Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Vakantie in Kielce

Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart
Je hebt geen filters geselecteerd

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Kielce voor je op een rij gezet:

Booking.com
Booking.com
trivago
trivago

Reviews over Kielce

• 8DANIELLE05-08-2014

Mooie plaats

Vakantie bestemming in Kielce in Hotel Kameralny, een van de weinige hotels in Kilece Polen met zwembad, sauna, whirlpool, terras, verzorgde tuin, goed gemaaide voetbalveld en zeer kindvriendelijk. Er is elke dag markt, grote winkelcentra die tot laat open zijn.Genoeg Kerken om te bezoeken. Genoeg aanbod van Fastfood ketens. Aardige mensen overal, zeer behulpzaam.

• 7Sfeer in stad
    • 9Zorg voor natuur
    • 7Cultuur

Gereisd met vrienden in juli 2014

• 7Agata20-08-2012

Spokojne wakacje

Swietne miejsce dla osob ktore lubią spokoj i leniwe wakacje. pobliskie jezioro z plaża i rowerkami wodnymi sa cudownym sposobem miłe spedzenie czasu. Dla osob lubiace imprezy tez sie coś znajdzie gdyz cała noc gra muzyka, mozna napic sie drinka, potanczyc a nawet pośpiewać. miejsce raczej typowo wypoczynkowe, nic ciekawego do zwiedzania. niezbyt tłoczno. idealne miejsce dla młodych ludzi chcacych wypoczac i pobawić sie, oraz dla całych rodzin.

• 9Sfeer in stad
    • 7Cultuur

Gereisd met vrienden in augustus 2012

• 10Marta06-08-2012

"Sielpia Wielka"

Planując ze znajomymi weekendowy wyjazd do Sielpi Wielkiej, położonej w powiecie koneckim, woj.świętokrzyskim, nie myślałam że będzie on sprawcą wielu niezapomnianych wrażeń. Sielpia to wieś, więc zapewne większość osób uważa, że nie ma sensu tam jechać. Ja chce wyprowadzić wszystkich z tego błędu. Noc spędziliśmy pod namiotami na jednym z kilku poli namiotowych. Okolica była przepiękna, atmosfera jeszcze lepsza. Mimo pozornego spokoju, ciszy i dookoła otaczającego nas lasu, nieopodal miejscowość ta tętniła życiem. Po przejściu kilkuset metrów tuż obok ogromnej plaży czekało na nas kilka dyskotek, klubów, restauracji. Można było szaleć do białego rana. Ale to nie koniec atrakcji. Na zaplanowanie drugiego dnia było jeszcze więcej ofert. Szlaki rowerowe i turystyczne, Muzeum Staropolskiego zagłębia przemysłowego. Nad zalewem znajdujące się wypożyczalnie sprzętu wodnego, parki linowe, kino letnie itp. Będąc w okolicy warto zobaczyć m.in.: Skansen w Tokarni, Oblęgorek czy Jaskinię "Raj".

• 8Omgeving
    • 5Cultuur

Gereisd met vrienden in augustus 2012

• 10Wiolka23-05-2012

polecam na wakacje

Idealne miesjce na wakacje, bliskosć do gór świetokrzyskich jest kolejnym atutem tego miasta ;)

januari 2012

• 10Agata09-10-2010

Świetne miejsce

Polecam tanie noclegi- Hotel Stella Kielce. Bardzo dobre wyżywienie, świetna obsługa

Gereisd met partner in september 2010

• 8Lukasz29-04-2009

Polecam to miasto.

Bardzo dobre miejsce dla młodych ludzi. Miasto jest średniego zagęszczenia więc można się swobodnie po nim poruszać. Bardzo duża ilość dyskotek, barów itp. Uczelnie oferujące bardzo wysoki poziom nauczania. Miasto wciąż staje się coraz bardziej nowoczesne i tym samym ładniejsze...

• 7Sfeer in stad
    • 7Omgeving
    • 6Cultuur

Zakelijk gereisd in april 2009

• 10Pawel13-03-2009

Super miasto

Ciche i spokojne miejsce, gdzie można do woli spacerować i cieszyć się super cukierniami i kawiarniami :)

Gereisd met vrienden in maart 2009

• 10KRZYSZTOF11-03-2009

KIELCE DOBRE MIEJSCE

UNIKALNE WALORY ARCHITEKTONICZNE .GEOLOGICZNE (JASKINIA RAJ) ORAZ PIĘKNA PRZYRODA(GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE) I WIELE INNYCH GODNYCH POLECENIA MIEJSC. POLECAM!

• 7Omgeving
    • 9Cultuur

juli 2007

• 9Daren27-02-2009

Great people in great Place:)

...a little bit cold and windy;), but atmosphere in pubs- full of exellent nice people - is great:). I've found there many friends:)
    I miss this place and I wish I have oportunity to visite City Kielce, and The Swietokrzyskie Mountains:) in the near future. Ive really enjoyed there:)

I admit once again... for me excellent place!!

Alleen gereisd in december 2008

• 7Iza26-02-2009

Szczerze polecam!

Miasto szczerze polecam! Kielce polozone sa w Gorach Swietokszyskich. Miasto samo w sobie jest bogate pod wzgledem, tradycjii, kultury jak i turystyki. Palac biskupow Krakowskich, Bazykijka Katedralna, Kosciol na wzgorzu Karczowka, Dworek Laszczykow, Rynek, odrestaurowana ulica Sienkiewicza pelna restauracjii, barow, klubow I butikow (z dala od centrow handlowych) oraz teatry to tylko jedne z atrakcjii jakie tutaj znajdziecie. A gdy Was juz znuzy zwiedzanie, spocznijcie pod 'Kielkiem' (legendarnym dzikiem od ktorego klow wywodzi sie nazwa miasta) I przeczytajcie historie odlana w plaskorzezbie z brazu. Wycieczka weekendowa z pewnoscia bedzie udana, nie zaleznie czy to z partnerem, przyjaciolmi czy cala rodzina!

• 6Sfeer in stad
    • 6Omgeving