Hotel Ksiezycowy Dworek

Goed

• Eten7,3
  • Kindvriendelijk7,3

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Ksiezycowy Dworek voor je op een rij gezet:

6 reviews over Hotel Ksiezycowy Dworek

okropność

Maciej, 3-1-2016
  • Eten2
  • Kindvriendelijk4

Generalnie za pobyt w tym syfie, to obsługa powinna gościom płacić, a nie na odwrót. Przyznam szczerze, że popełniłem ogromny błąd nie czytając opinii w internecie przed wybraniem się tam czego bardzo żałuję. Mam nadzieję, iż moje fatalne doświadczenie będzie dla Państwa nauka. Proszę z tego skorzystać. Stanowczo odradzam.

Miejsce godne polecenia !!

natasza , 8-5-2014
  • Eten10

Miejsce godne polecenia !! Cisza i piękne widoki czynią to miejsce idealnym na wypoczynek. Obsługa miła i bardzo pomocna ,okolica piękna , jest co zwiedzać ,jedzenie wyśmienite. Pozdrawiamy, napewno tam jeszcze przyjedziemy.

Świetne miejsce

piotr , 10-3-2014
  • Eten8
  • Kindvriendelijk7

"Księżycowy Dworek" w Gierłoży to bardzo przytulne miejsce. Niewielkie pokoje rekompensuje obsługa, menu oraz klimat tego miejsca...Polecam

Idealne miejsce na wypoczynek

Joanna, 27-2-2014
    • Kindvriendelijk10

Swietne miejsce na wypoczynek dla calej rodziny! Pogoda nam dopisala i urlop spedzilismy we wspanialej atmosferze. Duzo zwiedzalismy pobliskie obiekty a takze korzystalismy z kregielni, ktora jest w hotelu.

Pokoje nieco male, ale generalnie i tak wiekszosc czasu spedzalismy na zewnatrz, jedzenie smeczne, nawet dzieciakom smakowalo! :) POLECAMY!

Cudowne i magiczne miejsce !

Justyna, 27-2-2014
    • Eten9
    • Kindvriendelijk10

Wraz z mężem udaliśmy się do tego zjawiskowego miejsca. Byliśmy zauroczeni Księżycowym Dworkiem. Romantycznie, czysto i smacznie. Naprawdę polecam !

Świetne miejsce

Ola, 17-5-2012
    • Kindvriendelijk10

polecam wszystkim odwiedzajacych mazury a w szczegulnosci Wilczy Szaniec,gdzie w samym sasiedztwie jest polozony malowniczo nad jeziorkiem dworek a dokladnie trzy dworki w samym parku zabytkowym(-:

Nic dodac nic ujac wspaniale miejsce,lokalizacja cisza spokoj i wysmienita gastronomia(-:

Pokoj troszeczke maly ale czysty i przytulny.Przy okazji pozdrawiam pania Tereska szefowa,ktora potrafi stworzyc naprawde cieply i rodzinny klimat.

Benieuwd naar de prijzen?

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Ksiezycowy Dworek in Ketrzyn, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Ksiezycowy Dworek zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Ksiezycowy Dworek scoort een 7.29 uit 10 op basis van 6 reviews.