Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Niagara

2017

Super miejsce

Karolina
19-2-2017

Witam, chciałam zaznaczyć, ze do Niagary jeżdżę od kilkunastu lat, jest to miejsce, gdzie można fajnie wypocząć i dobrze zjeść, kuchnia domowa, czysto, schludnie i bardzo miła obsługa, ośrodek godny polecenia

2016

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Dramat

Piotr
12-7-2016

Witam

Zdecydowanie nie polecam chyba ze ktoś chce wrócić do czasów PRL. Zamówiłem pokój z łazienka i prysznicem spytałem czy to główny budynek odpowiedziano tak. Po przyjeździe na miejsce okazało sie ze ulokowano mnie w jakiejś przybudówce ktora śmierdziała starością a łóżko miało chyba ponad 15 lat , dodatkowo w pokoju brak prysznica a sama toaleta wołała o pomstę. Zaliczkę zwrócono mi z wielka łaska. W pokoju było brudno i zlepek wszystkiego co było u "dziadka na poddaszu". Zdecydowanie NIE polecam nikomu pobytu ponieważ przed przyjazdem obiecują złote gory a na miejscu Gierek.

OŚRODEK POWINIEN ZAMKNĄĆ SANEPID

Adam
24-2-2016

Witam,

Relikt przeszłości gdzie dawno temu zatrzymał się czas i nikt nie posprzątał.

Na oficjalnej stronie widzimy 2 budynki lecz z jednego ktoś wycioł wielki komin, w realu codzień wylatuje z niego tablica Mendelejewa. NIe działające wi-fi, przynajmniej w pokoju w którym mieszkaliśmy, wyrwane gniazdka, pajęczyny za grzejnikami, rozwalające sie szawki, wykładzina powypalana. Ogólnie pokoje zaniedbane, brudne już nie wspominajć o pościeli.

Tak wygląda ośrodek wypoczynkowy Niagara, jeśli ktoś nie wierzy dysponuje zdjęciami.

Dużo podrużuję i spałem w wielu różnego standardu pokojach ale Naigara niestety zajmuje negatywne pierwsze miejsce. Może wszystko wyglądałoby lepiej gdyby po prostu ktoś tam regularnie sprzątał, za brud zdecydowanie pierwsze miejsce.

Tu warto odpocząć!!!

Jola i Darek
3-1-2016

Właśnie wróciliśmy z 10-dniowego pobytu w Niagarze. Spędziliśmy tu Wigilię oraz Sylwestra. Ośrodek wart polecenia. Bardzo dobre, domowe jedzenie /przytyłam 2kg, pozdrawiamy obsługę kuchni/. Standard pokoi średni, ale jest czysto. Profesjonalna obsługa /szczególne podziękowania dla pani Janeczki z recepcji/. Personel uprzejmy i życzliwy. Właściciele otwarci dla swoich gości.Atrakcyjna cena i cuuuuudna okolica! Było super. Bardzo polecamy!!!

2012

Miejsce godne polecenia

Dominika
30-9-2012

Ja nocowałam w budynku głównym i naprawdę za śmieszne pieniądze można świetnie spędzić czas. Pokoje czyste, schludne, okolica bardzo spokojna (można świetnie naładować baterie) Jedzenie całkiem niezłe, tylko przy dłuższym pobycie szwedzki stół wychodzi bokiem (jedno i to samo) . Obsługa ok, Panie na recepcji bardzo miłe. Na pewno tam wrócę:) Szczerze polecam!

2011

Nigdy więcej

:-/
2-8-2011

Zastanawiam się dlaczego na oficjalnych stronach hotelu nie pojawiają się zdjęcia z tego drugiego budynku ,,klasy turystycznej,,? Rezerwując pokój nie było już miejsca w tym ,,lepszym,, budynku i zostaliśmy zakwaterowani w gorszym.

Nigdy w życiu nie widziałam większego syfu jak tam!!!!

Pokój był brudny,okien nie mył nikt od kilku lat,kołdry na łóżkach były śmierdzące i brudne,toaleta (jeśli można ją tak nazwać) w ogóle nie działała.Poszłam zobaczyć do łazienki na korytarzu i od razu tego pożałowałam.Toalety były zatkane a w części z nich pływały fekalia.

Poszłam do recepcji w tym lepszym budynku a nieuprzejmy pan powiedział,że jeśli chcemy to możemy sobie szukać noclegu gdzie indziej ale i tak nic nie znajdziemy bo jest sezon.

Odwiedzałam wiele hoteli ale czegoś podobnego w życiu nie widziałam.

Strasznie żałuję,że nie robiłam zdjęć

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Niagara in Międzybrodzie Żywieckie, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Niagara zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Niagara scoort een 5.68 uit 10 op basis van 6 reviews.