fotele przy nich pozapadane, Oficjalnie zostały odebrane wszystkie gwiazdki gdy był to jeszcze hotel. Mógłbym tak jeszcze

pisać i pisać ale reasumując to każdemu, kto się jednak zdecyduje radzę, żeby trzy razy się zastanowił zanim wybierze to miejsce i wyda tam swoje

pieniądze, bo te wszystkie oficjalne zdjęcia obiektu były wykonane i zmontowane dawno temu. Oczywiście z przykrością stwierdzam, że wszystkie negatywne opinie o w/w ośrodku sa jak najbardziej prawdziwe. W Olsztynie jest sporo innych fajnych miejsc nad jeziorem Ukiel. ODRADZAM !

• Eten4
  • Hygiëne1

W życiu nie miałam tak zepsutego urlopu! I nie wynika to z moich wysokich wymagań.

Byłam w hotelu rok temu i mimo dużego obłożenia koloniami było sympatycznie i mieliśmy miejsce do odpoczynku. W tym roku kolonie przejęły hotel, dzieciaki są wszędzie, na głównym patio lecą piosenki i odbywają się tańce, połowa atrakcji jest przez nich zajęta - kręgle, bilard, sala zabaw dla dziecka. Goście indywidualni muszą wstrzelić się w ich grafik, aby skorzystać z czegokolwiek.

Mimo mojej wyrozumiałości co do stylu hotelu – lata 80-te: brak odkurzania i zmiany ręczników w ciągu tygodniowego pobytu, zatrzaskujących się drzwi do łazienki, skrzypienia drzwi wejściowych, nie działającej przez połowę tygodnia windy (z dzieckiem i wózkiem musieliśmy wchodzić na 2 piętro), lustra przyklejonego na taśmę klejącą, odpadających płytek w łazience i obrzydliwego smrodu wilgoci na sali zabaw ostatniego dnia nie wytrzymałam.

Chcieliśmy pograć w bilard. Dziecko usnęło w wózku, czyli pora idealna. Niestety nie było nam dane, w korytarzy (gdzie zlokalizowany jest bilard) o godzinie 21 trwały zabawy w najlepsze (mimo tego, że ¾ hotelu należy do kolonii i mają wielkie korytarzy do zabawy). Po zwróceniu uwagi Panu wychowawcy, że nie mamy jak uderzać kijem i prośbę o zmianę lokalizacji, również z uwagi na śpiące dziecko Pan odpowiedział, że im wszystko wolno (świetny przykład dla wychowanków, pozdrawiam). Po ingerencji u menadżera faktycznie okazało się, że hotel ma nas gdzieś. Spytałam więc dlaczego sprzedają w ogóle pokoje osobom indywidualnym? Cytuję: Nie powinniśmy ich sprzedawać.

Przez korytarz łącznie przewinęło się ok. 50-60 drących się dzieci, co oczywiście skończyło się obudzeniem mojego dziecka, dla nas wieczór zakończył się po 20 minutach próby grania w bilard.

NIKOMU NIE POLECAM TEGO MIEJSCA.

2016

NIEWEIM jak to określić

Zocha
27-12-2016
  • Zwembad3

Właśnie wróciliśmy z wymarzonej wigilii i w zasadzie nie wiem jak to opisać .Logistycznie już w pierwszy dzień klapa(zamieszanie z rezerwacjami i przyznawaniem kluczy)

Cała kadra dawała wrażenie jakby pierwszy dzień w życiu zajmowała się hotelarstwem.

Brak ciepłej wody(300 osób w tym dzieci) można byłoby porównać sytuację do tonącego Tytanica -robiono dobrą minę do złej gry włącznie z wypowiedziami samego szefa.

Obiekt ogólnie ładny fajnie zlokalizowany ale zaniedbany .Każdy biznes wymaga wkładu finansowego w przypadku tego hotelu chciałoby się robić kasę jak najniższym kosztem gości hotelowych .Wigilia -chaos ,zero organizacji ,bez kolęd bez atmosfery świątecznej ,przeciekający sufit,śniadania monotonne syn dwa dni głodny chodził bo dostał zatrucia pokarmowego w pierwszy dzień i nie chciał nic więcej jeść ...atrakcje- średnie bo wszystko w zasadzie woła o pomoc czyli wymianę największą atrakcją był masaż profesjonalnie wykonany ....cóż ogólnie strata pieniędzy lepiej dołożyć i zakwaterować się w lepszym hotelu i mieć niezapomniane wspomnienia .......

Dramat

Ewelina
27-12-2016
  • Zwembad1

jestem swiezo po pobycie Swiątecznym, szczerze i z calego serca odradzam, hotel brudny, zaniedbany, w pokojach plesc, bark cieplej wody przez 3 z 4 dni pobytu, nie przydzielone wg rerzerwacj pokoje, nie dopilnowane miejsce na stolach wigilijnyc, 4 pierogi na 8 osob, winda ktora jest jedenym srodkiem transportu np na tesciow z pelna grupa niepelnosprwanosci ktorzy zamiast na partenerze otrzymali pokoj na samym koncu korytarza na drugim pietrze przycinala ludzi, brak nawet papieru toaletowego, hotel nei posiada tyle zastawy ilu gosi perzyjmuje, nawet w bajlandii gdzie bawily sie dzieci co chwile gaslo swiatlo a dzieci wybiegaly z placzem, basen brudny , zimny, wanna z hydromasazem nie dziala. Wlasciciel nawet nie raczyl wyjsc do gosci hotelowych ktorzy w okolo 100 osob strajkowali przed recepcja. DRAMAT !

Bardzo na plus

Weronika
22-11-2016
  • Eten10
  • Zwembad10

Drugi pobyt w tym hotelu i bardzo dobre wrażenie, miła kompetentna obsługa, fajny wystrój, meeega wygodne łóżko, dużo atrakcji w cenie. Obiadokolacja mogłaby być bardziej urozmaicona, ale duży wybór na śniadaniu to rekompensuje :) Wrócę na pewno, pozdrawiam.

Elegancko i spokojnie

Zuzanna
16-9-2016
  • Eten9
  • Zwembad8

Fajny elegancki hotel biznesowy, położony nad jeziorem i tuż obok lasu (fajny na poranny jogging). Mimo, że na uboczu miasta, to wbrew pozorom dojazd jest łatwy. Okolica spokojna i cicha. W środku chyba wszystko, co potrzeba, by dobrze przenocować. Łazienka spora. Żeby przetestować wszystkie atrakcje, potrzeba kilku dni. Śniadanie ok. Obsługa miła. Polecam.

Fenomenalne miejsce

Anastazja
6-9-2016
  • Zwembad9

Fantastyczna okolica, piękny chociaż troszeczkę zaniedbany hotel, miła obsługa a jedzenie pyszne. Cena adekwatna do oferty. Polecam

Booking.com

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Manor in Olsztyn, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Manor zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Manor scoort een 4.53 uit 10 op basis van 22 reviews.