Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.
Selecteer hieronder je filters

• 9

Genialne miejsce

Zbigniew i Katarzyna
    14-5-2018

Dzięki bardzo dobremu położeniu i ciepłej atmosferze panującej w tym miejscu można odpocząć i oderwać się od codzienności. Pokój zawsze czysty, z codzienną wymianą ręczników i co ważne bez cieknącej kabiny, oberwanych wieszaków i gniazdek. Śniadania w formie bufetu z dużym wyborem asortymentu, świeże i apetycznie podane. Podczas obiadów profesjonalna obsługa p. Agnieszki i p. Marzeny, po których widać, że znają się na rzeczy i lubią swą pracę. Wykazują się duża inicjatywą, pomocą, zaangażowaniem. Potrafią stworzyć gościom ciepłą atmosferę w trakcie obiadu, jak również urokliwy nastrój w czasie degustacji win i serów regionalnych, na prawdę wspaniałych.

• 9

cudowne miejsce

Agnieszka
    4-4-2016

Piękny Hotel w „samym sercu” Starego Miasta w naprawdę dobrej cenie. Przemiły personel, dobre śniadania, czysto i gustownie. Bardzo gorąco polecam również hotelową kuchnię:) Warto

Wyjątkowe miejsce

Magdalena
    31-3-2012

Hotel Sarmata to hotel wyjątkowy. Spędziliśmy tam romantyczny weekend i wynieśliśmy wspaniałe wspomnienia. Otoczenie przepiękne, wręcz królewskie. Bardzo blisko stare miasto, dzięki czemu zwiedziliśmy je bardzo dokładnie mimo kiepskiej pogody,. Pokoje eleganckie, można odpocząć i zaczerpnąć odrobiny luksusu. Personel bardzo przyjazny zawsze chętnie służył nam pomocą. Cena moim zdaniem korzystna, ponieważ warunki są rewelacyjne. Restauracja wspaniała, posiłki wyśmienite i pięknie podane. Pokoje sprzątane codziennie. Jeżeli chodzi o pary jest to miejsce idealne. Niestety nie moge sie wypowiedziec o atrakcje dla dzieci ponieważ nie zwracałam na nie uwagi. Hotel posiada jaccuzi i saune:) Bardzo ale to baardzo polecam:)

hotel sarmata - super

j23
    4-1-2011

Miejsce godne polecenia. Spędziliśmy uroczy weekend z przyjaciółmi. Bawiliśmy się przednio.

• 10

Bardzo ładne miejsce - szczególny klimat !!!!!

Danka
    4-10-2010

Piękne miejce dardzo blisko centum miasta ,bardzo mi się podobało -byłam na dużym przyjęciu weselnym organizowanym w hotelu SARMATA - klimat szczególny,kunsztownie, elegancko - nie można się do niczego przyczepić ??? poza może drobnym szczeółem - przy eleganco i dekoracyjnie nakrytych stołach mi jako gościowi brakowało praktyczności - gość powinien mieć w zasięgu ręki paterę z ciastem czy owocami a podanie obiadu i ciepłych posiłków powinno się odbyć w możliwie najkrótszym czasie (jedni goście zapomnieli kiedy był obiad a innym jeszcze się podaje) - nie żeby przyczepić łatkę ale żeby zwrócić uwagę właścicielom co należy udoskonalić i dopracować , żeby nikt z przyłych gości w swoich wrażenich z pobytu tym holelu nie miał miejca na to ale ... jak ja , bo ogólnie za całoksztat daję im dziesiątkę i w przyszłości skorzystam z ich usług mam nadzieję skorygowanych o moje uwagi ??? Z życzeniami sukcesów dla właścicieli i obsługi .

Pozdrawiam i polecam wszystkim.DANKA

Sandomierz scoort een 8,9 uit 10, op basis van 7 reviews