Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Villa Rezydencja Pod Ochorowiczówką

Znakomite miejsce

Adrian
8-11-2017
  • Hygiëne10

Wspaniałe miejsce na spokojnym rodzinny wypoczynek. Przestronne i czyste pokoje z łazienką, wszystko wręcz pachnące nowością :) Polecam!

Znakomite miejsce na wypoczynek!

Jacek
3-10-2017
  • Hygiëne10

Willa Pod Ochorowiczówką spełniła nasze oczekiwania, liczyliśmy na komfortowe i przytulne pokoje gdzie możemy pobyć sami- nie zawiedliśmy się. Do tego miła obsługa i bardzo dobra lokalizacja. Polecam!
  • Hygiëne10

Willa z duszą... Ślicznie użądlona, pokoje czyste i przestronne. Duże ręczniki, zmieniane regularnie. Lokalizacja blisko szlaków oraz blisko centrum. Śniadania są przepyszne, ogromny wybór i codziennie cześć potraw jest inna, do tego doskonała kawa. Pełna rekomendacja

2016

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Zdecydowanie to jest to!

Janek
6-4-2016
  • Ligging t.o.v. pistes10

Rewelacyjne miejsce na wyjazs roamtyczny z drugą połową jak na przyjazd rodzinny. Bardzo czysto, wrecz pedantycznie, wygodne łóżka. Niesamowite śniadania, na których było dosłownie wszystko... My bedziemy często tam wracać...
  • Ligging t.o.v. pistes10

Czystość i gościnność na najwyższym poziomie, a śniadania palce lizać...

Wszystko urządzone ze smakiem i łóżka bardzo wygodne.Polecam:)

Zdecydowanie polecam!

Thomas
21-2-2016
  • Ligging t.o.v. pistes10

Znalezliśmy ten obiekt w Internecie i przeczytalismy wiele opinii na jego temat... zdecydowanie zgadzam się z tymi najlepszymi... Pokoje użądzone bardzo przytulnie, wszedzie bardzo czysto. Personel miły i pomocny, a śniadania obłędne. Obiekt zdobywa różne nagrody turystyczne co zdecydowanie jest zasłużone. Stosunek ceny do jakości 10/10.

• Ligging t.o.v. pistes10

POLECAM! Wszystko pięknie urządzone! Na miejscu bardzo czysto, pyszne śniadania i przemiła obsługa...

Wir würden wieder kommen

Hans
  • Ligging t.o.v. pistes10

Die Lage ist super. Das Frühstücksangebot war sehr gut und die Athmosphäre dabei sehr gemütlich und entspannt. Sauberkeit und personal - Super. Gute Betten.

SUPER PENZION

Blani
  • Ligging t.o.v. pistes8

Penzion mohu já i partner opravdu doporučit. Měli tam čisté a moderně zařízené pokoje, obsluha nám vyšla vstříc a poradila, kam ve Visle zajít na jídlo a na procházku. Nám se tam líbilo, je tam taková příjemná atmosféra a krásná příroda i město.

Doporučuji!

Bea
  • Ligging t.o.v. pistes10

Všem velmi doporučuji strávit několik dní v této překrásné vile. Je zařízená v moderním stylu v hezkých neagresivních barvách. Úsměvavá obsluha a výborné jídlo každému jistě zpříjemní dovolenou. Skvěle jsem si s přítelem odpočinula od každodenního stresu. U mně palec nahoru - doporučuji!

Overweeg je om een verblijf te boeken in Villa Rezydencja Pod Ochorowiczówką in Wisla, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Villa Rezydencja Pod Ochorowiczówką zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Villa Rezydencja Pod Ochorowiczówką scoort een 10 uit 10 op basis van 12 reviews.